Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > Prodám:Yamaha yzf600r

 o Navštíveno 2570x o
o 25.03.2015, 14:42 | Akordýsek
Dám to i sem,at mám taky nějakou činnost :-D

Hromkočka ve výborném stavu,1998,55000Km,mám protokoly z stk,mám ji 5 let,nikdy nezklamala mám na ní projeto I,D,A.Loni velký servis,karburátory(ultrazvuk,seřízení,podtlak y),svíčky(ngk),filtry,olej,řetězovka,destičky (sintrované),brzdová kapalina,olej vždy měněm max.po 5 tisících,z.pneu nová,přední 3000Km(dunlop qualifier II),náhradní klíče,jak kufr tak motorka k motu i ovladač na alarm,ladák arrow,číré zadní světlo,čiré sklíčka blinkrů,kufr kappa na dvě helmy,držáky na boční brašny,alarm,zásuvka 12V,padáky,gelové gripy,tankpad harris,držák na gps/telefon,tmavé plexi MRA,řětězovka zlatá DID s kalenou rozetou.Všechny doplnky mají homologaci,až na výfuk..Náhradní lanka,všechny origo díly mám(výfuk,světlo,blinkry,hefty).Před prodejem udělám novou STK.Chce to vidět 100krát lepší jak cbr!Jen do dobrých rukou!!Letos bez investic..

Fotky zde: [ Link ]


o 27.03.2015, 05:44 | Jozzo
sakra měl jsem ji v červené :-( ...skvělý stroj
o 27.03.2015, 08:08 | Pavel 528
Pekna to je o tom zadna,jen proste nechapu ty hlasky v inzeratech typu:

Jen do dobrých rukou!! popr. Bazary nevolejte..o)))

A jako proc to neprodat klidne nekomu,kdo to hned doprasi a nebo bazaru? Dostanes prachy co chces a tim to vadne...pac kdyby si to moto tak miloval,tak ho preci neprodavas,tak proc ten strach...o)))
o 28.03.2015, 16:36 | Akordýsek
Prostě kdybych neměl doma 7 motorek tak ji neprodám a nechcu aby byla hned doprasená:-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3227 sekund.