Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: Nové letní pneu Continental R16

 o Navštíveno 7051x o
o 17.02.2018, 17:06 | relax
Continental ContiPremiumContact 2, 205 55 R16, 91V. Nové (jeté asi 10 km). Dot dodám ještě dnes. Cena: 6000 Kč. Praha 5 a okolí můžu dovézt. Případně osobka 5 minut od Zličína.


o 17.02.2018, 17:46 | gizmi
Hoď DOT, každopádně za 6000,- už máš funglovky. Zájem bych měl, tenhle rozměr budu kupovat, ale raději si nechám za stejnou cenu dovézt nové jako každý. 20. a asi i 21. jedu do Praglu, zkus promyslet.
[ Link ]
o 17.02.2018, 18:17 | relax
oprava indexu 91H, DOT 0118.

gizmi: a v čem tydle nejsou funglovky ? Kdybych je umyl , nikdo nepozná, že byly na autě. Prodávám pár týdnů starý pneu, nebudu válčit cenou s nejlevnějšíma eshopama.
o 17.02.2018, 18:51 | gizmi
V tom, že již na nich někdo jel a nikdo nebude zkoumat jak. Pokud někdo nabízí použité pneu za stejnou cenu jako nové, proč by někdo bral ty jeté? Jak říkám, kupovat je v tomto rozměru budu (značka pro mě dobrá, resp. patří mezi značky co jezdím), DOT super a nyní jen ta cena. Já to řešit nehodlám, buď se to vyplatí a nebo beru nové. Nákupem skoro čehokoliv by měla cena oproti novému zboží klesnout. Netrápí mě to, kupce tu máš, jen ne za cenu nových.
o 17.02.2018, 19:26 | relax
Protože z mého pohledu nejsou použité, jsou sundané z nového auta, jely tak akorát na parkovišti ? Což mi přijde rozhodně menší zlo, než že někde leží bůh ví jak dlouho bůh ví jak uskladněné (bavíme se o nejlevnějšim eshopu). Nemá smysl řešit, dohodu nenajdem. Díky za nabídku.
o 17.02.2018, 19:27 | Pglock
Sorry za OT, ale jednou opíchaná baba už taky není panna. Byť je to jen jednou :D
Přeju úspěšný prodej.
o 17.02.2018, 20:13 | relax
Pglock: pokud je pán na starý pany, tak proti gustu .... :))
o 18.02.2018, 15:02 | gizmi
...a ještě ji zcákanou prodává v sekci "ostatní" :D :D :D
o 18.02.2018, 16:56 | Rudi
Zajímavý, že gizmi hodí pneu s DOTkou 2011, ale jinak má pravdu, nový aktulní se daj koupit o pár desetikorun dráž..
o 18.02.2018, 17:26 | gizmi
Rudi: nerozumím?? DOT 2011?? EEEE ??? :D
o 18.02.2018, 17:51 | Dexter
Gizmi pneu v tvem linku maji DOT 5111, takze solidni ulozenky. Proto tak vyhodna cena ;)
o 18.02.2018, 17:57 | gizmi
Ajoooo... tak jinde:
[ Link ]
Těch webů je mraky ;) O to přeci nejde.
o 21.02.2018, 19:37 | relax | Upraveno: 2018-02-21 19:40:42
A o co jde ? teď je ten inzerát k ničemu, o to šlo ?

Pár shopů nabízí levněji a nemá skladem, jeden má x let starý... Všichni, kdo mají skladem, začínají kolem 1600 a opět nevíme, jak starý. Pokud někomu stojí za ten pocit "mám pneu, který nebyly na autě"
(který trvá do prvního obutí) pořídit za 5900, kodrcat se někam do skladu a dát 200 za odběr, tak fajn. Ale šlo to napsat do emailu.
o 21.02.2018, 20:48 | Ladic
Tak, normálně toho moc nekomentuji, ale toto už nešlo. Pokud už někdo prodává jetou věc, guma na ráfek, dolů, nikdo netuší, jestli s tím někdo vymetl nějakou díru nebo ne a chce za to vic penez, než je na eshopu nová tak to já nazývám DEMENCÍ.
o 21.02.2018, 21:16 | relax | Upraveno: 2018-02-21 21:22:12
Demencí jsou tydle teorie. Chcete říct, že auto, který jsem si převzal v autosalonu a který absolvovalo tu samou cestu, jako pneu je ojetý ?

