Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > K:Dětská cyklo sedačka

 o Navštíveno 2671x o
o 20.05.2015, 15:49 | Leveler
Nemá někdo na prodej? Pro kluka.
Díky


o 21.05.2015, 21:57 | Alííí
Mam tu jednu, co se upina na nosic nad zadnim kolem, chces poslat foto?
Napis mi email, zkusim ji zitra vecer vyfotit...
o 21.05.2015, 22:05 | Leveler
Díky, ale potřebuju normal uchycení bez nosiče na tu trubku.
Asi tedy koupím něco new, ale kdyby někdo něco měl, tak klidně písněte:)
o 21.05.2015, 22:50 | Rajdlos
Koukni na bazos nebo sbazar pripadne cyklobazar, hledej Hamak siesta. S nim chybu neudelas.
o 21.05.2015, 23:16 | camron
Hamax :-)
o 22.05.2015, 07:30 | Rajdlos
Mno jo pisu z telefonu. Prd vidim :)
o 22.05.2015, 08:07 | hopa26
Jestli mohu doporucit,tak se podivej na vyrobce sedacek Bobike,jsou to holandani.Sedacka se uchyti na krk riditek,kam zatocis,tam prcek kouka,uchyceni je snadny,mame ji na duhe dite,takze jeste neprodam.
Nikdy se mi nestalo,ze by nam v tom malej usnul,je to pro nej akcni,nekouka na zada jezdce.Dale je diky rozlozeni vahy presne uprostred kolama,lepsi manevrovatelnost. Obe deti kola miluji....
o 22.05.2015, 08:07 | hopa26 | Upraveno: 2015-05-22 08:10:21
Edit double
o 22.05.2015, 09:07 | DaveF
taky doporučim hamax siesta nebo sleepy, my máme sleepy a na prodej budeasi až po letošní sezóně
o 22.05.2015, 19:08 | Leveler
Oki pudem do toho Hamaxu:)
o 22.05.2015, 20:17 | DaveF | Upraveno: 2015-05-22 20:17:58
ta bobike přední sedačka nevypadá špatně, ale mám pocit, že ke sportovnějšímu posezu to moc nepůjde a zadní sedačka bude o něco bezpečnější.
Proto vozím děti za sebou :-)

foto k příspěvku  od DaveF

o 22.05.2015, 21:56 | Alííí
Ty kraso, tak tomu rikam adrenalin. :-)
o 22.05.2015, 22:21 | Leveler
Mazec:)
o 25.05.2015, 19:44 | 323Marty
Leveler: máš ještě zájem? Mám klasickou hamax po dvou holčičkách.
o 25.05.2015, 19:50 | 323Marty
Jen rychlovka ze sklípku...

foto k příspěvku  od 323Marty

o 25.05.2015, 22:02 | Leveler
Cena?
o 26.05.2015, 10:49 | PlusOne | Upraveno: 2015-05-26 10:56:40
A nechceš raději pořešit jetej vozík za kolo?
Podařilo se mi koupit pár let zpět jetej Croozer, a vůbec nelituju, starší prcek už vyrostl a jezdí na kole, takže si ho teď užívá ten malej... je v něm v polosedu/pololehu, takže spaní no problem, nezvedá mi těžiště a váhu kola, je chráněnej trubkovým rámem, a když jdu na hubu, vozík zůstane stát na místě. Odpružení se dá dodělat, a ještě to má navíc slušnej úložnej prostor...spokojenost po všech stránkách.

Děcko bych do sedačky už neposadil.....

Jasně, má to svoje nevýhody, táhneš dvacet kilo navíc proti sedačce (ale máš je za sebou, ne na sobě), a nedá se jezdit úplně všude, ale - to si troufnu tvrdit - se sedačkou taky ne...no, a v neposlední řadě je vozík o dost dražší a musíš ho mít kde skladovat...

