Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: Lexus LS400 UCF 20 II

 o Navštíveno 5778x o
o 17.07.2015, 09:53 | M.a.R.i | Upraveno: 2015-07-17 09:54:51
Ať je trošku sranda, tak to dám i sem :).

Rok výroby: 1998
Stav tachometru: 261 000km
Motor: 4.0 V8 VVTI
Pohon BA + LPG

Výbava:
Xenony, mlhové světlomety, aktivní vzduchový podvozek, samostmívatelná všechna zrcátka, elektricky nastavitelná zrcátka, automatická elektrická všechna okna včetně dálkového ovládání, dálkové otvírání zadního víka, zadní parkovací senzory, bluetooth handsfree, GPS navigace (mapa DE), Changer na 5CD, palubní počítač, automaticky elektricky nastavitelný volant, kožená sedadla a potahy dveří, plně elektricky nastavitelná přední sedadla s pamětí, vyhřívaná všechny 4 sedačky, loketní opěrky vepředu i vzadu, dřevěný obklad (žádný plast), LPG pohon se sekvenčním vstřikováním a toroidní nádrží, lepší ozvučení (Hertz, Rainbow, Audison, Signat), bluetooth handsfree, sada nářadí v kufru, tempomat, automatické rozsvícení světlometů.

Bližší popis:
Dobrý den, vozidlo vlastním 4 roky, předtím ho vlastnili 2 fandové japonských vozů a úplně na záčátku svého života sloužilo jako hotelová limuzína. Těchto vozů je v Evropě vcelku poskromnu a v tomto stavu jich je ještě méně. Vozidlo kloubí to nejlepší z Mercedes-Benz S a vyjímečnou spolehlivost Toyoty. Za 4 roky jsem najezdil 80 000km a potkala mě jediná závada (přestal dobíjet alternátor). Jinak samozřejmě vozidlo dostávalo pravidelnou údržbu a mnohem víc nad rámec standardní údržby. Jsem vcelku detailista a sloužím vozidlům, oni mně ne :). Nejbližší plánovaná investice je výměna oleje v motoru ( za 5000km) a rozvody (30 000km). Rozvody v originální kvalitě včetně vodní pumpy jsem schopen zajistit do 7000Kč. Vozidlo jsem nechal předělat na LPG sekvenční systém s toroidní nádrží, čímž se provozní náklady zase o něco snížily. Systém je velice vylazený a bezchybný. Co se týče výbavy, tak je podrobněji popsaná nahoře (určitě jsem na něco zapomněl). Vozidlo má nad rámec standardní výbavy původně chromovaná kola, aktivní vzduchový podvozek, vyhřívané všechny sedačky, GPS navigaci, dřevěné obložení navíc (volant + řadící páka) a originální velurové koberce. Tudíž podle oficiálních údajů má veškerou příplatkovou výbavu. V zámoří bylo ještě možno z výroby objednat střešní okno a palubní telefon (pár takových jezdí i v Evropě). V salónu lexus byl domontován parkovací systém Denso a po nějaké době bylo dodatečně vozidlo vybaveno Nokia bluetooth handsfree. Dále bylo vylepšeno sériové ozvučení vozidla, které na dnešní dobu bylo horší. Ozvučení bylo provedeno tak,aby nebylo nic poznat kromě menší bedýnky v kufru. Vše jde vrátit do původního stavu aniž by jakákoliv část vozidla utrpěla a bylo něco poznat. Kdo hledá velmi spolehlivé, pohodlné a neokoukané vozidlo s malými provozními náklady, tak je na správné adrese. Kdo chce tlačit na cenu, tak ať ušetří můj a svůj čas a zakoupí jiné LS400, které jsou na prodej za 70-80 000Kč. Důvod prodeje? Dostal jsem služební Mercedes-Benz a již nepotřebuji spolehlivé vozidlo pro každodenní dojíždění do práce. Pokud by LS400 projela vraty na můj pozemek, tak bych si jí nechal. Ale je čas jít dál a hledám něco více víkendového (MB SL500 R129 nebo MR2 Turbo). Pokud byste měli ve vozovém parku výše zmíněné vozidla, tak se můžeme pobavit o výměně. Mám k dispozici 160 fotografií v plném rozlišení, případně online jsou na Rajčeti: [ Link ]

Cena: 150 000,-

inzerát: [ Link ]
detailní fotky: [ Link ]

foto k příspěvku  od M.a.R.i



o 17.07.2015, 20:34 | M.a.R.i
Auto ma cerstvou STK+EM a ekopoplatek je vyresen. A zapomnel jsem do vybavy automatickou digitalni dvouzonovou klimatizaci se solarnim sensorem.
o 20.07.2015, 08:38 | radek.613
Pardon za OT, ale tohle je hláška roku: "Dostal jsem služební Mercedes-Benz a již nepotřebuji spolehlivé vozidlo pro každodenní dojíždění do práce" :-D
o 20.07.2015, 09:46 | Proffesor_W
Co vis, treba dostal trilitrovou 124ku.
o 25.07.2015, 23:19 | M.a.R.i
radek.613: Vedel jsem, ze se nejakej hnidopich najde, kamarada to taky velmi pobavilo. Napsal jsem to trosku blbe a ta veta muze mit 2 vyznamy ;).

