Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > K: LPG prestavba

 o Navštíveno 2604x o
o 30.07.2015, 12:14 | Frankie
Zdravim,
poptavam kvalitni/overenou/zkusenou firmu na predelani vozu Nissan Murano Z51 (druha generace) do LPG z Brna. Muzete prosim doporucit? Idealne, pokud maji zkusenost primo s timto vozem.
Predem dekuji za kazdou radu.


o 30.07.2015, 15:36 | Zdeny60
Color Car Hradec králové. Chápu, že se ptáš na Brno, ale tato firma je jednak prodejce a servis vozů Nissan a hlavně, bratr majitele se specializuje už dlouhá léta na přestavby LPG speciálně vozů Murano. Sám jej má, už asi 3., pokud si pamatujia když jsem s ním mluvil, vždy z toho byla hodinová přednáška od člověka, který tomu opravdu rozumí. Navíc mě auto předvedl, instalace byly špičkově řemeslně provedené.
Z Brna to je cca 150km.

Jeho zkušenosti byly takové, že má již 3. vůz, mazání dávkovacím čerpadlem, nikoliv podtlak, ventily doporučuje kontrolovat, ale údajně s nimi nebyly nikdy problémy. Základem je správně nastavená směs. Nesmí být chudá.
o 30.07.2015, 16:18 | Šroub
Zkus se poptat tady
[ Link ]
Delaj nizozemsky system PRINS

Ja si tam nechaval montovat LPG a spokojenost jak s pristupem tak s kvalitou.
o 30.07.2015, 16:48 | Frankie
Diky obema za rady :)

Zdeny, Color Car myslis tenhle? - [ Link ]
Jako prodejce vozu Nissan chapu, ale nikde jsem tam nenasel, ze by delali i prestavby LPG....
o 30.07.2015, 16:59 | Samantus
Color Car HK prestavby nedela, dělaji je v Color / France Car Pardubice - Dražkovice p. Mužík Petr... číslo kdyžtak mám... a nebo pro HK to dělá fa. JK Product HK... a kvalita zpracování opravdu ok....
o 30.07.2015, 18:17 | Zdeny60
Dělá to BRATR šéfa Color Caru. Tam píš, že získáš na něj kontakt. Je možné, že jméno p. Mužik mi něco říká, mohl by to být on. Nemám pamět na jména.
o 30.07.2015, 22:08 | Samantus | Upraveno: 2015-07-30 22:09:32
Color Car vlastní p. Hrouzek a p. Mužík a pardubickou pobočku vede syn pana Mužíka.... pracoval jsem tam 3 roky.... montoval jsem v PCE LPG... nejak mi tahle informace asi unikla :-)
o 02.08.2015, 12:21 | Samantus
Zdeny60 jakže to teda je? :-)
o 03.08.2015, 13:51 | Frankie
Byl mne take nekde doporucen LPG Cadek (Brno) a tam mne bohuzel rekli, ze druhou generaci Murana na LPG nepredelaji :( Pry s tim nemaji dobre zkusenosti. Moc me teda nepotesili, snad nekdo jeste doporuci nekoho sikovneho.
o 03.08.2015, 15:01 | rover (WoodTech)
Nechal jsem si ted dělat u Brejchy na Dukelské a vše tak jak potřebuju
o 03.08.2015, 17:26 | Frankie
Diky za tip, uz jsem poslal mail s dotazem. Tak doufam, ze to dopadne lepe.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3051 sekund.