Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: zemedelskou techniku, frezu, soustruh, lodni kontejnery atd.

 o Navštíveno 8613x o
o 10.10.2017, 09:04 | Meda
Koupili jsme u Ceskeho brodu statek a rozprodavam vetsinu techniky co zbyla, ceny nabidnete, u vetsiny veci nemam presnou predstavu o cene a tu muzeme resit uz s pripadnym zajemcem.

--Zetor 8011, je k nemu i podkopovka, nekolik lzici, stipacka na drevo, zametac, pluh, prives atd. Je vcetne TP, tady bych to rad prodal jako celek vcetne prislusenstvi.

--Ocelova nadrz na vodu, cca 2-3 kubiky

--2 ks dopravnikovych pasu

--kotec pro psa

--2 lodni kontejnery, jsou to ty kratsi

--freza, ale nema to ten pohyblivy spodek (nevyznam se v tom, nevim co je k tomu potreba)

--soustruh, na stitku je psano max 355mm, plna skrin nozu

--nuzky a ohybacka na plech

--nekolik sekacek, Vari velka, mala, hasicske prenosne cerpadlo, sici stroj Veritas, hever na kamiony (nebo vlaky, nevim :) )

Je tam toho spousta, nejake obute kola na kamiony, ocelove boxy, ponorna cerpadla atd., zatim nemam vse nafocene, postupne dodam.

Kontakt prosim rovnou na telefon 777119737

[ Link ]



o 10.10.2017, 09:27 | xSam
Kdyžtak koukám na ty fotky, čeká tě asi velké dobrodružství.
Držím palce!
o 10.10.2017, 09:33 | Meda
Jojo, hodne velke :)
o 10.10.2017, 17:06 | Honza2.016v
ta stříkačka -pokud ji někdo bude chtít by šla kolem 5000,- dle stavu a kompletnosti víc, nebo míň.. možná inzerát na firesport.eu nebo zkusit nějaký místní sbory co by daly...

občas ji někdo schání (na hasičárně mámě 2, práce s tím je radost - moc lidí to už nastartovat neumí, ale nedám na ní dopustit - jak byla dobrá, když nám tu hořelo a profíkům zkolabovaly plovoucí čerpadla, kterejma plnily cisterny.. :) )
o 10.10.2017, 17:13 | Meda
Dik za info, aspon mam predstavu :)
o 11.10.2017, 21:35 | jonny85
předám kontakt kamarádovi kvůli těm plechovejm kontejnerům.
o 11.10.2017, 23:56 | Meda
Dik :)
o 12.10.2017, 12:11 | stanik84 | Upraveno: 2017-10-12 12:13:41
Není to fréza, ale velká sloupová vrtačka. Tyhle velký nikdo ani moc nechce, né kazdej ma strop v garazi na tyhle stroje. Ale jestli by ses ji zbavil, za nejakej rozum - ne jak ty prekupnici na bazosi, co si mysli, ze maji doma poklad, tak bych o ni mel zajem. Popř. aspoň vrtáky. Ty válce, to je zakruzovacka na roury. Ten podkop, vlek a Krystala si nech, bude se ti to hodně hodit - úpravy terenu, kanalizace. Vím o čem mluvím, něco takového jsem taky rekonstruoval. A platit za bagr je zbytecny. Prodej to, az budes mit hotovo. Každopádně hodně štěstí. Po tomhle budeš mít vyucak na zednika.

Ta stříkačka je PS-8.
o 12.10.2017, 14:19 | Meda
Ja zrovna vcera koukal, ze to asi neni uplne frezka :) Hele zbavovat se budu vetsiny veci, i Krystala, pry mame ve vesnici bagristu :) Ale ted tam budu delat jiny veci a vyuziju ho tak za rok, dva, tak uplne nevim, jestli se mi ho chce schovavat :/

Jinak klidne nadhod cenu za tu vrtacku, zrovna bych potreboval tu dilnu i vyklidit, takze nuzky na plech a tahle vrtacka musi jit pryc urcite :)
o 12.10.2017, 18:05 | stanik84
Dělej, jak myslíš. Vím, že jsou v tom prachy - hlavně v tom podkopu. Za ten dostanes vic, jak za Krystala. Vypadá i zachovale. Ten traktor vypadá taky v pěkným stavu.

Jestli na to chvatas, tak to jsem mimo hru. V pátek mě propustili z nemocnice a mám trochu sešity břicho a zatím se nemůžu nějak hýbat. Měl jsem natrzenej sval v břiše. Takže 2 měsíce zakaz cokoliv zvedat.
o 12.10.2017, 22:35 | Jozzo
představa o soustruhu a info?
o 12.10.2017, 23:09 | stanik84
Je to SV 18ka, jeden z nejlepších českých soustruhů.
o 16.10.2017, 12:36 | Meda
Tak traktor a podkop si zatim necham, soustruh jeste neni doreseny, je to tak pul na pul :)
o 16.10.2017, 22:03 | stanik84
Já osobně bych vyházel ty krámy , co už nebudeš nikdy potřebovat a všechno do dílny si nechal. S tím traktorem máš rozum. Jen když budeš otloukat zdi a mlátit ven podlahy, tak se ti bude hodit. To budou hromady. Bagr ve vesnici je fajn, ale cekas měsíc, než nějaká slibotechna přijede. Ale tak je to se všema dobrýma remeslnikama.

Co plánujete? Nějaký koně?
o 17.10.2017, 18:34 | Meda
Nene, kone nehrozi, navic ve vesnici jsou snad 2 chovy :) Plan je bydleni v klidu 15 minut od Prahy a zaroven servis + plac na dost aut :)
o 17.10.2017, 21:17 | Pardal
Co za ten drapak na kulatinu ?
Foto 9982
o 18.10.2017, 09:02 | Meda
Uplne nevim, zatim jsem to resil s par lidma a pry je to sranda za cca 10-20t podle typu, ale nenasel jsem zadny stitek, cili by si to nekdo musel prohlednout.
o 18.10.2017, 23:38 | Pardal
Já jsem ochoten nabídnout 5 tis.
Není typ, velikost, není známa funkčnost.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.346 sekund.