Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Nabídka Práce - Morava

 o Navštíveno 799x o
o 23.02.2010, 16:53 | Thullo
Nabízím práci, ale na Živnostenský List.

Jedná se o pozici OBLASTNÍHO MANAŽERA pro mediální skupinu MAFRA, a.s., který má na starost část Moravskoslezského nebo Olomouckého kraje. Jedná se o prodej PŘEDPLATNÉHO MF DNES a LIDOVÉ NOVINY.

Oblastní manažer má za úkol:
A) Prodávat púředplatné se 40% slevou a dalšími výhodami firmám i soukromým osobám
B) sestavit si vlastní tým lidí -OBCHODNÍKŮ, kteří mu s tím budou pomáhat

Finančně je to SAKRA DOBŘE ZAPLACENO, takže pokud OPRAVDU UMÍTE PRACOVAT a nejste-li LÍNÍ, budete maximálně spokojení.

Co k tomu potřebuju? Jen váš Životopis na mail:
ladislav.janata@mafra.cz a napište mi tam, že jste z AHC, ať vím.

S přátelským pozdravem
Ladislav Janata
Oblastní ředitel D2D
Tel: 775 636 616
Email: ladislav.janata@mafra.cz
___________________________
mediální skupina MAFRA, a.s.
Anděl Media Center
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5
tel.:+420 225 064 170
fax: +420 225 064 115
www.mafra.cz

foto k příspěvku  od Thullo



o 23.02.2010, 19:48 | Luke-Jeep
bejt to Brno... :-/
o 23.02.2010, 19:56 | tmx.806
Zn: poskytnuti sluzebniho probe z vlastnich zasob... :-)))
o 23.02.2010, 20:29 | Šestikule
Kolik lidí si dnes předplatí noviny? Ségra dělá vedoucí Media Servisu a říkala nebýt letáků, tak nemají skoro co roznášet. U nás na ulici je 9 domků, předplatné mělo v 90.letech osm a dnes už pár let nikdo.
o 23.02.2010, 20:31 | macomb | Upraveno: 2010-02-23 20:32:20
Luke: Tohle můžeš dělat i v Brně. Byl jsem na pohovoru v Jobingu, kde mi tuhle práci nabídli, sídlí na Baštách hnedka nad Mamutem. Ale tohle není moje parketa.
o 23.02.2010, 20:33 | Luke-Jeep
no kdyz o tom tak premejslim... tak mas asi pravdu :-( budu na tom podobne
o 23.02.2010, 21:35 | Thullo
2 Luke:
Kamo, tohle není pro tebe ;o) věř mi... Ale v Brně je možno také tohle dělat. Má to na starost kolega z Brna, kdyby jsi přeci jen měl zájem.

2 tmx.806:
Ty si sice děláš legraci, ale já kámošovi (místní člen Mafian25) skutečně jedno z mých Probe půjčil, ať si to zkusí :o)

2 Šestikule:
Proto je tam provize taková, že MANAŽER má na výplatu minimálně 66.000,- měsíčně ;o) není to totiž sranda, tohle dělat. A navíc pod někým, jako jsem JÁ :o) hihi

2 Macomb:
Jobing toto nabízí pouze brigádně, pokud nepletu - nebo ne??? Každopádně už je to přes agenturu a ti krouhnou provize... Na to bacha!
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3506 sekund.