Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > Hot Rod wheels

 o Navštíveno 6071x o
o 08.02.2019, 13:53 | itchy
Caute, chcel by som poprosit. Uz zacinam byt zufaly a moja znalost "engrishtiny" dostava poriadne zabrat. Chcel by som zohnat na auto "HOT ROD" plechace, idealne rozmer 17 sirka okolo 7,8 a rpoblem roztec 4x100. Ako pozeram tak pozeram v US sa robia roztece 5x a 6x uplne nezmysly. Nasiel som napr nieco taketo [ Link ] co by mohlo byt ok. Chcem chromovy limec stredy laknem (resp mozu byt uz cervene) a hlavne chromova puklica.
Kludne by som to zobral hocikde, resp dal urobit prelisy (ale chcem plne stredy bez dier po obvode), resp odporucenie na sikovneho remeselnika co by do cenoveho stropu cca 1000E vedel nieco take urobit, resp z niecoho upravit.

Dakujem za kazdu pomoc


o 21.02.2019, 20:23 | Kesam
P?ed?lat plechá?e.problém bude,že 17ky nebudou ted jsem si d?lal pro sebe plechá?e 17ky 9 a 8,75,ale 5x112.
o 22.02.2019, 14:27 | itchy
Ved toto, ale nam tu prevaria hocico, len to hocico musi uz existovat, nejaka vyroba asi bez sance, ide mi o chrom puklicu hladky stred a idealne o + - 2cm rozdiel opticky v sirke limcoch. Cize limce "obruce" by sa dali pouzit z cohokolvek ale problem je so stredom :( Zistujem ze ani oficialny dovozca ROTA wheels, mi nevie doviezt to co ponuka vyrobca... Maju len jeden rozmer. Ach jaj... 21ve storocie
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.2948 sekund.