Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > tablet + prevodnik?

 o Navštíveno 9179x o
o 05.11.2014, 22:08 | Fonfy
Co poviete na tablet [ Link ] + prevodnik [ Link ] v aute? Tablet by bol upevneni na palubke a bol by prepojeny s prevodnikom a z vystupu prevodnika by isiel kabel cinch na vstup radia Alpine cda 9835r (ai net aux).
Otazka znie myslite, zeby uDAC fical na androide?? Dalo by sa to nejak sprevadzkovat a prepnut audio signal v tablete tak aby vsetko pustal do prevodniku cez ten micro usb port?


o 05.11.2014, 22:39 | sonyk02
K funkci ti toho moc neřeknu jak moc je to účinné, ale na kompatibilitu s androidem se stačí podívat na oficiální stránky výrobce [ Link ] (dokonce je odkaz rovnou na alze přímo v tom odkazu na ten převodník) a je vyžadováno zařízení s windows, mac os, linux. Přímo tam píšou: Nuforce USB Audio devices are designed to work with x86 architecture. Tablet devices running Windows 8 (RT) are not supported. česky: Nuforce USB Audio zařízení jsou navržena pro práci s architekturou x86. Tablet zařízení se systémem Windows 8 (RT) nejsou podporovány. Takže pod androidem to nepojede.
Spíš bych doporučil používat kvalitní písničky rovnou(orig CD nebo Flac, wav) než vylepšovat nějaké mptrojky. Flac nebo wav jde přehrávat rovnou z tabletu, tak bych to propojil jen do toho aux vstup do Alpiny a máš vystaráno.
o 05.11.2014, 22:41 | Fonfy
diky za super info! cize ani tablet s win8 by nefical .. ked tablet prepojim primo bojim sa ze kvalita toho vystupu nebude moc dobra..ma to vplyv? toto by ma tiez zaujimalo..preto ma napadlo spekulovanie s prevodnikom
o 05.11.2014, 22:46 | sonyk02
Trochu sem ještě pohledal a existuje i verze s podporou androida :-)
[ Link ]
o 05.11.2014, 22:47 | Fonfy
to uz je ale palka cize toto vylucme :D ale super inak :)
o 06.11.2014, 14:53 | Kapka (M)
A co to řešit nějakým připojením pomocí Bluetooth?
Někde jsem to viděl jak se dokoupí přijímač bluetooth k radiu..
Když jsme u toho jak je moc kvalitní přenos muziky pomocí bluetooth?
o 06.11.2014, 23:47 | Fonfy
podla mna menej kvalitny ako cez kabel a nic mi ten BT neriesi
o 30.11.2014, 20:31 | sonyk02
Tak jsem se o toto poslední dobou celkem dost zajímal jaké jsou možnosti kvalitního připojení tabletu do auta(co se zvukového výstupu týče) Zajímavé by bylo řešení Tablet s windows 8 a k tomu připojit přes usb klasickou externí počítačovou zvukovku s digitálním výstupem(optika/koax).Finančne to až tak náročný není.
Další řešení co jsem našel by bylo funkční nejspíše i s Android zařízením, a to streaming přes Bluetooth jak zmínil Kapka a to pomocí toho : [ Link ] má to optický výstup a zvládá to i nekomprimované formáty (Flac, Apple losless, PCM) což by bylo zajímavé řešení a není to ani nějak drahé cca 2tis.
Pak už spíše takový dodatečný problém je s velikostí úložného prostoru v daném přehrávacím zařízení, protože jsem zjistil že FLAC soubory zabírají poměrně mnoho místa, takže i kdybych koupil paměťovou kartu 128GB tak by se tam toho až zas tolik nevešlo, ale pořád lepší jak měnit CD v rádiu(v lepším 6x měnič) tak mě ještě napadlo použití externího disku 500GB s WiFi připojením.
Možná je to už trochu scifi všechno, ale ono moc řešní není jak mít v autě naráz k dispozici velký výběr hudby v dobré kvalitě pro přehrání...
o 30.11.2014, 22:04 | noclue
vymyslate vymyslene.
chalan,co mi dodava hlinik ma nexus 7 a usb vystup, za tym bit1
mrwoofa tiez
chce to len troska upravit soft, hw je jednoduchy

google "timur kernel"
o 30.11.2014, 22:49 | Shr3k
Mno nemají náhodou HDMI výstupy? Pak přece stačí HDMI switch/převodník s TOSLINK výstupem za pár dolarů od číňana.
o 01.12.2014, 18:15 | sonyk02
díky za super tip noclue ;-) , trochu sem si něco přečetl o tom "timur kernel" a úplně to perfektně splňuje moje požadavky, ještě to zrealizovat a bude to super ;-)

foto k příspěvku  od sonyk02

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3694 sekund.