Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P/V: Aku,monitor,zesilovač

 o Navštíveno 2430x o
o 27.03.2015, 06:08 | Klobouk | Upraveno: 2015-03-27 06:09:20
Nedávno jsem zjistil že i druhá baterka v akušroubováku od Dewaltu se stářím odporoučela, a jelikož mám už nějakou dobu druhou Aku co mi dal zaměstnavatel, než kupovat baterku a použít jít 3x za rok, raději zkusím nabídnout k prodeji,cenu navrhněte, stav myslím na to že nákup byl v roce 2007-8 lze označit za nadstandartní.

foto k příspěvku  od Klobouk



o 27.03.2015, 06:09 | Klobouk

foto k příspěvku  od Klobouk

o 27.03.2015, 06:29 | Klobouk
Poté by se mohl poroučet monitor který sice využití má,ale nový už je na cestě,takže je čas najít mu nového majitele. Není to pořád zdaleka vyložená plečka, (Displayport,USB hub o čtyřech portech a polohování všemi směry) takže minimálně za dvojku. ?? [ Link ]
o 27.03.2015, 06:33 | Klobouk
jedná se o tu bílou variantu

foto k příspěvku  od Klobouk

o 27.03.2015, 06:42 | Klobouk
A na závěr spíš jen kdyby nááááhodou.... Můj zes Technics SU-VX700 už je na to co potřebuju lehce naddimenzován po všech směrech a tedy výměna za něco menšího,lehčího,klidně i s menším výkonem a tím pádem i spotřebou elekřiny bude vítána. Lze asi i uvažovat o výměně zesi i připojenýma regálovkama Magnat za dvě aktivky v odpovídajících relacích,nebráním se i případnému doplatku z mé strany,a v poslední řadě pochopitelně i prodej je možné realizovat. Kontakty pod nickem, nabídky do mailu,ale klidně i sem.

foto k příspěvku  od Klobouk

o 27.03.2015, 06:42 | Klobouk
A na závěr spíš jen kdyby nááááhodou.... Můj zes Technics SU-VX700 už je na to co potřebuju lehce naddimenzován po všech směrech a tedy výměna za něco menšího,lehčího,klidně i s menším výkonem a tím pádem i spotřebou elekřiny bude vítána. Lze asi i uvažovat o výměně zesi i připojenýma regálovkama Magnat za dvě aktivky v odpovídajících relacích,nebráním se i případnému doplatku z mé strany,a v poslední řadě pochopitelně i prodej je možné realizovat. Kontakty pod nickem, nabídky do mailu,ale klidně i sem.

foto k příspěvku  od Klobouk

o 27.03.2015, 06:43 | Klobouk

foto k příspěvku  od Klobouk

o 27.03.2015, 18:38 | M.a.R.i | Upraveno: 2015-03-27 18:38:56
vrtacka prodana :)
o 27.03.2015, 23:07 | Klobouk
a LCD zamluveno a předpokládám že tedy i prodáno.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3369 sekund.