Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Ford 2,0 TDCi nebo 2,5T?

 o Navštíveno 11507x o
o 23.07.2010, 23:31 | Pekys
hoj, po dlouhym a dlouhym laborovani, vybirani a zkouseni jsem dosel ke kandidatovi na novejsi povoz a to bude asi S-Max. Ted jen nevim, jestli nafta, nebo benzin. O tom aute se pise celkem pozitivne a nikde jsem nenasel ze by na neco vyrazne trpeli. Takze posledni dilema je co za palivo.

Spotřeba je až na druhym miste, co byste volili vy?

a bez flamu pls.

a zkusenosti s barazem [ Link ] autozdovozu.cz nekdo máte? Celkem slusny kousky s malo km, az je mi to podezrely.


o 23.07.2010, 23:59 | X-sat (M)
Mám v C-Maxu 2.0 TDCi a naprostá spokojenost.
o 24.07.2010, 00:10 | Pekys
jak je to hlučny v zime?
o 24.07.2010, 10:38 | Only_One
2.0 Tdci je dobrej motor pokud má dobrou naftu. nikdy sem s žádným motorem nepocítil tolik rozdíly u jednotlivých benzínek. Pak pokud to má stejný motor i jako mondeo tak tam je totálně nahovno vyřešenej systém dvou - slovy DVOU termostatů v chladícím okruhu a z nějakého důvodu to zlobí a zlobí a v zimě se to dlouho rozehřívá a pak i zvyčuje spotřebu. Jinak ten motor byl velmi kultivovanej a vcelku přijemnej. každopádně pokud ti nevadí banzín, není jedinej důvod s naftě
o 24.07.2010, 10:40 | Only_One
už i zůvodu pak možné potencionální přestavby na LPG a nehrozícím repasím vstřikovačům což Tdci bývají
o 24.07.2010, 10:44 | Syrup
na autozdovozu bych si dal trosku pozor, nedavno tam byla na prodej 335i e92, s udajne 80ti tisici najeto, nicmene podle vylesteny kozeny sedacky bych tipoval spis tak 180. Jenze to stejne nekdo koupil, jak ted koukam :-) to jen tak pro zajimavost..
o 24.07.2010, 10:46 | clown
2.5T .. motor Volvo, vyrabeny v motorarne Forda (celou dobu), pouzivany hodne. Mel jsem to pujdeny v Mondeu v kombajnu a kdyz jsem tomu daval cocku, tak spotreba byla nekde kolem 11 .. (s TDI OCT jezdim za 7), Mondeo jsem mel i hatchback s tim 2.0TDCI a zvukove prijemny, nic se neklepalo, neni znat, ze je to nafta .. preci jen jsou s Common Railem dal, nez VW.

S maxe budu mozna chvili zavidet, treba se nekdy zmatorim z agonie a stare galaxy vymenim za smaxe taky.
o 24.07.2010, 11:05 | Briann
Benzin plus LPG uz je kvuli te spotrebe a provoznim nakladum.

Hehe ten odkaz co jsi hodil,, snad opravdu v dnesni dobe ani nejde verit auto tri-ctyri roky stare a naejto jen 70-100T km,,,,jeste k tomu dovoz.-)hehe
o 24.07.2010, 13:45 | Zdeny60
Clown:

