Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: ALU Tomason TN1 8,5x18" ET30

 o Navštíveno 5247x o
o 12.02.2017, 17:39 | PlusOne
Prodám kola Tomason TN1 8,5x18" ET30, kupovaná 2010 zde z druhé ruky. Momentálně komaxit v grafitové metalíze. Středové pokličky leštěné, s modrým nápisem "Tomason". Kvalitní tvrdá kola, jedno opravované - dovařená hrana, pak na všech chemický odlak a následně výše uvedený komaxit - to bylo na sezonu 2014.
Obuto do pneu Nexen N8000 225/40, 2xcca5mm, 2x2mm (tzn. 0,4 na značku). Dvě kola mají kosmetické vady (obrubník). Foto ilustrační z roku 2014 - reál a foto jednotlivých kol dodám, jak se k nim dostanu, nemám je doma.
Důvod prodeje - zbavuju se auta, a kola nevyužiju.
Představa o ceně 6.000,-

foto k příspěvku  od PlusOne



o 12.02.2017, 17:40 | PlusOne

foto k příspěvku  od PlusOne

o 12.02.2017, 17:42 | PlusOne
Prodávám zatím jenom tady, posílat je nebudu, takže osobní odběr někde po trase Prostějov-Olomouc-Mohelnice. Kontakt pod nickem, nebo šest nula pět čtyři tři jedna tři pět osm.
o 12.02.2017, 17:44 | PlusOne
Jo, a kdyby někdo chtěl i toho Passata, který je obouval, tak ho může mít - momentálně s polorozebraným motorem, jsou třeba dva nové vstřiky a srovnat a vyvložkovat hlavu. Na ceně se dohodnem, ale do třiceti to bude určitě - tak, jak je, na slušných zimních, s plechem pod motorem a převodovkou, slušnou výbavou a spoustou dodělávek. Detail kdyžtak po telefonu.
o 13.02.2017, 09:30 | PlusOne | Upraveno: 2017-02-13 09:39:46
Jelikož se množí dotazy na Passata, dám to sem, ušetřím čas :-)

Auto je rok 2001, TDI PD AVF (96kW+šestistupňová převodovka). Na tacho +- 380.000, jsem druhý majitel v ČR, třetí celkově, auto jsem kupoval od kolegy, který ho měl 4 roky a bral ho z DE s 90.000, najel na něm dalších 160.000. Majitelem jsem od zimy 2010.
Servisní historie za mého vlastnictví (spotřebák typu oleje plus filtry sem psát nebudu, olej měním po 10-12tkm, filtr to samé, kabinový filtr a vzduchový filtr jednou ročně. S jarním přezouváním pokaždé dělám geo, a jednou za dva roky nechávám kontrolovat klimu):
2011:
- nové brzdy komplet předek/zadek
- přední náprava komplet (Meyle HD)
- silentblok motoru
- silentbloky zadních ramen
- nové žhaviče
- komplet rozvody včetně řemenů, napínáků, a všech kladek, nová vodní pumpa (270.000)
- nové repasované turbo od Andreho ( [ Link ] )

2012:
- podvozek od AP Sportfahrwerke, pevný 40/30 (původní pružiny mám, dám k tomu).
Zároveň jsem dal i:
- nové prachovky
- manžety
- horní uložení
- dorazy
- ložiska na všech kolech (zadní komplet i s nábojema)
- spojková sada LUK s dvouhmotým setrvačníkem

2013:
- nové přední desky BOSCH
- termostat
- volnoběžka na altíku
- nová těhlice (levá)
- komplet nová přední náprava (opět Meyle HD)
- výměna řízení za repas
- nový mezichladič stlačeného vzduchu

2014:
- nová tlaková hadice
- opět rozvody (340.000)

2015:
- nový zámek řidiče

2016:
- nový mezichladič (utrhla se příruba)
- nové brzdy komplet předek zadek (kotouče a desky Zimmermann)
- nové turbo, pár hadic, zlobil tandem, tak se opravil

2017:
- viz. výše - opravovat to už nebudu.

Výbava: 4x Airbag, polodot, tempomat, přední sedačky s výhřevem, okna v elektrice, climatronic, elektricky ovládaná, vyhřívaná a sklopná zrcátka, ESP, a ještě jsem určitě na něco zapomněl..

Dodělávky: dekor v interiéru předělaný na broušený hliník, volant čalouněný v kombinaci kůže+alcantara, zesílený na věnci, stropní lampička W8 s nočním přísvitem, ofuky ze Superba s předělaným podsvícením na červenou, potaženo klavírovou černou fólií, vytlumené přední dveře (STP silver, dva pláty v každých dveřích), repro Hertz DSK 165 plus MDF kroužky v předních dveřích, pod autem je plech ze slitiny hliníku, dovezený individuálně z Kanady - [ Link ] plus potah LeBra na přední kapotě

Nedostatky:
Kosmetické vady laku a drobné orezlinky - nic strašného (podlaha a spodek auta zdravý), důlek ve dveřích spolujezdce (sousedka si "odložila" skútr), nefunkční výhřev řidičovy sedačky, nejspíš drobný únik oleje ze serva - nešel jsem po tom, jednou za dva měsíce trochu doleju, a je to OK.

Představa o ceně:
S alu Tomason 32.000,- (kola zapsána v TP)
na zimních 27.000,-

foto k příspěvku  od PlusOne

o 13.02.2017, 09:36 | PlusOne
Jo, a auto posledních cca pět let servisováno v autodílně Zacpal v Července u Litovle, kde momentálně i stojí.... Pavel Zacpal může o autě podat informace, co se pravdivosti zde uvedených údajů týká.
o 13.02.2017, 11:25 | PlusOne
Ještě fotka toho plechu...

foto k příspěvku  od PlusOne

o 13.02.2017, 11:25 | PlusOne

foto k příspěvku  od PlusOne

o 15.02.2017, 11:39 | PlusOne | Upraveno: 2017-02-15 11:43:15
Prodej auta má jedinou podmínku - auto si odvezete, a už o vás (po přepise) neuslyším. Takto nějak bude formulovaná i kupní smlouva - že vozidlo je prodáváno nepojízdné na ND, a že prodávající doporučuje generální opravu nebo výměnu všech podstatných částí.
Není to z nějaké vychcanosti, ale spíš z principu - neprodávám to pro výdělek, prodávám to, protože se toho chci zbavit, ne se rok klepat, jestli se auto, které má najeko skoro 400k, náhodou nepodělá, a kolik mě to bude stát - to si ho můžu rovnou nechat, nebo ho pro klid duše sešrotovat. Ale bylo by mi líto to udělat, protože vím, jak jsem se o to staral, a přes všechny problémy si i tak myslím, že to auto není špatné, a mohlo by ještě posloužit.

Člověk, který je s touto podmínkou srozuměn a je a ochotný ji akceptovat, je vítán. Ostatní to snad ani nezkoušejte.
o 16.02.2017, 11:49 | PlusOne
Auto je prodané.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3325 sekund.