Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > Úklid sklepa

 o Navštíveno 2194x o
o 03.05.2015, 16:53 | PlusOne
Ve sklepě se mi nevyužité válí následující:

Volant z GIII čtyřramínko pro airbag, stav tak na renovaci nebo do dělníka, na dvou místech promáčklina v pogumování věnce od nevhodného skladování, viz. foto.
Cenu nabídněte.

foto k příspěvku  od PlusOne



o 03.05.2015, 16:55 | PlusOne
Dál mám volant Luisi 32 cm retro design, bez klaksonu, včetně náby pro vozy Škoda (100,120, Rapid, Garde, Favorit, možná i Felicia?). Pogumování je v jednom místě prasklé, tak 1cm. Na renovaci. Cenu nabídněte.

foto k příspěvku  od PlusOne

o 03.05.2015, 16:56 | PlusOne
Detail praskliny:

foto k příspěvku  od PlusOne

o 03.05.2015, 16:58 | PlusOne
Maska GIII, originál, packy neulámané. Barva "Soundblue pearl" (edice Pink FLoyd), provozní oděrky a otlučeniny, na pár místech se loupe čirý lak. Cenovku taky nechám na vás.

foto k příspěvku  od PlusOne

o 03.05.2015, 17:03 | PlusOne
Ještě jsem našel pružiny na GIII, sundané z 1.4 benzín, nejspíš sednou na jakoukoliv benzínovou motorizaci, je to rok 1994, starý typ horního uložení (netuším, jestli se rozdíl v horním uložení projeví i na pružinách, ale může, proto to uvádím). Je to originál, tzn. bez snížení.

A jako poslední originál pružiny na VW Passat 1.9 TDI Variant.



Vím, že to nejsou žádné trháky, ale třeba by to ještě někomu posloužilo. Co se neprodá do léta, to vyhodím, začíná to zabírat místo.
Kontakt pod nickem. Osobka Olomoucko, volanty jsem ochotný poslat, pružiny a masku případně po R35 přiblížím k Mohelnici.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3305 sekund.