jseš si jistý, že to bylo jen 11/100? Já že tenhle "unikát" bere v ST kolem 14 a to musíš být setsakra ostražitý :-) Ten samý by měl být ve Ford Kuga a jde asi o nejrozežranější motor benzín turbo.
A LPG a turbo motor? No, jak čtu diskuze na Subaruklubu, tak odladit turbo Forester XT konkretně) a LPG snad umí jen Bůh tak, aby to dělalo, co má.
o 24.07.2010, 17:04 | Nismo.Power
jedině volvo..... jel sem s tim a jede to velice hezky a spotřeba +/- jako u volva s timhle motorem tj kolem 7,5-8,5 průměr a když se mu naloží tak max nějakejch 12.....
tdci nebrat.... spotřeba bude možná o litr menší ale problémy 5x větší :)
o 24.07.2010, 17:39 | Tichy
tdci spotřeba možná o litr menší...ty woe Nismo už se trošku prober :)))
o 24.07.2010, 17:40 | X-sat (M)
NP - Ty snad nikdy nemuzes zklamat :-D Tech dieslovych 100 kW honim uz rok a ze jim davam sanci se ukazat casto,i tak mam prumernou spotrebu 6,2 l/100 km. Ale jasne, TDCi jsou na howno, protoze to rekl Chuck ;-)
o 24.07.2010, 17:44 | Tichy
hele X-sat se uklidni, protože Nismo jel ve všem a vždycky zná auta lépe, dokonce i než majitelé.
o 24.07.2010, 17:54 | Kolda
Pekys: chlapcům z autodovozu se obloukem vyhni, pan Preuss působí jako velmi solidní člověk, ale pouze po telefonu. Je pravda, že když projedeš tipcars, mají nejlepší výbavu za super peníze, vše najeto kolem 70-82tis. km rok 06-07, v D ty samé ročníky samozřejmě o 10Otis. více...pokud projedeš jejich web, mají tam spousta aut, taky jsem se jel až z Ostravy do Radotína podívat, vše týden dopředu domluveno, měl jsem vybrané dvě auta, na místě pan Preuss ani nemínil vylézt. Jeho kolega mi začal tvrdit, že byl 14 dní na dovolené a že je to vše poměněné, že vůbec neví, auta, která jsem měl vybrána, to jedno se prodalo zrovna včera večer a to druhé zrovna muselo nutně na technickou, ale že si mám vybrat z jiných dvou s-maxů, které byly sociál verze, jiné barvy, atd..jinak z toho webu tam mají tak 10% aut, ostatní tam jaksi nejsou..takže jsem sedl na pendolino a rychle zpět, milý pan Preuss mi začal hrozně posílat sms, že to auto tam už najednou je, že mi zaplatí cestu za vlak a ve finále, že mi doveze auto až do Ostravy, byl pátek, v pondělí že prý se 100% ozve, už se neozval:-)) Jinak ještě bych si dal pozor na autodovozy z Poličky, jak mně vezli ze Smíchova, tak mi jeden jeho pracovník vyprávěl, že auta tahají spolu, že jsou to kolegové...každopádně autozdovozu a pan Preuss jsou podvodníci!
o 24.07.2010, 17:57 | Kolda
Jinak o této firmě a panu Preussovi najdeš na googlu mnoho diskuzí...
o 24.07.2010, 18:03 | Kolda
Jinak jsem ve finále koupil S-maxe 07 se serviskou z D, najeto 150.000, 2.OTDCI, nechal jsem hned po koupi udělat komplet rozvody, náplně, filtry, zatím najeto 5.000km a naprosto žádný problém, spotřeba průměr za celých 5tis. 6.8l, je to spíše auto pro manželku a děti, jezdí 90% město a 10% dálky.
o 24.07.2010, 18:03 | Nismo.Power
X-sat : hon to jak chceš ale ten motor z volva je prostě lepší :)
o 24.07.2010, 18:09 | Kolda
Nismo: nic proti Tobě, jen mi tady už chybí Tvůj typický příspěvek, že si měl zrovna včera na servise forda s rozsypaným 2.0TDCI :-)))
o 24.07.2010, 21:26 | Pekys
Tak postupně: plyn do benzínu by byl samozřejmě super, nicméně bombu lze dát jen do kufru, a po sklopení sedaček v případě nutnosti je to pak na piču, protoze uprostřed je vypíčená bomba s plynem. Takže plyn by byl hezkej, ale kvuli bombe v kufru si ho necham ujit.

Co se týče spotřeby, tak jelikož je ten motor i v FoFo ST, a tohle váží 1900, tak si myslim že kombinovaná by mohla být kolem těch 11-12, když mu šlápnu na krk, tak 15-16. TDCI žerou kolem 7, takže rozdíl je větší, nicméně není drastickej aby mě přimněl jednoznačně k naftě. Pořád to sice trochu hlodá, že by bylo hezký jezdit za 7, ale zase kvůli tomu oželet 60kW... :)

Jinak ohledně toho bazaru díky všem za info, seru na ně. Sice krásná výbava, ale už ty km jsou podezřelý a jestli maj takovýhle jednání, tak se jim radši vyhnu. Problém je, že najít auto dle představ není vůbec jednoduchý, a v benzínu jich je asi tak 10%, jinak samý tdci.

Kolda: klasicky výběr přes mobile a autoscout? Tam je to taky bída, přijde mi že vždycky když chci auto, tak se přestanou prodávat, aby se s nima následně roztrhl pytel a šli razantně dolu s cenou :oDD

Tak vyloženě duvod pro tdci neni, tak budu primarně hledat benzin.