Co čekat na AHC :( zbývá tu už jen pár lidí co nejdřív myslí a pak píší.

... poprosim o smazání inzerátu, tady by bylo špatně i kdybych je dal zadarmo.
o 21.02.2018, 21:31 | Ladic
Ano, auto, které vyjede ze salonu je ojeté, to máš pravdu a bylo by zajímavé se ho snažit prodat za cenu vyšší než jsi ho koupil :)
Vůbec si nemyslím, že by to byl problém AHC, tohle je prostě absurdní volovina nic víc. A chápu ostatní, že nad tvým inzerátem nevěřícně kroutí hlavou.
o 22.02.2018, 14:19 | gizmi
Relax: řeknu to na rovinu, kdyby jsi hodil fotky + napsal třeba "přijeď, pokecáme, sundám ti 5tikilčo na cestu", tak už je nemáš. Je to o komunikaci a mám pocit, že prodat nechceš. Já je kupovat budu, rád vezmu ty tvé a do Prahy asi ještě brzy pojedu, ale ty jsi vážně kousnutý :)

Ladic: a to mu ani raději nepiš, o kolik nákupem vozu padne jeho cena, nebo si to půjde hodit :D :D
o 22.02.2018, 16:24 | fredh
Tak nevim gizmi, ze zrovna ty se tady rozcilujes nad nejakejma cenama. On dal na prodej gumy za svoji cenu a hned je tady par chytrolinu, kteri moralizujou a mezi nima ty. Kdyz jsem se s tebou ve vsi slusnosti bavil nad prodejem tvyho typearu, tak si me div nenazyval tureckym smelinarem, viz [ Link ]

Proc to najednou jednoduse nerespekjtujes? Nechtelo by si to zamest na svem prahu?
o 22.02.2018, 17:37 | gizmi
fredh: srovnáváš nesrovnatelné. Cena TypeRa byla nastavena na nejlepší cenu za tohle auto v tomhle sériovém a nebouraném stavu. Proto jsem se odmítal bavit o dalších slevách. Nový majitel přijel večer, já ho vzal na novou halu, kde jeho technik dělal svou práci a já se mezitím bavil nad jinýma tématama se zájemcem. Technik potvrdil můj popis a stav a pláclo se s tím, že musí ještě vyjednat úvěr v bance. V domluvený den pán opravdu zavolal že má peníze, domluvilo se s rozumem předání s převodem a já se sám nabídl, že mu natankuji plnou. A tohle ty srovnáváš s tím, že potřebuji pneu co kolega nabízí, tak jsem se zajímal a zdal je do googlu, kde na mě vylezla nabídka nižší nebo tedy stejná. Proto jsem napsal to co napsal (nebo ty kupuješ jeté věci za cenu nových?). Kdyby kolega napsal sorry, trvám na svém, tak jsem si pomyslel o bláznech a nechal to být. Kdyby napsal "jo ty máš cestu a zbavíš mě jich rychle, tak ti hodím 5tikilčo na cestu", tak už je nemá.
Mimochodem pravděpodobnost že někdo koupí TypeRa ve stavu co jsem měl za cenu ztuzenin byla otázka času. Že někdo koupí ojeté pneu za cenu nových už tak jisté opravdu není. Zbytečné řešit. Pokud to jde, smázněte. Kdyby mou nabídku přijal, dávno by se ozval..
o 22.02.2018, 17:53 | fredh
Ale tady neni rec o honde, ale o tom, ze on si je ceni na takovou cenu a tobe se to nelibi. Me se taky tvoje cena nelibila kterou si chtel a jak to dopadlo. Vis, ono neni nekdy na skodu si priznat pravdu... Od tebe tu hondu nekdo koupil a od nej ty gumy taky treba nekdo z prahy koupi, protoze nebude muset platit 4x100kc postovny.

A jen tak mimochodem, s relaxem, jsem pred par lety jeden obchod delal a co bylo napsano, to platilo. Z jeho strany i z moji.
o 22.02.2018, 18:13 | gizmi
Fredh: já snad někde píšu, že je to špatný prodejce? Vůbec ne! Kdybych mu nevěřil ten stav, tak mu nenabízím, že je vezmu :D :D OMG :D :D

Prosím, pouč mě o cenách Hond TypeR..
o 22.02.2018, 18:48 | fredh
Nezahravej do autu to, ze ses choval jak na tureckym trzisti. Presne tak jako podle tveho nazoru ja v tvem vlakne. Kazes vodu a pijes vino... Chtels je koupit, ale evidentne se ti na nabidce neco nelibilo a chtel si smlouvat, klasicky pravidlo obchodu.

