Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > OT: Ebay

 o Navštíveno 10774x o
o 27.12.2015, 14:14 | Only_One
Dotaz - netušíte zdali se nedá ucet u ebay přepnout na angličtinu z nemčiny?..


o 28.12.2015, 12:07 | kadel21
tak tohle by mě taky zajímalo. registroval sem se na de a teď mi chodí všechno v němčině a radši bych taky AJ

Kadel
o 29.12.2015, 11:59 | kadel21
tak sem se dokopal to řešit přímo na ebay. Sem teď na online chatu a co sem se dozvěděl tak stávající de účet jde přehodit na uk jenom v případě, že máš v UK adresu (já použiju kolegovo v práci) a nebo mi doporučil se zaregistrovat znovu s jinym mejlem na co.uk stránkách ale tim pádem samo přijdeš o veškerou historii-hodnocení.

Kadel
o 29.12.2015, 12:14 | Mr.Scully
Já tedy nevím, ale účet na jedné ebay je přeci platný i na jiných ebay a jazyk je daný tou ebay, na které zrovna vyhledávám. Takže jsem třeba primárně registrovaný na americké .com a pokud chci mermomocí hledat v němčině, tak jdu na .de a zaškrtnu, že vyhledávání bude Weltweit a je to, ne? Pak to najde nejen věci, které jsou prodávané lokálně, ale i všechny ostatní.

V reálu stejně člověk v tom hlavním rozhraní rozumí všemu (i třeba v italštině, francouzštině atd.) a v detailu konkrétní věci už je pak jazyk jen jeden (prodejce), takže je to jedno.
o 29.12.2015, 12:31 | kadel21
Mr.Scully: je to tak, ale když třeba komunikuješ přes ebay poštu tak tě to nutí se to přihlásit na de stránku ať seš původně na jakýkoli doméně, všechny new latery chodí taky v němčině, neni to uplně něco s čim by se nedalo žít, ale někdy je to otravný.

Kadel
o 06.04.2016, 15:38 | M.a.R.i
Ahoj pánové a dámy,
jak na Ebayi nastavím aby mě upozorňoval emailem jakmile někdo vystaví položku s názvem, který zadám? Ideálně na ebay.com, aby to zahrnovalo i ebay.co.uk a i ebay.de.

Vím,že kolega mi to kdysi ukazoval na ebay.de, ale už si to nepamatuju a nemůžu to nikde najít.

Díky
o 07.04.2016, 10:54 | jedla
přihlásíš se ke svýmu účtu,napíšeš co hledáš a ve výsledcích jak máš nahoře možnosti jestli chceš zobrazit jen aukce nebo buy now je možnost Follow this search
o 07.04.2016, 12:39 | M.a.R.i | Upraveno: 2016-04-07 12:40:31
jedla: Díky! Nějak mě nenapadlo, že je to až tak jednoduché, tak jsem to hledal pouze v advanced.

A ještě bych měl 1 dotaz. 29.5.2015 jsem koupil kameru, stála skoro 170USD a nefunguje jak by měla,tak zkusím štěstí a napsat prodejci.

Jenže v histori v Ebayi to již není. V emailem jsem našel Paypal a Ebay info a tam je toto:

Ebay:
Item Id: 191524224991
Transaction Id 1144753927009

Paypal:
This charge will appear on your credit card statement as "PAYPAL *FASTSHIP197"
Payment sent to fastship1973@gmail.com

Zkoušel jsem na Ebayi vyhledat jeho emailovou adresu a napsalo mi to, že neexistuje. Nejspíš zrušil registraci.
Ale chtěl bych si být jistý. Pomůže někdo?
o 07.04.2016, 16:00 | jedla
já mám v historii na ebay i rok 2014,takže je divný že ty to tam nemáš,koukal jsi do Purchase history?
o 07.04.2016, 16:55 | M.a.R.i
jedla: Mám to tam, měl jsem tam pitomec filtr :). Díky
o 24.05.2016, 13:57 | M.a.R.i
jedla: Netušíš zda nějak určit u followed search z jaký domény má hledat? Jakmile se připojím na .de, .co.uk nebo .com, tak se mi pak objevují followed search všude i když jsem zkoušel klíčová slova zadávat ze všech domén.

Raději bych potřeboval zvolit zboží z Evropy a pořád mi do emailu chodí USA, jelikož tam je toto zboží vcelku běžné.

Dále jsem si všiml, že followed search rozlišuje velký a malý písmena. Přitom ve vyhledávači to roli nehraje.
o 25.05.2016, 09:33 | jedla
co se týká vyhledávání z domén tak nevím,ale mělo by jít nastavit zemi původu toho předmětu,v Advanced vedle search,je tam Location a tam se dá nastavit,buď kontinenty nebo přímo zemi
a velký a malý písmena jsem si nikdy nevšiml,to je novinka i pro mě
o 25.05.2016, 14:03 | M.a.R.i
jedla: Jo, takhle! Zadam do vyhledavace co potrebuju, pak nalevo ve sloupci nastavim filtry ( treba zemi prodejce) a pak klik u na to folowed search a ono si to bude pamatovat i ten filtr. Pochopil jsem to spravne?