Kolda po 2 :) k vybavě titanium, co vsechno to ma, nebo co ti v ni chybi?
o 24.07.2010, 21:29 | Pekys
a k bazarum, nenašel sem snad jedinyho s-maxe puvodem z ČR. Všechno dovoz, a tam si o km muzu myslet tak akorat svy.
Ne ze by na km nejak moc zalezelo, ale tak uz treba kvuli rozvodum bych chtel to opravdovy cislo znat, abych nedopadl jak kolega, co koupil auto z DE, najeto 96tis a kdyz chtel delat ve 120 rozvody, tak zjistil ze uz byly delany ve 126tis :o))
o 24.07.2010, 22:02 | Nismo.Power
Kolda : mno rozhodně sem tu jeden z mála kterej řekne to co si myslí tak jak mu huba narostla ač to někdo nemůže třeba pobrat ale rozhodně nejsem lhář ..... takže ne, neměl sem tdci na servisu protože přes včechny ty francouzský či italský pekáče tam prostě nemáme místo ....a vlastně stejně tyhle auta k nám jedou max. na olej nebo prasklou žárovku....... ale tak i tak motor z volva je prostě lepší i když se mu mezi 150-200kkm posere škrtící klapka za 23k (stále volvo neodstranilo) ...

každopádně musim říct že forda nemám rád (výjma toho americkýho) ač v něm jezdim...... tak prostě i přes to mě nový mondeo naprosto uchvátilo, sračkovitost starejch modelů naprosto zmizela, je to naprosto precizně zpracovaný, auto se mi hrozně líbí zvenku i zevnitř a o to víc se mi líbilo jízdou díky volváckýmu motoru kterej je kultivovanej, tichej, má parádní spotřebu a paradní pružný zrychlení kdykoliv kdekoliv..... a uplně nejvíc super na tom autě je lcd palubka :)
o 24.07.2010, 22:43 | Pekys
nismo: lcd palubkou myslis converse+? Tech je jak safranu :(
o 24.07.2010, 22:48 | Nismo.Power
jj je jich málo, ale je to absolutní pecka.......
nesnášim "kapličky" ala bmw, audi a jejich stupidní ovládání na který je potřeba 2denní školení aby člověk uměl ovládat jedno kolečko .... tohle je fakt pěkný, pěkně zasazený a funkční s tim že to pochopí i idiot :)
to auto koupil známej jetý ale skoro nový teda myslim za nějakejch 700 právě s timhle lcd, volvo motorem a myslim že asi i plnou možnou výbavou a mě se to opravdu líbí... a auto i jako celek je bezva, porovnávat s oktávkou nehodlám ani neb by se tu do mě pustilo zase milion uživatelů ale fakt radši mondeo v tdci než oktávku v tdi.... nesrovnatelný auta...
o 24.07.2010, 22:50 | X-sat (M)
o 24.07.2010, 23:00 | walish
Nismo: "přes včechny ty francouzský či italský pekáče tam prostě nemáme místo". - ze všech tvých příspěvků je jasné,že italy nemáš v lásce,já je zase miluju:) Nevím proč,ale asi se v Praze neumíte starat o auta,protože když třeba Alfě,kterou nenávidíš,dáš péči,kterou si zaslouží,tak vydrží hodně,je to jen o tom,jak se kdo k tomu chová a mám tady v okolí dost Italů a s žádným není problém...nehledě na to,že italské auta jsou rozhodně nejhezší na světě,ať už je nenávidíš,jak chceš. Koukni se třeba na němce - absolutně bez nápadu,samá šeď,nuda,prostě nic,čím by to nějak oslovilo...

Pekys: Toho TDCi se taky neboj,když budeš lít kvalitní naftu,tak nebude problém,oproti tomu 2.5T počítej tak -5l/100km a ta dynamika tam taky je...ono S-Max taky není na závodění a podle mě ten TDCi je do toho ideální
o 24.07.2010, 23:02 | Pekys
Sate - moc pekny, uz sem se chtel radovat, ale nema tempomat, a vyhřejvaný prdele :((

To řikam že je to težky najit :)

benziny v čr pomalu vzdavam. Na annonci je jeden zajimavej, tam budu volat, jinak na tipcars jsou snad 3, z toho jeden od tech sejdiru z Radotina.
o 24.07.2010, 23:09 | walish
Pekys: co třeba tohle? : [ Link ]
o 24.07.2010, 23:31 | Pekys
walish: dobry, ale limit mam 350. Navic nema pdc :)

tak abych to tak nejak shrnul. kdybyste nekdo nasel s-maxe s vybavou titanium :
- dual klima
- vyhrev sedacek
- 2x PDC (park senzory)
- tempomat
- el. okna a zrcátka s výhřevem
- esp

- xenony, converse, kuze, atd vyhodou.

s cenou do 350tis.

uz sem projel sbazar, autoplus, tipcar, tipcars, annonci, yauto, automodul a ja nevim co jeste, a nic moc.