A nevim, proc bych te mel poucovat o cenach nejakyho auta, kdyz jsme ve vlakne s pneumatikama.
o 22.02.2018, 18:57 | gizmi
Fredh: psal jsi, "me se taky tvoje cena nelibila kterou si chtel a jak to dopadlo", tak povídej a poučuj. Jsem zvědav na tvou argumentaci, experte na Hondy.

OMG..fakt natvrdlej už..to ty jsi srovnával auto a pneumatiky, tak se z toho nevykrucuj. Je rozdíl dát super cenu a napsat nesmlouvám VS nabízet něco použitého za cenu nového, kde i tak jsem měl zájem. Pokud tenhle zásadní fakt nevidíš, nemá cenu se dál bait. Hlavně jsem zvědav na tvůj rozbor té hondy, když s tím argumentuješ.
o 22.02.2018, 19:04 | fredh
Me se tvoje cena nelibila, vyjadril jsem svuj nazor a ty si vyjadril svuj, na tom se shodnem.

Ja se ti jen snazim rict, ze mi v tvym vlakne pises ze tu nejsme na tureckym trzisti a v jinym vlakne, kde nejde o tvoje veci se jak na tureckym trzisti chovas...

o 22.02.2018, 19:08 | gizmi
Nerozlišuješ zcela odlišná fakta. CENA JIŽ BYLA NATOLIK NÍZKÁ, že jsem již nechtěl smlouvat. Co na tom nechápeš? Co je na tom tak nepochopitelné? Zde tomu tak není a ani nikde není psáno, že nesmlouvá. Takže?
o 22.02.2018, 19:08 | gizmi
PS: stále čekám, v čem se ti nelíbila a PROČ. Jen si vymýšlíš a nemáš argumentaci.
o 22.02.2018, 19:27 | xSam
Poslední dobou některé diskuze na AHC jsou fakt ujetý:-(
o 22.02.2018, 21:09 | pepe689
Aspon je co cist.....
o 22.02.2018, 21:43 | M.a.R.i | Upraveno: 2018-02-22 21:46:34
Ctu to docela s otevrenou pusou :). Nekdo chce prodat jete pneu ( byt 100m) za cenu novych. Pochybuju ze eshop proda ulozenky aniz by na to upozornil v popisu. Takze je to srovnatelna guma a kupujici by maximalne usetril 400kc za postovny a to by nemel zadny doklad, zaruku a pocit nove veci :). 6000 bych za ne dal treba nekomu z rodiny, kdybych zrovna tyhle pneu potreboval, ale urcite ne nekomu cizimu. Nechapu ze se relax tak certis, gizmi mel pravdu a osobne bych byl velmi rad a spokojen, kdybych je prodal za 5000-5500Kc a to ver ze jsem vcelku kolenovrt a vzdy se snazim prodat za nejlepsi cenu a casto se mi to dari. V dnesni dobe internetu si proste i ten nejvetsi jouda vleze na heureku a zjisti si nejlevnejsi nabidku srovnatelneho produktu....

fredh: Znam i to vlakno s typer, ale tohle je fakt neporovnatelny,i kdyz s gizmi nesouhlasim jak se treba vyjadroval ohledne toho tureckeho trziste :).
o 22.02.2018, 22:44 | fanous
Hele za 5000 je vezmu - Praha
o 23.02.2018, 08:03 | gizmi
Fanous: já nabízel 5500,- a nic :D :D

M.a.R.i: děkuji :) Jinak já netvrdím, že nesmlouvám, nebo někomu na to nejdu. Ale mám i právo napsat u své věci "žádná smlouvání", když vím, že ta věc je prodávaná za pecka cenu VS stav. Zkrátka jsem rovnou dal nejnižší cenu a ušetřil všem čas. Ale tak to je fuk, prodáno :))
o 23.02.2018, 08:21 | Pglock
Všichni jste pitomci. Jsou to nový gumy, který někdo musel sezout. Takže si zaplatíte ještě to sezutí! :D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.32 sekund.