Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > K: Bob s volantem

 o Navštíveno 8473x o
o 23.01.2017, 21:02 | PK
Ahoj, neválí se někomu doma po dětech bob viz obrázek? Za mlada jsem se na tom najezdil a teď jsem chtěl pro svýho malýho, ale už se asi ani neprodává. Bazary zatím taky nic. Nejlépe severní Čechy. Předem díky :)

foto k příspěvku  od PK



o 24.01.2017, 00:28 | crestik
...to měl u nás jediný synek ve městě, všichni mu to záviděli a nikomu to nechtěl půjčit, zmrd :-)
o 24.01.2017, 03:18 | PK
Kde bydli, ze bych tam zajel :D Me ho nakonec ukradli, jinak by asi i vydrzel...
o 24.01.2017, 15:43 | MazliG
Tedko je zena kupovala s volantem. Ma to aj plechove sprazeni kluzaku. Vypadaj bytelne. Muzu pak rict kde je vzala.
o 24.01.2017, 15:57 | tykeev
Taky ho máme doma a nedalo mi moc práce najít na netu

[ Link ]
o 24.01.2017, 16:13 | PK
Jiných jsem našel taky hromadu, ale hledám přesně ten na obrázku :)
o 24.01.2017, 18:55 | Ondrero
Kdo tohle za mých mladých let měl, tak byl největší frajer :D
Kult jako BMX :D :D :D
o 24.01.2017, 19:16 | Toxxx
PK: Týmto ťa nechcem naštvať ale iba s pochváliť že máme doma 2ks len v modrej farbe a je to moc pecka hračka na zimu :) Len niesu na predaj :)
o 26.01.2017, 21:27 | PK | Upraveno: 2017-01-26 21:31:25
Toxxx: Právě, nic jsem zatím nenašel. Ptal jsem se po kamarádech, jeden hned nahodil úsměv se slovy: mám dva na půdě, ale nedám...druhej to samý. Když už někdo má, tak nedá...

Ondero: boby za mě byly hodně, ale bmx měl málokdo a to fakt bylo kult :) Ještě když se nahnuli řidítka směrem dopředu.
o 26.01.2017, 22:37 | crestik
já sice neměl bob s volantem, ale měl jsem BMX20 v nezvyklé bílé barvě. V nějakém cyklokrámu tam otec nechal nahodit přehazovačku a trojkolečko...kluci odpadávali a holky si trhaly rodidla :-) Kupodivu to kolo je ještě v rodině v luxusně zachovalém stavu.
Co byla ale už i v té době rarita, tak RMX...to jsem viděl za život snad 2x
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3318 sekund.