Jo, co tenhle bazar od Poličky? neznáte nekdo? [ Link ]
o 24.07.2010, 23:33 | Pekys
kolda, koukam, autodovozy z policky, to bude asi ono, vid? :)

tvl, existuje vubec nejakej slusnej prodejce aut? :o))

u autorizaku fordu taky prd. Jeste projedu zbytek republiky, jestli nenechal nekde nekdo maxe protiuctem.
o 25.07.2010, 07:34 | Zdeny60
Dotaz:

jaký motor Volvo se má na mysli?? Ten benzínový 5-ti válec 166kW, co se dává do Focusu ST či do Kugy?

Jestli ano, tak na autorevue v televizi byl test Kugy (loni) a největší mínus u něj uváděl redaktor spotřebu - nebyl schopen se dostat v kombinované pod 14/100 a to je tragedie. Ve větším S-maxi to asi 10/100 taky nebude.
o 25.07.2010, 08:28 | Kolda | Upraveno: 2010-07-25 08:38:25
Pekys: jj, autodovozy z Poličky, to jsou oni, ono se stačí podívat na tipcars a tihle dva prodejci mají auta s nejlepší výbavou a všechny auta málo km na ty roky:-)

Jinak mé auto je z D, ale mám to tady 15km do Polska, děláme s nábytkem a nějaké věci od nich taháme, takže bratranec od jednoho známého tam mi ho dotáhl, jinak když tak koukni na polský web www.gratka.pl, něco jako naše tipcars.

Řešil jsem stejný problém jako ty, když už jsem chtěl s-maxe, tak xenony, velkou navi, ale pokaždné mi to vyhodilo auta jen od autozdovozu a autodovozy a ty nebrat:-(

Jinak ten můj má zhruba toto:
dual klima, vyhřívané a klimatizované sedačky
vše v elektrice
velkou navigaci, bluetooth telefon, hlasové ovládání
xenony plus přisvicování do zatáček, esp
sedadla kůže boky, alcantara uprostřed
2x park senzory, tempomat
sklopná zrcátka, výklop k patníku při couvání, atd.

chybí mi tam určitě nějaká další výbava, adaptivní tempomat, nastavitelý podvozek, prosklená střecha, atd.

Jinak foto při koupi, když jsem si pro něj jel...

foto k příspěvku  od Kolda

o 25.07.2010, 10:02 | Rudi
pekys - a v rajchu něco přesně podle svých představ nenajdeš?
o 25.07.2010, 11:28 | walish | Upraveno: 2010-07-25 11:39:00
o 25.07.2010, 11:50 | Pekys
Kolda: to je tak nějak to co sháním. Adaptivní tempomat prej stejne dost casto nefunguje, stacil by mi normalni, jinak chlazený sedačky jsem ani nezminoval, nicmene pecka vec. Panorama i ten podvozek bych ozelel. Jak dlouho si ho hledal?

Rudi: nejakej link kde hledat? Asi budu muset koukat jedine v zahranici, tady fakt nic neni :(

walish: omrknu, díky, ale asi jen na jednoho z nich jsem uz nekoukal.

