Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > převoz auta - převozové SPZ

 o Navštíveno 8667x o
o 18.08.2011, 19:19 | Petura
lze převážet auto po vlastní ose bez CZ dokladů po ČR?
nikoho s vlekem nemám a auto je schopný jet, lze koupit převozky třeba na týden? jednou jsem měl auto z bazaru kde mi vypsal zelenou papírovou značku, ale auto už mělo CZ doklady...


o 18.08.2011, 20:31 | Pepíno_Honda
1. ne
2. ne

:)
o 18.08.2011, 20:35 | Petura
P_H: ty taky umíš člověka potěšit ... :o)
o 19.08.2011, 00:46 | Rudi
pokud je to auto z německa, tak na převozkách ho převážet můžeš, použiješ třeba červený převozky nebo žlutý, tam ale doporučuju nechat doplnit téměř všechny údaje strojově již na úřadě, ve valný většině případů s tím nemaj problém. S ručně vyplněnou kartičkou tě policajti pošlou do kopru.
o 19.08.2011, 01:24 | JR
o 19.08.2011, 06:45 | Petura
auto je už dovezené do ČR, jen ho mám přes skoro přes půl republiky a jelikož je bez CZ dokladů tak si s ním musím vyřídit dovozovou STK - nechci auto zaplatit a nechat ho někde stát u prodejce a čekat až budou doklady ...
o 19.08.2011, 06:53 | Petura
JR: dík, zajímavé ... cena možná vyjde líp než kdybych sehnal někoho s vlekem a platil za km, ale bohužel to mám opět daleko a navíc na druhou stranu než kde je auto ... :(
ale je to dobrý vědět, že něco takovýho existuje
o 19.08.2011, 10:07 | Rudi
teď sem nepochopil, jak se to přesně má, ale pokud je to auto z dovozu, tak se zkusim domluvit s prodejcem, zda neudělá dovozovou STK + si nechá vystavit čistopis a pak na to můžeš loupnout zelený papírový značky na 10dní. Vim, že u kámoše to dokonce zařídili i tak, že měl hotovou jenom STK a papírovku stejně dostal.
Druhý řešení je, tam přijet s jinejma značkama a jet s tím zpátky a doufat, že tě nezastavěj na kontrolu dokladů :-)
o 19.08.2011, 10:57 | Petura
Rudi: ano auto je z dovozu, ale je už v ČR a bez CZ dokladů, prodejce to sám od sebe na CZ doklady nedá, a mě se nechce auto platit (ani část) a podobu vyřizovaní dokladů nechat stát u něj, raději bych si auto odvezl domů a vše si vyřídil sám...

varianta s SPZ z jiného auta fakt ne :o)

řešením jsou převozky co dával JR, to je ono na co jsem se ptal, jen je škoda že to nejde vyřídit na každém úřadě ...

o 19.08.2011, 11:07 | JR
Petura: Mam pocit, ze posilaji postou .... hledat to ale nebudu :-)
o 19.08.2011, 11:07 | Pepíno_Honda
Petura: ty převozky hlavně nevydává žádný úřad.... :) je to jen dobrý podnikatelský záměr, kdy se značky vyřizují v Německu.. aspoň si to myslím
o 19.08.2011, 11:44 | Petura
JR: nic o posílání jsem tam nenašel, jen možnost zažádní a vyzvednutí kdykoliv ...

takže jde o německý převozky? jen je z D dostanou do ČR?

se snad radši podívám jinde po autě už s dokladama, zase takový terno to není :o)
o 19.08.2011, 18:38 | hanzz
Petura: Co jsi nenašel? [ Link ] :)

Převozní značky mohou být zaslány do celé ČR:

- standardně do 24h pomocí autobusové dopravy po celé ČR do cílového města zdarma
- kurýrní službou PPL za cenu 200 Kč na adresu
- na pobočce v Praze – Průhonicích
- NONSTOP předání značek, nabízíme na dálnici D1-Exit 6 parkoviště LIDL, nebo
- Pražský okruh,dálnice D1-Exit 3 sjezd Vestec/Kunratice u čerpací stanice Shell

o 19.08.2011, 22:56 | Petura
hanzz: tak jsem asi slepej, ale fakt jsem to neviděl ... :o)
o 21.08.2011, 22:23 | Petura
vyřešeno, koupil jsem jiný auto který mělo CZ doklady :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3213 sekund.