Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > K: krosnu na nošení dítěte

 o Navštíveno 2894x o
o 01.09.2014, 17:23 | Hanes
Koupil bych krosnu na záda na nošení dítěte, nechce se mi kupovat novou když z toho malej za rok až dva vyroste a za tu dobu to použijeme tak 5.5x.
Každý dotázaný z mého okolí už prodal.

Neodrostlo z toho někomu děcko a nechcete to prodat?

Děkuji za nabídku buď sem, nebo mailu, co mám pod nickem pošlete číslo a rád zavolám.


o 02.09.2014, 14:25 | macomb
Na to se vyprdni, já si půjčoval nějakou super od Deuter (myslím že to byla ona [ Link ] ) v Hudy za 50.- kč na den (myslím litr záloha) 3 roky zpátky. Jestli to využiješ tak 5,5krát, tak to nemá snad ani smysl kupovat ;) Zkus tam zavolat a zjistit, kolik za to aktuálně chtějí ;)

[ Link ]
o 02.09.2014, 14:41 | radek.613
o 02.09.2014, 16:50 | Hanes
Jenže když bych si jí půjčoval, jak to mám řešit když se po práci rozhodnu jít na houby?
Mláděti je rok a 2 měsíce a sám to neuťápne. Nebydlím ve městě kde je taková služba, raději koupím.
Radku to je z inzerce, nebo to prodáváš?
o 03.09.2014, 19:54 | xSam
Mel ksem ceskou Zoppu, [ Link ]

Za 1500 jsem koupil a a 950 prodal.
Byl jsem s ni velmi spokojenej, za ty prachy parada. Lehoucka, pphodlna. Kdyz dite atakovalo 15kg, nechtelo se mi s nim tahat tak at radsi tape. Docela v pohode ujde 10km detskym krokem (jak deti litaji sem a tam, tak je to tak u nej 20km:-)
o 04.09.2014, 09:18 | radek.613
To je z inzerce, Deuter to prostě umí. Měli jsme chvilku půjčený nějaký vergl od Chicca či jak se to píše - mainstreamová značka produktů pro moderní konzumenty, a málem mi to zničilo záda. Deutera jsem jetého já tenkrát koupil za 2k, nelituju jediného halíře, opravdu funguje, stejně jako jejich batohy a lezecké věci...
o 04.09.2014, 17:56 | camron
Nejdrive vyzkousej, zda v tom to dite bude vubec chtit byt. Z okoli vim o par pripadech, kdy v tom decko nechce byt ani za nic!
o 04.09.2014, 17:59 | camron
...a jednalo se prave o etalon ergonomie a kvality Deuter (o silenem vrzani nemluve).
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3526 sekund.