Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: čistička vzduchu Beurer vodní princip

 o Navštíveno 6479x o
o 01.11.2018, 10:23 | CervinVega
Prodám čističku vzduchu od f. Beurer, pracuje na principu pomalu se točících kotoučů ve vodní lázni, přes které proudí vzduch hnaný tichým ventilátorem.
Voda se pomalu špiní, vzduch je vlhčený, pak to vylejete, osprchujete ve vaně, štěstí může pokračovat, nemusíte kupovat sadu filtrů (většina čističek je má na rok dva po 1-4tis za sadu).
Mě to nevyhovuje, protože mám vlhko akorát, tak je to spíše do paneláku nebo kde se topí radiátory, krbem apod a je suchý vzduch.

Odběr Praha nebo pošta (je to vcelku malé a lehké).
Cena pro lidi z fóra 2499,- nebo rozumná dohoda...

foto k příspěvku  od CervinVega



o 01.11.2018, 10:24 | CervinVega
více fotek zde:
[ Link ]
o 01.11.2018, 11:50 | mr.brain
Psal jsem maila.
o 02.11.2018, 12:15 | CervinVega
Odpovídal jsem... No a dál? :-)
o 02.11.2018, 14:27 | mr.brain
A dál koupeno, díky :-)
o 02.11.2018, 21:21 | CervinVega
V pondělí posílám, nechť slouží .-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3376 sekund.