Jinak ty velky a maly pismena jsou divny. Nastavil jsem hledane slovo velkymi i malymi pismeny jako folowed search a na email mi chodi duplicitni upozorneni. Pritom ve vyhledavaci v Ebayi mi to najde napr. zbozi z Bulharska a USA psane velkymi pismeny a emailem me na to neupozorni. Tak jsem myslel, ze to ma nejakou spojitost :). A c3lkove mi to emailem posila pouze USA lokaci. No, zkusim ten filtr.....
o 25.05.2016, 14:16 | jedla
napíšeš co hledáš a místo na Search klikneš vedle na Advanced a tam si vybereš co potřebuješ a dole dáš teprve search a pak ty výsledky si dáš do followed
o 23.11.2016, 16:47 | M.a.R.i
Poprosím o laskavost.
Kamarád mě upozornil po telefonu na jednoho Boxera 2.2 v aukci na ebay.de.
Ale já tam tuhle konkrétní aukci nevidím, ani když zadám číslo aukce 112205324198 . Měl by to být aukce s názvem: Boxer 2.2 a s aktuální cenou cca 960€ . Můžete mi prosím někdo poslat odkaz? Možná je chyba pouze u mě.
Kamarád mi nijak nedokáže poslat odkaz....
o 23.11.2016, 17:20 | jedla
[ Link ]
je to ono?
o 23.11.2016, 18:37 | M.a.R.i
jedla: Super, diky! Nechapu ze mi to vyhledavac nenasel. Zadny filtr nastaveny nemam.
o 23.11.2016, 20:37 | jedla
dal jsem vyhledat Peugeot boxer 2.2 a vyfiltroval jen aukce a tohle byla jedina :-)
o 23.11.2016, 23:20 | M.a.R.i
To jsem udelal taky, ale tahle aukce tam nebyla. S kamaradem jsme to probiralo po telefonu a videl jsem stejne vysledky krome teto aukce. Zitra az budu u PC, tak hodim printscreen.

Nebi tady z mobilu... Jak v mobilu, tak v PC mi to nechce hledat auta, ale pouze dily. Kdyz jsem pak dal hledat konkretne ve Fahrzeuge, tak mi to maslo 7 vysledku (aukce + kup ted), ale zase tam tamta aukce nebyla :). Mizna jsem lama a delam neco blbe, ale netusim co se da na vyhledavani zkazit :).

foto k příspěvku  od M.a.R.i

o 23.11.2016, 23:20 | M.a.R.i | Upraveno: 2016-11-23 23:24:21
Hmm, nejede png, tak to poslu zitra.. Tak uz to mam :). Mel jsem tam vybrane postovne do CR, tak mi to nejaky aukce neukazovalo. Pritom na ebay.com, to ukaze vse, max info, ze do CR neposilaj. I kdyz jsem zkousel vyhledavat bez prihlaseni z kolegovo PC, tak se to chovalo stejne. Nejspis si tam ebay.de take automaticky nastavil, ze chci poslat do CR. Jsem trubka no :)
o 24.11.2016, 12:02 | jedla
taky jsem to tedka zkousel a je to tim nastavenim odeslani.prez mobil to najde v pohode protože to ma nastaveny bez filtru a na pc tam automaticky skoci aukce jen s odeslanim do CR, zrejme lepsi služby :-)
o 03.06.2017, 19:17 | Pajk
Mám dotaz.
Řešil někdo něco přes německý ebay kleinanzeigen??
Chci si z tama něco koupit, německy vůbec neumím, takže nějak nechápu, jak to funguje, protože s klasickým ebayem to moc podobný není.
o 04.06.2017, 07:07 | fredh
Kleinanzeigen jsou klasicky inzeraty od lidi, jak u nas bazos.cz . Kupoval jsem tam uz par veci, vyzvedaval osobne, nebo nechal poslat na adresu a vse ok. Stalo se mi jen jednou, ze jsem chtel na golfa 3 vypinac svetel i s vypinacem prednich mlhovek a prodejce mi poslal vypinac bez vypinani prednich mlhovek - pak se odmlcel a nekomunikoval. Narazis tam taky na zmrdy... Lepsi vyzvednout osobne, jinak nemas zadnou zaruku treba oproti klasickymu ebayi. Pochybuju, ze by ti tam nekdo neco poslal do Cech.
o 04.06.2017, 11:00 | Mr.Scully
Česká adresa není potřeba, posílám si všechno na MailboxDE a je to na pohodu :-) Vyjde to navíc většinou výrazně levněji než přímé poslání z Německa.
o 04.06.2017, 20:57 | Pajk
fredh... ale poslal, jedná se o liťáky a za dopravu chce 60euro.
Mr.Scully... no to vypadá jako zajímavé řešení.
o 04.06.2017, 21:43 | fredh
Tak to koukám...
o 13.10.2017, 09:49 | LukeFab
Zdravím,

chci se zeptat, když chci kupovat vět za cca 28tkč, tak při platbě paypal mi ta částka poškočí oproti kurzu o 1tkč. Předpokládám, že jsou to jejich poplatky, tak nevyplatí se v takovým případě zaplatit kartou? Tam ovšem potom nevidím výslednou částku, kterou mi to strhne. Když mám účet u čsob, tak jakým kurzem bych se měl orientovat? Díky
o 13.10.2017, 10:27 | Mr.Scully
Poplatky při platbě paypalem nejsou žádné, ale myslím, že oni mají hodně blbej kurz, proto to nevychází nic moc výhodně. Těžko ale odhadovat, jestli banka bude mít lepší nebo horší kurz.
o 13.10.2017, 12:29 | Sau
Nez PayPal ma z bank horsi kurz mozna tak akorat mBank. Tu mas test kurzu u platebnich karet, mrkni na svoju banku v nem a uvidis, jak bys na tom pri platbe s ni byl - [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3265 sekund.