Jinak tempomat, zrovna ten první inzerát od walishe uvádí tempomat, ale na volantu není ovládání na něj. Měl jsem za to, že tempomat jsou ty černý čudliky mezi ramenama volantu. Je to tak, nebo se pletu?
o 25.07.2010, 11:54 | X-sat (M)
jj, přesně tak to je - ta černá tlačítka u volantu
o 25.07.2010, 12:05 | Syrup
walish: no vidis a ja bych si proste Itala nikdy nekoupil, protoze se mi ty auta zaprvy nelibej (ano, opravdu se mi nelibej) :-) a za druhy proste maji takovou povest, az to hezky neni. Nekdo ma rad holky, nekdo zase vdolky.. (ty Alfy, ja nudny a sedy BMW, u kteryho si muzu bejt skoro jistej ze se tomu nebude srat elektrika a podobny veci jako u kdejakyho itala a francouze ;-) ... a navic treba e92 i stara e46 coupe jsou proste auta za kteryma se pokazdy ohlidnu.
o 25.07.2010, 19:06 | Klobouk
Syrup: no vidis,ja se taky vzdycky ohlidnu kdyz jede e92 v sedanu abych si ten hnus znova prohlidnul. Naopak Alfa 159 v kombajnu me prijde jako velmi pekny auto. Je to proste vec osobniho vkusu..
P.S - nemam a nikdy jsem nemel zadny italsky auto.
o 25.07.2010, 20:13 | Kolda
Pekys: no hledal jsem tak 2-3 měsíce u nás, nějak jsem na auto nespěchal, pár jsem jich viděl, problém byl taky ten, že jsme chtěli jedině černou, šedou barvu, stříbrná se nám nelíbila, k tomu ještě ta výbava, kterou jsem požadoval, takže byl problém něco najít, pak se mi najednou naskytla ta možnost od toho kolegy z Polska, tak jsem neváhal.

Panoramatická střecha se mi ze startu líbila, ale co jsem prošel pár bazarů a viděl tam ty s-maxy, tak mi každý potvrdil, že fajn věc, ale že v létě se to auto tím hrozně uvnitř nahřívá, jelikož auto je určeno pro manželku a dva malé prcky, tak jsem od toho ustoupil, aby se tam pařili, jinak osobní zkušenost s tím nemám, tak abych nekecal, možná bude někdo oponovat, pravda je, že je tam pouze taková průsvitná síťka, takže nahřívat se to asi bude...
o 25.07.2010, 20:50 | Rudi
hledat na mobile.de?
o 25.07.2010, 22:28 | Pekys
mobile, autoscout, ceny od 15tis € s ústupkama ve výbavě a žádnej velkej výběr, takže v ČR je to pořád nejlevnější, jak už tu někdo psal.

šanci vidim v annonci a trefit prodej přímo od majitele.

Kolda, tak tos to vychytal hodne dobre. Kdyby vedel jeste o jednom, tak sem s nim :o))

Panorama sice hezký, ale myslim že sklo ve střeše nebude v případě havárie uplne super nápad :) Pak jak píšeš horko, a vidět jak mi chčije při bouřce na hlavu taky nemusim :)
o 26.07.2010, 17:14 | Syrup
Klobouk: e92 je coupe, ne sedan, ten se oznacuje e90 a souhlasim s tebou ze bez mpaketu to opravdu neni uplne ono..ale coupe,to je- alespon pro me a muj vkus- uplne jina liga. Jinak samozrejme jak pises- kazdy ma jiny vkus ;-) takze koncim s vytvarenim OT :-)
o 31.07.2016, 16:38 | Toxxx
Nazdar páni. Zháňam nový povoz a vybral som si Mondeo 2.5T. Auto už mám skoro v rukách aj som si preveroval atď. Ale ešte než kúpim je niečo na čo si dať extra pozor? Díky za rýchle info.
o 31.07.2016, 18:53 | Seat Power
Pohlidal bych si jen turbo,mam v mem okoli dve mondea stimhle motorem oba najeto pres 300 tisíc a zlobilo jen turbo jinak motor šlape bez problemu
o 02.08.2016, 20:19 | Toxxx
To je v pohode tiež. Uvidím teda ako to bude šľapať.
o 02.08.2016, 21:57 | AllInOne
Pak poreferuj, zda je to jezdi s lehkou nohou za 15 a nebo pilu za 13.
o 03.08.2016, 08:59 | Lubak
2,5 v Mondeu s lehkou nohou jezdí do 10 úplně v pohodě, puužíval jsem jí svého času jako služební. Těžká noha je znát .-)
o 03.08.2016, 10:41 | camron
Ta 2.5 je primovstrik, ne? Ja jen, ze setreni (jizda na spotrebu, nekvalitni palivo) se u primovstriku z dlouhodobeho hlediska tezce nevyplati. Takze radeji vyuzivat potencial motoru....ale to uz jsme na 13-15 l. Inu otazka priorit a fin.moznosti jednotlivce...
o 03.08.2016, 19:55 | Toxxx
All: Neakú chvíľku to potrvá než dám referencie :)

Lubak: Jazdil si prevážne dlhšie trasy?


