Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

o

Forum > Bazar - ostatní > P: Š Felicia Pick Up

o Navštíveno 1420x
o 06.07.2012, 13:09 | tesil
Kamoš prodává, tak kdyby mel nekdo zajem.

Prodám Felicii Pick-Upa 1,3 benzín,r.v.1997,valník s plastovou uzavíratelnou nástavbou(jde sundat).
Jezdí,žádné závady na něm nejsou,kromě toho ,že rosí chladič a občas musím tedy dolít vodu.Opotřebovaný je asi úměrně najetým více než 200.000 kilometrům. Je mi líto ho zlikvidovat,když ještě může někomu sloužit.
Chtěl bych za něj 3000,-Kč(Eko poplatek by měl být při přehlašovaní také 3000,-,má to Euro2),při prodeji na díly bych chtěl doklad o eko likvidaci(nebo poplatek 1000,- za ekolikvidační potvrzení).
Pokud byste někdo měl zájem,ozvěte se,jinak ho na konci prázdnin rozdělám na díly a prodám po částech.
Telefon: 777 33 10 32 Vilem.Mejstrik@seznam.cz

foto k příspěvku  od tesil

o 06.07.2012, 13:24 | Kamil07
Hoď mi prosím více fotek na mail, mám zájem.

Díky.
o 06.07.2012, 13:45 | blázen
hod mi taky víc fotek na michael19@seznam.cz díky
o 06.07.2012, 13:55 | tesil
ja nic vic nemam, mate tam telefon a mejl, tak snad se to da zvladnout.
o 06.07.2012, 21:08 | Kamil07
Zvládnout se to dá, ale stejně bych ti do telefonu řekl, ať pošleš pár fotek.
Jestli se ti podaří udělat pár fotek, tak mi je hod na mail, co mám v profilu, klidně bych se pro ní přes víkend, nebo v týdnu stavil, jen se mi nechce bez fotek jet z Ostravy a pak zjistit, že je třeba rezavá jak liška.
o 06.07.2012, 21:48 | tesil
Pisu, ze prodava kamos.
Ja to auto v zivote nevidel, jen jsem zkopcil inzerat.
Ja jsem z Brna, auto stoji v Lyse nad Labem, takze fotky ti ja urcite neudelam a neposlu. Telefon i mejl je na kamose co prodava.
o 07.07.2012, 01:22 | Kamil07
Omlouvám se, nějak jsem přehlídnul, že to prodává známý.
o 07.07.2012, 08:48 | filip146
předbežně domluveno s majitelem, dneska se na to jedu podívat, kdybych nebral, pokusím se udělat pár fotek pro případný další zájemce.
neví někdo kolik si bere felda 1,3 v plynu?
o 07.07.2012, 11:29 | radek.613
Bere podle zacházení, dlouhodobý průmr kol 9ti, ta nástavba není zrovna aerodynamický zázrak :-D
o 07.07.2012, 12:50 | filip146
radek, bylo by to jako wintercar, dá se plyn udělat do 1Oti tisíc?
o 08.07.2012, 23:30 | Pluto
Je ještě k dispozici? Díky za info...
o 08.07.2012, 23:56 | filip146
už asi ne, já tam byl v sobotu večer a chlapík povídal že když si ji nevemu já, tak jí prý bere soused na díly. když jsem to viděl, tak to nebyla ani na díly. voda asi ubývala, ale ne chladičem, na víčku bílý šlem jako kráva, takže voda chcala do oleje a asi dost, protože chlapík v autě pořád kanystr s vodou.kola sjetý, zadní vrata na samodomo železných pantech, okno mezi kabinou a nástavbou vybitý, technická propadlá, zadní světlo rozbytý.. to je jen tak v kostce, motor naskočil teda na cuk, ale asi jen protože bylo teplo, ráno jsem mu psal že neberu, tak jestli ji nevzal soused, je asi se lepší informovat na telefonu, když jsem mu psal, reagoval hned, take komunikace dobrá
o 10.07.2012, 20:32 | Vilda
!!! Auto prodáno !!! bude jezdit dál.
Tímto děkuji Tesilovi,za uveřejnění inzerátu,škoda ,že jsem se to nevěděl hned,že je tu inzerát.Komunikoval bych se zájemci přímo a přidal fotky.
Přišlo mi dost nabídek a nestíhal jsem ani odepisovat,ale tomu,komu jsem odepsal,atk jsem se snažil narovinu napsat skutečný stav. Nic jsem nezamlčoval,neměl jsem zájem na tom,aby někdo přijel z velké dálky a byl naštvaný,že stav neodpovídá skutečnosti.
Můžete posoudit sami,toto jsem psal do mailů a přikládal 11 fotek: Tak tohle jsem nafotil dnes,jak Pick-Up vypadá zepředu a ze zadu. Lemy zadních blatníků jsou ještě docela dobré,také jsou tam jejich fotky. Lehnul jsem si pod auto,ale nic moc tam není vidět,tak jsem alespoň vyfotil zespodu práhy,mají odchlípnutou barvu ,ale díry žádné nevidím. V příčce mezi kabinou a ložným prostorem chybí okno,ale kamarád tam vyrobil nějakou příčku(je to na fotce) a také jsem koukal,že jsou prosekané díry do té příčky,ale netuším od čeho to je,nebo co na tom vozil.
V ložném prostoru je na podlaze lino,tak jsem ho nadzvedl a neviděl jsem ,že by podlaha byla děravá,pouze odřená od tahání nákladu a pomlácené stěny a podběhy.
Také jsem nafotil motor,je tam vidět,že vyčuhuje nové těsnění pod hlavou,tak úbytek vody snad je díky chladiči,který by to chtělo asi vyměnit.
Nechci auto moc vychvalovat,já osobně jsem na něm za poslední rok najel asi 100km a asi pokud se vymění chladič a auto se vyčistí,tak může dobře sloužit,ale a přiznejme si,je to za pár peněz,tak člověk nemůže očekávat nějakou parádu nebo ,že by se na auto nemuselo několik let šáhnout.
Také je nutné počítat s nutností udělat STK.
V.M.
----------------------------------------
Mohu sem vložit pouze jednu fotku,můžete si udělat obrázek sami,jestli jsem něco nadhodnocoval nebo ne.
Pravdou je,že soused by to vzal na díly,ale já to za stejné peníze nabídl,jestli to někdo chce na ježdění.Snad každému musí být jasné,že do auta za 3000,- se musí něco dát nebo mi poraďte,kde se kupují krasavci za 3 litry.

foto k příspěvku  od Vilda

o 10.07.2012, 20:49 | 1kw
Viděl jsem Pick-upa který měl nalítáno přes 1/2 mega (1.3 50kw) tak si myslím, že tenhle má ještě dost před sebou.. :)
o  Zpět  o  Nahoru
o

Vložit nový příspěvek do fóra

Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.2622 sekund.