Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > dalsi novinky ve vyhoji montaze xenon do vozu kde nejsou original

 o Navštíveno 2292x o
o 12.01.2008, 08:42 | xenonman | Upraveno: 2008-01-12 08:45:19
jde o uplne nova auta, kde hlavne BMW, aby fungovaly xenony je potreba tzv Light modul (cena 10tis) bez, ktereho i pri namontovani original xenon lamp nesviti, obdobná zařízení použivají i jiné automobilky viz AUDI, OPEL

Tento problem jiz dokažeme vyřešit a fungujet to bez problemu, modul řeší, aby světla svítila, nehlasi závadu chyba žárovky, světlomety neproblikávají,

Vše je bez zásahu do světlometu, pouze formou napojení na konektory elektroinsalace,

V brzké době skladem redukce pro montáž hid sad do vozu golf V a VW Touran

Samotné moduly, ktere se připojují k hid sadě, aby PC nehlasilo závadu prasklá žárovka

V případe zájmu nás kontaktujte

kontakty:
tel:608818171
mail:xenony@seznam.cz
www.bixenony.com
icq:220945944
jsme platci DPH



o 12.01.2008, 09:04 | xenonman
"vyvoji" jako vzdy nejak tam ty pismenka po ranu skacou :-)
o 13.01.2008, 23:37 | spaly_s
prestavbova sada dnes stoji 2500 a funguje spolehlive ..co ot je za vyvoj ?
o 14.01.2008, 01:24 | Samantus
Ten vyvoj znamena ze pouzivate ten "light modul" za desitku, nebo ze umite jiny reseni?

jinak nejak si dokazu predstavit co v tom light modulu asi je, videl bych to asi jako powerbox pro tdi:-)

sam sem mel na dilne novyho S-Maxe s Hidkama a blikaly jako strobac a hlasilo to vadny zarovky, majitel spechal tak se nic neresilo, ale podle me se tam jen musi dat dimenzovany odpor simulujici zarovku, a ted me nekdo reknete ma rozsvicena zarovka vyssi odpor nez zhasnuta? nejak se mi ted do toho rypat nechce, ale proste nevim co muze na tom modulu stat desitku:-)
o 14.01.2008, 01:53 | JR
Samantus: Ta krabicka stoji asi 500,- kde si vzal ze stoji desitku?
o 14.01.2008, 01:56 | Samantus
Xenonman to nahore pise
o 14.01.2008, 01:59 | JR
aha, to sem prekouk ...... to nevim co nabizi, kazdopadne ta krabicka jen na srovnani vykonu kvuli palubaku stoji to petikilo
o 14.01.2008, 02:00 | Samantus
no jasny to uz plne chapu, ale desitku........ jinak jestli to xen myslel jako ze maj v nabidce jiny reseni, tak sem to z toho textu vubec nepochopil :-)
o 14.01.2008, 02:01 | JR
ja se to ani nejak nesnazim chapat :-D
o 14.01.2008, 08:17 | spaly_s
jo no nechapu o jaky vyvoj jde :D na aukro.cz je plno prestavbovych sad za celkem pakatel a tady haze nejaky desetisice:D
o 14.01.2008, 08:30 | radek.613
Samozřejmě že má rozsvícená žárovka vyšší odpor než zhasnutá, to je základ fyziky, že s rostoucí teplotou materiálu roste jeho odpor. Ne nadarmo se "supravodivosti" coby technické vlastnosti dosahuje při teplotách materiálů kolem O K, tedy při -273 st.C....

Navíc to v některých autech vůbec nemusí být o hlídání odporu vlákna, ale klidně o měření odběru proudu, což mám třeba v autě já. Pokud je tekoucí proud v rozsahu nastavené tolerance, je daný zdroj považován za fungující, pokud odběr neúměrně roste či zanikne, je vyhlášena porucha příslušného světla, ať už to jsou světla hlavní, dálková, obrysovky, brzdovky, couvačky, mlhovky, blikny. Tento systém tedy pozná i osazení žárovky jiné wattáže, než jaká kam patří, druhak se ušetří za pojistky, protože modul řízení světel při nadproudu (příznak zkratu) daný zdroj světla odpojí do doby nápravy stavu. Když to mám v autě uvedeném na trh v roce 1986, určitě se to dneska používá i u jiných značek.. :-D.
o 14.01.2008, 08:32 | xenonman | Upraveno: 2008-01-14 08:36:42
spaly_S tak si ji kup a dej ji tam kdyz ses tak chytrej ty woe to sou modra tu srackovou sadu za 2500 kup a schori ti tam chapes to?
uz si nekdy tu sadu pouzil, na aukru pisu to hodnekrat a napisu to i sem sady co prodvam vubec nemaji nic spolecnoho s kvalitou jako jsou ceny sad na aukru, ale je dulezite ceska mentalita napred se podiva na cenu pak koupi a pak se teprve pta ale hlavne ze koupil levne :-), ale je dulezite, ze se pletes do debaty o ktere vubec nic nevis. Takze nakupuj dale na aukro a moje clanky te mohou nechapu uplne klidnym

