Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > K: převdovku Fiat Uno

 o Navštíveno 3735x o
o 31.08.2016, 20:47 | petis
Koupím 5tikvalt z Una Fire motoru.
Kdyby se nekomu neco nekde válelo dejte vědet.

Přemejšlel jsem i o 6tikvaltu z Punta ale to už má lanovody ne táhla:-(


o 13.09.2016, 20:17 | petis
Případně kdyby někdo mel převodovku ue Seicenta Sporting i s poloosama.
o 21.09.2016, 20:46 | Reprák
nepujde ti to na držáky, jestli máš 4kvalt. Tam vypadá převodovka uplně jinak. Kazdopadně jakákoliv FIRE převodovka tam pujde, pokud tam dáš poloosy z Punta a upravíš si držák vepředu. Vzadu je to stejný. Jinak lanovody x táhla je fuk, protože když sundáš vrchní přírubu, dáš tam klidně z tvojí převodovky. Teda pokud nemáš uplně první roky, tam je převodovka uplně jiná ;) snad jsem pomohl.
o 21.09.2016, 20:56 | petis
mám tam ptikvalt z una. a držák je už předelanej, a i tak by v držáku problem nebyl:-), Každopádně jsem převodovku ze Sportinga sehnal.
Ted ještě motor 176A8000 do budoucna na turbínu:-)
:-))
o 28.09.2016, 17:48 | petis
Už mám koupenou převodovku z Cinque Sporting.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3146 sekund.