Mam nove sluzebni auto, tak 2x do roka. Delam pro MB. Kdyz se pokaka, tak nic neresim a je mi to sumak. A ano, jsem milovnik starsich aut, ale preci nove auto je nove auto a verim, ze tech 20tkm najede bez problemu nez zase dostanu nove ;)
o 31.07.2015, 15:12 | M.a.R.i
Zánovní zimní pneu. Jedná se o vozidlo koupené nové v ČR (evropská verze).
o 31.07.2015, 15:21 | tommas
Ta paranoia kolem nových aut tady na fóru je už trochu moc, ne? Proč by nemělo najet 20tkm bez problému?
Sorry za OT.
o 31.07.2015, 18:29 | muSlim
2 tommas: no ono záleží na tom aké auto... moja Octavia MkIII s 1.6TDI 77kW, ktorú mám od posledného Marcového (Březnového) týždňa mám momentálne najazdených 15 tisíc a nejaké drobné, a je v stave ako bol predošlý Golf keď som ho po troch rokoch odovzdával s najazdenými 154 tisícmi. Takže takéto obavy sú niekedy miestne :-D
o 31.07.2015, 19:47 | tommas
muSlim: já nevím. Posrávací Renault mě za 3 roky ani jednou nezklamal.
Octavka MkIII s 1.6TDI 77kW s najetými necelými 200 tisíci spadla nedávno ve firmě kámošovi, jezdí spokojeně, všechno funguje.
Co se Ti na tom sere?
o 01.08.2015, 20:06 | assassin
muSlim: to ale taky muze znamenat, ze ten golf byl po trech letech jako novej :)
o 02.08.2015, 12:30 | muSlim
2 tommas: to je na dlho. Kulisa, prevodovka, RJ, súčasti motoru...

2 assassin: alebo že tak isto ako Golf začala Okta robiť divné veci po pár kilometroch, ale v tak výrazne zlom stave to je už o 120 tisíc km skôr než u Golfu bolo :-)
o 18.08.2015, 15:14 | muSlim | Upraveno: 2015-08-18 15:14:57
2 tommas: nejaký update a OT, snáď prepáči M.a.R.i, Oktávka má natočených 18 tisíc, zahrievaná, chladená, nehonená, so služobným jazdím vždy a všade podľa predpisov = motor je skoro suchý, zožralo komplet olej, samozrejme signalizácia kontroly hladiny oleja vyskočila v momente keď to bolo dosť pod minimom. Hovorím si náhoda, kolega z príslušného oddelenia vraví že som asi piaty. Ďalším/iným šiestim normálne počas jazdy bez akéhokoľvek náznaku padli palivové čerpadlá a autá zastavili, čaká sa na siedmy prípad a bude požadovaná zvolávačka. Aj toto ma len uisťuje v tom, že kto si kúpi fungl novú Oktávku (možno len otázka konkrétnej motorizácie, to je jedno) je nepríčetný lófasz :-)
o 19.08.2015, 18:15 | Zdeny60
muslim: prosím tě, hlavně to nezapomeň uvést, až ji budeš za 3 roky dávat do frcu:-)))
o 19.08.2015, 18:23 | Collin
Od prodeje Lexus k problémové oktávce.. Síla..
o 21.08.2015, 09:01 | walish
muSlim: Tady se prodává AUTO, čtyřkolé povozy musíš řešit jinde :)
o 27.08.2015, 09:05 | M.a.R.i
Menší update:

Znovu se repasoval altík: nový diodový můstek + regulátor. Bohužel u předchozího repasu elektrikář dal jiný regulátor a na můstek se vykašlal, takže jsem dal dalších 4000 za altík :(.

Při té příležitosti se rovnou přetěsnilo servo, rosilo u nějaké hřídele. Olej do serva jsem nikdy nedolíval, ale asi by byla otázka času, kdyby se to zhoršilo...

Vyčištěno sání.

Nechával jsem repasovat přední řídící/stabilizační ramena, ale nakonec jsem zjistil, že je špatný horní pravý čep (žádné velké rány, občas se ozve ťuknutí na větších nerovnostech), takže jsem objednal obě přední horní ramena :).

Jinak včera se byl na auto podívat 1.zájemce. Dnes má přijet další a o víkendu ještě jeden. Pokud 1.zájemce dodrží slovo, tak je víceméně auto prodané. V pondělí by měl přivést zálohu.
o 13.09.2015, 22:12 | M.a.R.i
Prodano
o 15.09.2015, 09:24 | RedBaron
V neděli jsem ho potkal nahoře nad ČB jak frčelo směrem Nové Hrady :-)
o 15.09.2015, 10:08 | M.a.R.i
RedBaron: Jestli to bylo dopoledne, tak to jsem ho vezl ze Starých Hodějovic od mechanika :). Nový majitel odjížděl cca ve 14h směrem z Vodňan na Temelín a nakonec to otočil kolem 17h přes Protivín na Prahu.

Murphyho zákon:
Kupec na mě čekal 3 hodiny(ožral se mi mechanik)
Po 20km novému majiteli praskla příruba na chladiči a vytekla téměř všechna voda z motoru :(. 3h jsme to odvzdušňovali a pak pelášil domů....
o 15.09.2015, 10:30 | RedBaron
Tvl, to jsou trampoty :-D Kdo ti ve Starejch dělá auta?
o 15.09.2015, 10:42 | M.a.R.i
Jak je servis naproti lakovně K+P ve dvoře, tak mi auto servisuje syn majitele. Šikovnej kluk, ale občas je to s ním na dlouho :)
o 15.09.2015, 12:55 | radek.613
Ožírací servisák? To z mého okolí někdo "od japonců" onehdá taky řešil s Hondou (motorkou).... možná tím začínají dílenské příručky? :-D :-D :-D
o 15.09.2015, 14:11 | M.a.R.i
:) teda na jeho obranu, ráno už měl jenom kocovinu a zaspal :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3853 sekund.