Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: I7 +deska , přímotopy

 o Navštíveno 7408x o
o 09.12.2017, 00:01 | Lukybond
Prodám
Prodám můj stolní pc po dílech první na prodej je Procesor plus deska a chladič pouze v kompletu
Procesor Intel i7 3820
Základní desku MSI
X79A-GD65 Kompletní balení všechny redukce a kompletní bohaté příslušenství origo zabalené, použita pouze deska
8Pozic pro RAM osobně mám 24GB ram
Chladič procesoru Coler Master (krabička je někde taky)
Deska + procesor komplet ostatní možno samostatně.
Rozprodávám celí počítač možno další díly (GTX760,OCZ 700w,DDR3 RAM,atd)
Možná výměna za notebook
Prozatím pc komplet běží, ostatní díly budou k maní pro prodeji základu.

Přímotopy AEG wkl 1003 u
1500 stojí nové nechám je 600 kus mám jich více. Jako nové nezačli se používat a předelává se barák na radiatory

foto k příspěvku  od Lukybond



o 09.12.2017, 00:01 | Lukybond

foto k příspěvku  od Lukybond

o 09.12.2017, 00:02 | Lukybond

foto k příspěvku  od Lukybond

o 09.12.2017, 03:29 | xSam
Jaka je predstava ntb? Mam necely 3 roky stary lenovo T460s a premejslim, ze bych misto nej si udelal herni pc.
o 09.12.2017, 10:35 | walish
Ahoj, vzal bych jeden ten přímotop, v pondělí jedu do Hradce, tak bych si ho případně vyzvedl. A jen se tak zeptám - někde se píše, že je to bez vidlice do zásuvky a je tedy třeba to dodělat?
o 10.12.2017, 03:10 | Lukybond
XSam: jo zapomněl jsem že hlavní podmínka je klasika 15palcu. A něco silnějšiho. Uvidíme až se rozprodá PC.
Walish: není problém jen já mám denní ,ale žena jo po HK předá bez problému. Ano prodávají se bez vidlice jsou na pevné připojení na stěnu , ale není problém jim dát vidlici taky to budu u jednoho dělat mám jich 7 navíc. Nakonec jsme se rozhodli pro krb s výměníkem takže předěláván dům na radiátory. Kdyžtak e-mail a dám ti telefon. Díky
Lukybond@seznam.cz
o 10.12.2017, 10:29 | schwaboid
Kolik za komplet komp? Do mailu ...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3163 sekund.