Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > Rada ohledně vyvedení výfuku

 o Navštíveno 14802x o
o 16.04.2017, 13:12 | MH13 | Upraveno: 2017-04-16 13:17:21
Ahoj,možná by mi tu někdo poradil.Mám normální octavii 3 a sehnal jsem RS zadní nárazník,který má už v sobě zabudované koncovky výfuku a nyní bych k tomu potřeboval vyvézt zadní sportovní tlumiče,ale nevím jak to udělat co nejlépe,aby to nedělalo neplechu.Bojím se toho,že výfuk se samozřejmě chvěje a různě pohybuje a ty koncovky jsou napevno v nárazníku.Jak to udělat,aby to bylo co nejlépe,bohužel nevím jak to má origo řešené RS,nikde v okolí se tu nevyskytuje,ale co jsem koukal po netu,tak ty zadní tlumiče jsou vyvedené buď rovnou do těch koncovek,ale měřil jsem to a ty koncovky mají 8cm průměr vstupu a ty sportovní tlumiče jsou průměr trubky 6cm, tak nevím, jestli by 1cm rezervy stačil,při tom chvění apod.potom jsem přemýšlel je navařit tak,aby byly tu tlumiče vyvedené rovnou před ty koncovky a nechat tam malou mezeru,aby se nedotýkaly např. 2cm před koncovky a doufat,že ten tlak co žene ty výfuk. plyny ven z tlumičů je nasměruje do koncovek a poslední co mě napadlo a nevím, jestli je to možné provézt,je použít jako mezikus mezi tu koncovku a tlumič výfuku vlnovec,jako se to používá v přední části,možná je to blbost,ale zdá se mi,že dříve ve zlatých časech tuningu :-) u nás sem to někde četl, že to takto kluci řešili,když měli koncovky výfuku napevno v nárazníku a potřebovali,aby se to ano nehlo v nárazníku,přitom výfuk se chvěje....nebo neporadí mi někdo jak by to vyřešil on a nebo nedělal někdo něco podobné.Za každou radu budu rád.Ještě jedna věc ty koncové tlumiče jsou z nerezu a potřeboval bych je navařit na klasické vedení(potrubí) co je na autě a bylo mi řečeno,že by to mělo jít i CO-čkem je tomu tak a nebo by jste to vařili jiným způsobem,než to někomu budu chtít dát vařit.Jestli někdo chce jen chytračit proč to dělám,apod. tak prosím,nekomentovat,děkuji.Snad někdo konstruktivně poradí.Děkuji Lukáš


o 18.04.2017, 06:44 | Rajdlos
Trojka ma tusim klasickou integrovanou koncovku v narazniku a ta neni spojena se zbytkem vyfuku, takze jen do ni udelat vyusteni, ktere nebude napevno s koncovkou.
o 10.10.2017, 15:08 | Rustapha-659 | Upraveno: 2017-10-10 15:10:30
jj,jako Rajdlos..laicky řečeno trubka,co čumí volně uprostřed rámečku (koncovky). :-)

foto k příspěvku  od Rustapha-659

o 10.10.2017, 15:17 | Honza2.016v
tak:

[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3768 sekund.