Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

o

oStrana: 1 |  2 | 3
19.05.2014 - vložil: Milhauzz

 Tento článek bude opět věnován začátečníkům. V minulém článku jsem sliboval něco o HPF a LPF. Tak tedy hurá do toho. Opět se budu snažit popsat toto téma velmi obecně. Pro detaily si opět nechám prostor u dalších článků.

12.05.2014 - vložil: Milhauzz

 Jelikož je tento článek určen pro úplné začátečníky, budu se snažit omezit všechny možné veličiny na minimum. Podrobnější nastavení, včetně vysvětlení mnoha pojmů bych nechal na další články. Takže zkusme si představit situaci, že úplný nováček drží v ruce zesilovač a absolutně neví co s tím. Pokročilejší se nebudou smát, i oni na to tenkrát koukali jak tele na vrata.

 
05.05.2014 - vložil: Milhauzz

 Není jednoduché se zamyslet nad základním významem autohifi. Dnešní doba je strašidelně rychlá a jak se na nás všechno sype ze všech stran, jsme náchylní stejnou rychlostí měnit názory. A pak si klademe otázku. Proč můj koníček je vlastně autohifi? Nebo proč už není? A co je vlastně to autohifi, jak to mám kamarádům v hospodě, manželce doma nebo kolegům v práci podat? Jednoduše :)

 
16.02.2010 - vložil: Luke-Jeep

jde zkloubit SQ a SPL

03.03.2010 - vložil: Luke-Jeep

I v malém autě se dá zahrát velká muzika :-)

04.03.2010 - vložil: Lukas

Jak se dostat na Kanáry, přežít tam půl roku a vrátit se zpět s autem, které je o deset let starší než vy...

26.05.2009 - vložil: Kamil

Připravili jsme pro Vás za podpory firmy Pavel Vent - Company4Car , eshopu www.hudbadouata.cz /eshop  - soutěž o lákavé ceny !

08.10.2008 - vložil: Kamil

Popis nastavení je uveden na příkladu zapojení jednoho čtyřkanálového zesilovače, který pohání přední a zadní reproduktory, a jednoho zesilovače, který pohání subwoofer. Postup se dá ale samozřejmě aplikovat i na více/méně kanálové instalace.

08.10.2008 - vložil: Kamil

Zde bych Vám rád popsal svůj postup při odrušení audiosoustavy v autě.

S odrušením je vždycky problém. Nejdřív, než začnete cokoliv kupovat, je dobrý zjistit, kudy tam to rušení jde. Tak když vezmeme příklad, třeba kazetový autorádio + zesilovač + CD měnič.

24.04.2008 - vložil: Kamil

Začátkem jara letošního roku se u nízkonákladového guru objevila opět možnost pořídit do mnoha destinací v Evropě letenky prakticky zadarmo. Celková cena včetně všech poplatků činila za zpáteční letenku asi korunu a padesát haléřů. Z nepřeberného množství destinací byl nakonec vybrán Londýn s odletem z nedalekého německého Altenburgu. Okolnosti tomu tak chtěly, že z počtu asi deseti majitelů těchto letenek se k cestě odhodlali nakonec pouze dva.

oStrana: 1 |  2 | 3
Stránka vygenerována za 0.0191 sekund.