Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > "Renovace" elektronů Brno

 o Navštíveno 6143x o
o 03.02.2019, 18:52 | ABERTO
Čau borci,
mám doma SilverLina s origo elektronama, které jsou za 25 let v provozu značně poznamenané. Chtěl bych jim vrátit původní šmrnc, proto bych se vás chtěl zeptat na někoho šikovného kdo by to na brněnsku dokázal.
Nemám s ničím takovým žádné zkušenosti, nicméně bych nechtěl aby cena za dílo byla větší než hodnota celého auta :))
Díky moc - případně jestli je tu nějaký "Favo" guru a byl by ochotný tu a tam poradit amatérovi, budu moc rád :)

Petr


o 03.02.2019, 18:54 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 03.02.2019, 21:27 | Tuner#2
Pokud si dobře vybavuju, tak tohle mělo parsky obráběné a pak zalakované. To bude těžné to obnovit do úplně stejného stavu.

Jako levnější cestu bych požil chemický odlak a nebo jemné pískování a lak buď mokrou cestou v lakovně a nebo práškovou vypalovací barvu ve stříbrném odstínu.
o 08.02.2019, 13:00 | PlusOne | Upraveno: 2019-02-08 13:00:41
IMHO hodnota toho SilverLina nemusí být vůbec nízká, nedávno někdo na Motorkari.cz o tomhle psal, v rámci dědického řízení se k němu dostal, rodina ho chtěla sešrotovat, a borec hodil inzerát, na který mu během několika hodin přišlo docela dost odpovědí, střelil ho pak kolem padesáti...běžný Fanouš tuhle hodnotu nemá, ale tyhle edice, pokud jsou v dobrém stavu, jsou pořád celkem ceněné...
[ Link ]
o 08.02.2019, 16:25 | Tuner#2
Tak když dneska 120tka je za kilo, Rapid v nic moc stavu 150+,tak už jde do kurzu i Favo a že jich pěkných už moc není... ;-)
o 09.02.2019, 15:02 | ABERTO
Kluci díky za příspěvky, hodnotu auta si moc dobře uvědomuji, i to, že krátkých silverů bylo jen 11.000 a sehnat pěkného je už téměř nemožné.
S novým majitelem silvera co postnul PlusOne jsem si psal, prodává ho za cca 65 . Má o fous lepší kastli, ale větší nájezd oproti tomu mému :)
Já bych chtěl na sezónu udělat alespoň ty kola, buď zrenovovat, nebo koupit origo zachovalou sadu, ale to je taky dost nereálné ... :/
o 10.02.2019, 19:48 | dddd | Upraveno: 2019-02-10 19:49:45
ceny letí vzhůru
o 21.02.2019, 20:18 | Kesam
Jak píše tuner a Rko prorostlé stromem stojí 300 :-)
o 21.02.2019, 20:19 | Kesam
všechno jde do ceny youtimery jako kráva dneska sehnat e21 za áé s papírama je už nesmysl co to 2 rokem sleduji.A to jsem to p?ivezl za 20 s papírama :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.354 sekund.