camron: Motor sa dá využiť aj bez toho aby som jazdil za 15l. Keď tomu budem nakládať tak si to vezme ale zase auto je za super prachy takže spotreba je už úplne mimo. Nájazd sotva 10000km ročne. Na palubáku svieti momentálne 9.3L. Slovo spotreba mi lezie celkom aj na nervy v poslednej dobe :)
o 04.08.2016, 07:58 | Lubak
Toxx - já spotřebu nějak neřešil a neřeším, rád se svezu.
Jezdil jsem trasu 23 km, 50% obec, 50% okreska, pro mě lehká noha je, na okresce 110 , obec 55, žádné podtáčení a nic podobného.
o 11.08.2016, 22:28 | Toxxx
Lubak: Tak to nieje tak zlé :) No uvidíme...
o 12.08.2016, 21:12 | camron
Samozřejmě, že se dá jezdit pod 15. Ale že by to jezdilo pod 10, moc nevěřím anebo to bude ala kloboukář. Taky jsem měl silný benzín. Že to papalo, to mi nevadilo. Co mě ale neskutečně vytáčelo bylo to, že tam byla jen 60 l nádrž a jezdil jsem doslova od pumpy k pumpě. A najet na nádrž 1000 anebo 450-500 km je fakt rozdíl.
o 13.08.2016, 14:05 | Toxxx
camron: Čo si mal za auto? Ešte sú iné varianty aut ale určite benzíny.
o 14.09.2016, 16:18 | Toxxx
Auto je doma cca 3 týždne a zatiaľ sa pohybujem okolo 9.5l a to jazdím tak 70% mesto a 30% mimo. Auto nepodtáčam a zbytočne nevytáčam. Samozrejme keď je chuť tak mu šliapnem na krk. Za cca 14 dní pojdem dlhú trasu tak uvidím.
o 14.09.2016, 19:16 | camron
Toxx: byl to Superb 3.6 FSI
o 18.09.2016, 10:21 | CervinVega
Bmw E60 525i FL (3,0 přímovstrik 218PS manuál), dlouhodobá 7,4 (20% Pha, 80% okresky-dálnice), na dálky 6,5... Jak je to možný nevím, ale je fakt, že z výfuku jde jen teplý vzduch, v zimě se to déle zahřívá (oproti nepřímo vstřiku m54).
Takže každý Ba nemusí žrát i trávu kolem cesty...
o 18.09.2016, 10:36 | Martyn
CV: Noo pekny, za to nejezdi moje 325d:))
o 17.10.2016, 19:27 | Toxxx
Takže mám s Mondeom dlhšiu cestu za sebou a za mňa super spotreba 8l. Cestovanie po diaľnici ale potom pár dní okresky a mestečká a spať diaľnica. Pianko ale aj podlaha podľa chutí.
o 17.10.2016, 19:54 | Lubak
A pak že to kolem 8 v pohodě jezdit neumí????
o 10.10.2018, 19:08 | xSam
jank20 , pokud bych čirou náhodou někdy chtěl využít tvých služeb, tak si to díky tvému příspěvku určitě rozmyslím.
Pokud máte tak primitivní potřebu se tímto parazitujícím způsobem prezentovat, tak i vaše služby budou jistě stát za to.
No jo, lidská blbost nezná mezí.
Shame on you!
o 10.10.2018, 19:15 | michal_smsmsm (A) | Upraveno: 2018-10-10 19:15:41
a ta 2,5T jezdi za 8,5 mesto, do 10 uplne pohodovej dailcar a po vymene ty mega zmrdoviny = prednastavovac vacky, ten motor ten uz je nesmrtelnej
kdyby to snad nekoho po tech osmi letech jeste zajimalo ;-)
o 10.10.2018, 21:02 | AllInOne
Já s tou 2.5T jezdil ve focusu město za 11 - Brno
o 10.10.2018, 21:38 | Toxxx
Akurát včera som si spomenul na toto vlákno :) Letí to celkom. Takže po cca 2 rokoch som na krátkych trasách za 10l. Žena jazdí piánko a ja keď idem sám tak využívam motor ako sa patrí :) Diaľky s plne naloženým autom cca 8 - 9 kde v zime je aj na streche box. Jazda diaľnica 150 a okresky 100. S autom som veľmi spokojný a hodlám si jo ponechať čo najdlhšie. Jedina výmena by bola za S Max 2.5T. Som rád ,že som si nekúpil naftu :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4334 sekund.