EDIT:
Koukal jsem na cenu nového, a vidím, že se cena od roku 2011, kdy jsem ho řešil, rapidně zvedla, tehdy stál pro jedno děcko nějakých osm...teď se dá pořídit jetý za cenu tehdy nového...masakr :) Takže je to navíc komodita, která roste na ceně :D Bezva! To mi za ten náš urvou ruce, až se ho rozhodnu jednou prodat :D

foto k příspěvku  od PlusOne

o 26.05.2015, 11:06 | PlusOne
Jinak se omlouvám za plevelení tématu, vím, že kupuješ sedačku, chtěl jsem jenom nabídnout ke zvážení alternativní řešení ;-)
o 26.05.2015, 11:41 | Veider | Upraveno: 2015-05-26 11:41:39
No tyjo, já bych teda dítě a kor malý, do ničeho takovýho nedal, kor když na něj neuvidim a ještě navíc bude i s celym takovym vehiklem pod hranou kapoty každýho auta.
o 26.05.2015, 13:47 | 323Marty
Leveler: 600,- - jsou k tomu držáky na dvě kola, což je docela praktické. (snad je oba dohledám :o))
o 26.05.2015, 14:12 | PlusOne | Upraveno: 2015-05-26 14:18:07
Veider:
V pořádku, každý má možnost volby :)
V tomhle je v klidu, v bezpečí (hliníkový rám a pětibodový pás), pohodlí (nesedí vzpřímeně v plastové skořepině, ale zavěšený v pololeže), suchu (je to impregnované plátno v kombinaci se slídou), relativně slušně z toho vidí ven, a pokud je mu horko, dá se přední díl slídy srolovat, pak má před sebou jen moskytiéru a jde mu tam čerstvý vzduch, jehož proud se dá regulovat přiotevřením kapsy úložného prostoru v zadní části vozíku. Aby o něm řidiči věděli, je povinnost vozit praporek žluté nebo oranžové barvy právě kvůli možnosti schování za stojícími auty nebo jinou překážkou, na foto je vidět v levém horním rohu. Pokud se za mě auto dostane na dva metry, pak už jsem stejně v "nebezpečné" zóně, ať s vozíkem, nebo sedačkou, vozík má odrazky, není problém ho dovybavit zadním světlem atd. ...a samozřejmě je potřeba myslet na to, že za sebou těch 25+ kilo táhnu, a na silnici to zohlednit. Ale vesměs nikdo se mnou zatím problém neměl, spíš naopak, pokud mě i dojede auto, a nevidí, jestli může předjet, ukážu mu, většinou ještě poděkuje.

V sedačce čučí dítě rodiči na záda, v lepším případě čichá jeho výpary a v tom horším mokne. A pokud jde rodič na zem, jde dítě s ním. Iluze, že ho máš pod kontrolou, je mylná, nevidíš, co dítě dělá, dokud se přímo neohlídneš, což se sedačkou může být komplikovanější, než s vozíkem.

Vyzkoušel jsem oboje, u nás vozík vyhrál. Argumenty PROČ jsou sepsané výše, ale ať si každý vozí dítě v čem chce, já ten vozík nikomu necpu ;-)
o 26.05.2015, 15:41 | 323Marty
Ještě se musim zastat PlusOne - on taky v případě celopéra bývá jedinou možností, jak to dítě vůbec vézt. Tedy kromě výše uvedené fotografie dítěte v krosničce, to je ultraprasárna.
o 26.05.2015, 18:00 | Veider | Upraveno: 2015-05-26 18:03:05
PlusOne: jasný, úplně v pohodě, vždyť jsme na diskusním fóru ne :-) Je to věc názoru samozřejmě. Oboje má svoje pro a proti. Ono, co si budem nalhávat, přesně kvůli věcem výše popsaných i tebou, obecně je vozit děti ať už na kolech nebo za kolem, když jsou hodně malý je zbytečnej risk a pokud není člověk ultra blázen do kol, tak to jde asi vždycky řešit nějak jinak aby si člověk na kole zajezdil a zbytečně neriskoval zranění malinkýho dítěte nebo nedej bože něco horšího. Nehledě na to, že jsem teda neviděl kojence, nebo mírně odrostlejší díte, kterýho by to vysloveně bralo, stejně vždycky všichni usnou :-D
o 27.05.2015, 15:36 | hopa26
Hele tak jasne,asi zalezi kolik a kde toho clovek s detma najezdi......Ale opravdu se mi nestalo ani jednou,ze by mi dite na predni sedacce usnulo. Nejezdi nijak dlouhe vylety,tak do 20 km a snazim se,aby to bylo akcni ve smyslu stale je na co koukat.Proto jsem zvolil tu predni.Jasne ze maji helmu,kdybych sel na tlamu,coz se mi nestalo ani jednou,tak mam pocit,ze je prikreju.A jasne,nejezdim zadnou pilu-jen mym rad tu volnost,ze nejsem omezeny jen tim,kam dite dojde,ale mohu zvolit i kombinaci vlak,drzak na tazny .
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3966 sekund.