Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Hledám ubytování a práci v Praze

 o Navštíveno 8367x o
o 22.12.2011, 01:48 | Tendr
Sháním bydlení pro dvě inteligentní osoby kdekoli v Praze, ideálně 2+1 nebo 2+kk, nevadí ale ani menší byt. Panelák, činžák nebo byt v domě, na tom nezáleží, hlavně aby byl vybavenej pro žití. Cena rozhoduje a ideálně bez kauce, nebo maximálně jeden nájem předem.

Dál sháníme práci, takže cokoli nad 15kkč čistého nás zajímá. Na začátek klidně brigády na DPP atp.

Obojí nejlépe k 15.1.2012. Díky předem za každou nabídku!


o 22.12.2011, 08:53 | Wasp
to Tender: A co blíže specifikovat jakou oblast práce? Neber to jako navážku, nebo jako OT, ale těžko ti někdo nabídne práci, když neví co hledáš a co umíš ;-)

a pro začátek začněme s touto nabídkou, je to muj bývalý zaměstnavatel a stále hledaj...
[ Link ]
o 23.12.2011, 16:25 | Tendr
Neberu to jako navážku, popravdě jsem to čekal, jen jsem se nechtěl předčasně rozepisovat. Díky za tip :)

O kámošovi bych nerad psal, když bude chtít, doplním. Tak tedy něco málo o mně..

Je mi čerstvých 28 let a vyučil jsem se autoelektrikářem. Živil jsem se tím zhruba 4 roky, nejdříve na šachtě v Tušimicích, kde jsem opravoval elektriku na T815, V3S a vůbec na větších stavebních, dopravních a přibližovacích strojích. Poté jsem dělal autoelektriku a mechaniku i v několika autoservisech v okrese Chomutov.
Dělal jsem ale i spoustu jiných povolání. Jelikož celý život bydlím v domě s velkou zahradou, garáží a truhlářskou dílnou, nebojím se říct, že jsem manuálně zručný. Zvládám zednické práce, stavěl jsem sádrokartonové příčky, dělal jsem pokrývače, budoval jsem přes rok solární elektrárny po celé naší vlasti a na Slovensku. Dělal jsem ale blbce i v několika šaškárnách, tak říkám fabrikám místních pracovních zón, od výroby skelných pěn pro zateplování parovodů v Pittsburghu, přes výrobu garážových vrat Doorhan, až po výrobu těsnění do rámů dveří automobilů Toyoda. Jelikož mám rád auta a automobilismus vůbec, dost jsem se i najezdil. Vozil jsem lahůdky Sprinterem po západních Čechách, Dailynou rozvážel knedlíky do Globusů, Kauflandů atd., rok jsem jezdil jako taxikář.

Už od dětství je mým koníčkem hudba, elektrika , elektronika a svět automobilů a s tím související zájem o homehifi a autohifi. Známým, přátelům a sobě jsem nainstaloval několik systémů do aut, většinou tedy spíše pro poslech než pro drnčení zubů, i když nějaký experimenty taky proběhly.

Žádná manuální práce pro mě není překážkou, snad až na kopání příkopů. S pc umím obstojně, ale na nějaké programování bych si netroufnul, tohle bych nechal bokem, stejně tak jako administrativní práce atp. Vždycky jsem chtěl dělat v nějaké montážní firmě autohifi systémů, vím, že by mě to bavilo. Nebráním se ale žádné práci, když bude dostatečně finančně ohodnocena, což je tady u nás utopie.

Vlastním jeřábnický průkaz třídy O (mostový jeřáb) a vazačský průkaz, umím vařit COčkem i elektrikou. Mám řidičák Béčko a na něm dost nevyčerpaných bodů,osobní auto, čistej trestní rejstřík, dobrej zdravotní stav a mozek v hlavě.

Tolik asi v kostce, případný dotazy rád zodpovím.
o 26.12.2011, 15:13 | Tendr
Nikdo nic? Hlavně ten byt by se hodil, práce už se vždycky nějaká najde.
o 26.12.2011, 15:40 | HIGHTOWER
Možná bych o něčem věděl, bydlení, ale momentálně se něco řeší, takže zatím nevím 100%. Asi zatím nabídku nemáš, co? A musí to být jen Praha?
o 26.12.2011, 19:11 | Tendr
Ztím nic nemám.. Ideální by bylo 2+1 do desítky, nájem dáme předem, v tom problém není. Jen Praha, klidně okraj, nemusí být nutně blízko centra.
o 26.12.2011, 19:56 | HIGHTOWER
tak to nic :-)
o 19.01.2012, 15:01 | Tendr
Tak už bydlíme, ale s prací/brigádou je to horší.. Uvítám jakékoli nabídky. Předem díky!
o 19.01.2012, 15:08 | El_Vita
jobs.cz
o 19.01.2012, 15:12 | Tendr
Jobs a podobné znám. Visím na tom celý dny.. Chtěl jsem napsat i sem, kdyby náhodou někdo o něčem věděl.
o 19.01.2012, 19:52 | Zephyr
Q občas shání hostesky :-D
sry za OT
o 19.01.2012, 21:00 | Luke_288
opakuje se scénář mýho kámoše. dal výpověď, vyrazil do Prahy, sehnal si nájem a myslel, že na něj čeká velkej svět. po třech měsících se bez práce a bez peněz vracel zpátky.
přeju, abys dopad jinak
o 19.01.2012, 21:23 | Tendr
Zephyr: Moc vtipný
Luke: Kdybych měl práci, tak výpověď nedávám.. Mám prekérku už delší dobu :(
A vůbec nejsem typ, kterej by nechtěl makat. Od státu nepobírám žádný dávky, prostě chci a potřebuju slušnou práci, neb už mi teče do bot..
o 19.01.2012, 22:38 | Luke_288
jj, jen jsem tím chtěl říct, že mám kamaráda, co stejně nerozvážně (dle mýho názoru) odešel do Prahy kde neměl dopředu nic domluveno a prostě nic nesehnal. chvíli tady pobyl, nasekal dluhy a nic...
o 30.01.2012, 14:38 | Tendr
Stále hledám práci, autoelektro, manuální práce, montáže atd. Klidně i brigádně. 736 687 611
o 31.01.2012, 13:07 | Fordik | Upraveno: 2012-01-31 13:08:43
Zkus kontaktovat kámoše na čísle 776791710. Jmenuje se p.Beneš a dělá sárkokartony apod. Shání teď někoho tak na 2-3 měsíce k sobě a pokud se člověk osvědčí, tak je možnost domluvit i další spolupráci. Víc o tom nevím, jen mi to před pár dny říkal.A až mu budeš volat nebo psát, tak řekni, že jsi od Pavla Cekoty.
o 31.01.2012, 16:43 | Tendr
Ahoj, tak jsem mu teď volal a nebere to, zkusím to později. Každopádně díky za ochotu.
o 31.01.2012, 23:54 | Fordik
Zkus mu spíš napsat,když to nebere. Jinak nemáš zač.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3234 sekund.