JR - vubec nevis o cem mluvis, srovnani vykonu nedelam, pac tam vzdy montuji xenony co maji 55w, ale i tak je problem ze xenony blikaji, hazi zavadu na svetlech a jinej problem coz umim uz vyresit, posledni auta maji stridave napeti, takze kdyz tam das ten tvul slavnej modul za 500,- exploduje

Samantus- pisu Tento problem jiz dokažeme vyřešit a fungujet to bez problemu, modul řeší, aby světla svítila, nehlasi závadu chyba žárovky, světlomety neproblikávají,

takze z toho je asi jasne videt ze neni potreba kupovat original light modul za 10tis ale ze to umime vyresit za mnohem min penez
o 14.01.2008, 08:58 | xenonman | Upraveno: 2008-01-14 09:01:45
dovolim si posledni poznamku, od kdy aukro ucuje ceny na trhu, co a za kolik se bude prodavat? Na aukru se da koupit spoustu veci a co do hidek urcite nejlevneji s tou nejhorsi a stredni kvalitou
bohuzel clovek si neuvedomuje, spustu veci tam se prodava bez dokladu, bez zaplaceni reciklacnich poplatku a jine drobnosti ja to tem lidem preju ale tohle ja nabidnout nemuzu, prodavam veci oficialne a drzim na danou vec 2 roky zaruku, technikcou podporu,servis,poplatky vsechny mam zaplacene a takhle bych mohl pokracovat....

- posledni poznamka neni auto jako auto, neni to jen ze zacvakas do auta a ono to sviti, dneska jsou auta cim dal tim vice propracovana a slozitejsi a proto lidi se obraciji na lidi jako jsem ja a ja jim problem vyresim
o 14.01.2008, 12:51 | CervinVega
Light modul nebo "Licht modul" je ŘJ, která řídí světla v autě (Bmw) a liší se právě podle osazených světel... fabriku patrně štvali lidi jako je Xenoman a ostatní, tak tam dala "režim", který pouští střídavé pulzy +/- aby xenon nebylo možně dodatečně namontovat... nicméně se pár chytrých hlav dalo dohromady a zázračná "krabička" je na světě a o problém mín :-)
o 14.01.2008, 14:13 | .mycTD
takze jen kvuli xenonmanovi jeste nemam nove bmw, pac to on zpusobuje navysovani vyrobnich nakladu a rust jejich cen :-D
o 14.01.2008, 18:45 | spaly_s
POKUD VIM TAK JA JSEM SI NEJLEVNEJSI NEKOUPIL KOUPIL JSME SI ZA 3500 S BARVOU DENIHO SELA A FUNGUJE PERFEKTNE....
o 14.01.2008, 19:03 | mishan
spaly_s.... zasek se ti caps lock???? :-))))))) myslím že xenonman moooc dobře ví o čem mluví, takže tu moc nevyskakuj jo!
o 14.01.2008, 20:18 | Rajdlos
spaly_s: otazka je, jak dlouho :-)))))))))))
o 15.01.2008, 14:28 | JP | Upraveno: 2008-01-15 14:32:49
Já jsem taky asi rok zpátky koupil na aukru HIDky (ne pro mě) a nejradši bych si za to dal facku + jednu větší pro toho prodejce. Je to přesně tak, jak píše xenonman - bez recyklačních poplatků (to by mě zas tak nebralo), bez dokladu, po 15 min. projížďce odešel jeden ballast a druhej problikává (testováno na 3 autech). Poslal jsem to zpátky na reklamaci - prej jsem to vystavil vysoký teplotě, což je totální hovadina, byla zima, noc a motor se ani neohřál. Reklamace samo neuznaná a ballast jsem už nikdy neviděl.

Moje doporučení: NIKDY nekupujte HIDky na Aukru. Prodávaj je tam překupníci, kterejm je úplně jedno co se bude dít jakmile za ně dostanou peníze. Daně nejspíš taky neplatěj, takže s cenou můžou jít oproti někomu jako je xenonman výrazně níž...
o 15.01.2008, 20:34 | spaly_s
heh jde o to ze musite koupit celou sadu i s balastama ..nechapu vsichni co si koupili tak jim to jde ..nerikam primo nejlevnejsi ale prsote vsem to jde mi taky no problem...jinak urcite ma nejakou pravdu urcite dela nejkaou doboru vec.....nic ve zlym;)
o 15.01.2008, 22:03 | Samantus
oni se prodavaj i bez?
o 15.01.2008, 22:08 | Rajdlos
LOL
o 15.01.2008, 22:09 | JR
spaly_s boduje :-)))
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3146 sekund.