Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Doporučte zubaře - Praha

 o Navštíveno 6236x o
o 26.06.2010, 13:26 | rcman
Ahoj, před cca 1,5 rokem jsem chodil někam na Palmovku k fakt super zubařce. Bohužel šla na mateřskou a ta co jí zastupuje, by si mohla řikat Dr. Bolest. Tak bych rád změnil zubaře. Klidně i nákýho soukromýho. To je asi jedno, a možná to je lepší...

Hlavně aby to bylo v Praze (pokud možno, okruh Praha 6, 5, Řepy, Zličín, Stodůlky, Smíchov atd). A opravdu spolehlivej, aby mě rovnou řekl co a jak a neudělal si ze mě dojnou krávu.

PS: Nerad chodim k zubaři a opravdu musim říct že se tam i bojim. Tak doporučte Někoho kdo se vtom vyzná a umí pracovat citlivě a né jako Terminátor přes zuby.

Děkuji za pomoc.


o 26.06.2010, 13:51 | mikísek
[ Link ] Jenom mužu doporučit ! jsou to dve Slečny. a opravud v pohode ...
o 26.06.2010, 13:53 | mikísek
a ještě zmena čísla promin 257 327 480 opravud tam chodím dlouho a nikdy jsem si ani na bolest nestěžoval a ani blomby me nepadají proste nic :) a dá se snima skvele domluvit :)
o 26.06.2010, 20:00 | prohifi.cz
2 rcman: mozna bych malicko pohledal i komentare a doporuceni zde:
[ Link ]
o 26.06.2010, 20:38 | rcman
prohifi.cz: Děkuju. to mě absolutně nenapadlo že by se tady na to nikdo už ptal.znamylekar.cz je dobrej web, ale třeba o mojí doktorce která po*ere na co šahne tam je hodnocení jako by to byla matka Tereza. A můj bejvalej zubař tam je taky za boha, ale neznám nikoho kdo by k němu chtěl jít když už tam jednou byl.

Tak jsem rači zvolil taktiku, že jsou tady chápavý lidi a nebudou mlžit...
o 27.06.2010, 22:39 | madaros
tak uz jsi nekde byl, nekoho dobryho nasel ? taky chci prejit jinam a resim stejny dilema :(

akorat mam jednu podminku, a to aby doktor aplikoval Intraligamentarni anestezii, jedna se o takovou pistoli s jehlou a umrtvi ti tim jen zub ktery potrebuje,zabira to hned,nic necejtis a nemas pul dne necitlivou pusu :-/

a co sem tak cetl,tak to vypada ze zensky jako zubarky jsou mozna i lepsi, kazdopadne budu rad za nejaky doporuceni
o 27.06.2010, 22:44 | Jendys
neni to sice hledaná lokalita, ale když sem občas potřeboval, tak tady [ Link ] než sem se přestěhoval tak sem tam chodil a naši tam choděj pořád
o 28.06.2010, 22:16 | rcman
madaros: Nebyl jsem ještě nikde. Ted mám nák moc práce a samá dovolená. Tak se nemůžu ani na chvilku utrhnout. Počítám že se na to dostanu cca v září. Naštěstí zatim to neni nic akutního. (musim zaklepat).

Tu umrtvovací srandu co si zmínil jsem asi nikdy nepotkal. Ale zní to zajímavě...


Jendys: Karlín bych řekl že ještě taky ujde. Oni ted stejněopravujou na Řepích koleje. Takže ta doprava na ten Smíchov bude taky dobrodružství.
o 20.05.2018, 20:25 | mejkuna
Ahojte na Praze 3 mám známou zubařku kterou mohu doporučit. Jmenuje se paní Kosinová má dokonce i webovky [ Link ] tak jí můžete kdyžtak napsat. Stále přibírá :-)
o 20.05.2018, 20:49 | AllInOne
Pěkná kobylka. Už se můžeš zase odregistrovat
o 20.05.2018, 20:57 | crestik
...třeba jí dodal dřez Franke a ona mu zadara spravila zub :-)
o 20.05.2018, 21:02 | worm03
takhle se dělá profi píár :)))
o 22.05.2018, 19:03 | pepe689
Přesně!!!!!
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3145 sekund.