Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Česká pošta - Balík do ruky - WTF?

 o Navštíveno 13965x o
o 12.01.2012, 11:40 | Mr.Scully
Tak jsme slavnostně vyzkoušeli novou službu České pošty - "balík do ruky". Cituji z podmínek této skvělé nové služby:

- garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den
- adresát si může upravit čas nebo způsob doručení.
- S adresátem neustále komunikujeme.

Realita:
- balík odeslán v úterý, dorazil do cílového města až ve čtvrtek
- zkoušel jsem si dnes upravit čas doručení, ale prý "už je pozdě" - nicméně v úterý jsem ani netušil, který den zásilka vůbec přijde, tak jak jsem mohl s takovým předstihem stanovit čas doručení?
- komunikace proběhla akorát v tom smyslu, že mi pošta jako obvykle zkusila balíček doručit v poledne (kdy nikdo nikdy není doma) a přišla mi SMS, že si pro něj mám dojet na poštu

Co to do háje je? Kde je teda nějaká výhoda oproti normálnímu balíku? Proč ta masivní reklama, jak je ta nová služba super? Já ty komunistický manýry ČP tak nesnáším... když už to vypadá, že nabídnou rozumnou službu, tak to má dvacet háčků a stejně to nefunguje.


o 12.01.2012, 11:53 | DaveX
No jestli to je teprve od 2. 1. 2012, tak si asi na ten systém ještě nezvykli.

Jinak já jsem si před Vánoci nechal ve středu poslat balík tou službou expres. Borec to poslal odpoledne, na druhý den to bylo u mě a přišla mi sms o doručování balíku. Zatím jsem s poštou neměl nikdy problém a to jsem si posílal už hodně věcí.
o 12.01.2012, 12:05 | TROY
realita za mě - zvyklej na obchodák po novym roce šok,že už není

balík do ruky poslanej 3.1 kolem 10:00, doručen 4.1 kolem 9:00 ráno ( chrudim - znojmo ). Cena za rozměrnější balík 105 Kč

Holka na poště mě řekla,že to je ještě v ladění - smsky,změny času apod a že to není ještě vychytaný. Nicméně balík druhej den u člověka,takže vše OK
o 12.01.2012, 12:07 | Mr.Scully
Pokud se to spouští od ledna, tak neměli by to ladit už od prosince, aby to fakt od ledna fungovalo? :-)

Mně až tak nevadí to zpoždění o den, ale nechápu, proč tolik marketingového humbuku, když to funguje úplně stejně jako normální balík - stejně to zkusí doručit v tu co možná nejblbější dobu a pak odloží na poště, kde půjdu vystát frontu za dvaceti vzteklýma důchodcema, co jdou ze sporožira vybrat sto korun. Proč se to teda jmenuje "do ruky"? :-)
o 12.01.2012, 12:17 | Tarrance
Masivní reklama a humbuk? Kdybych o to tady nezavadil, tak o tom nevím. :-D
o 12.01.2012, 12:19 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
protoze obchodni balik nahradily dva nove

DR - do ruky - doruci Ti ho k Tobe

NP - na postu - doruciho na postu a Ty jsi pro nej dojdes


posilaji sms a emaily abys vedel

jenze tohle funguje jako nova sluzba od 1.1.2012 a poradne nikdo nevi, tisteny letacky nejsou a info v tuhle chvili jen na cpost.cz

jsou i novy podaci listky, kam se zapisuje cislo nebo mail
o 12.01.2012, 12:21 | Only_One
buď rád že to není balík "do huby" :-D
o 12.01.2012, 12:44 | CRK
buď rád že to není balík "do zadele" :-D
o 12.01.2012, 12:47 | Mr.Scully
V podstatě můžu bejt rád, že ten balík vůbec dorazil :-)))

kral007 - obchodní balík měl aspoň garanci do druhého dne (a fungovalo to), tady to jaksi nevyšlo. A SMS jsou fajn (pošta mé číslo měla), ale když mi přijde SMS "teď jsme vás nezastihli, dojděte si na poštu", tak je mi to naprosto k ničemu, to samé vidím na webu pošty. Já bych jaksi uvítal, kdyby mi někdo zavolal a řekl "můžeme vám to přivézt buď v deset nebo v šest večer, kdy budete doma?", protože jinak to nemá význam. Úspěšnost doručování v poledne v krajském městě je mizivá.
o 12.01.2012, 12:50 | BadyS
OVA PHA balík ro ruky bezproblému druhej den, přišla sms a pak rovnou volal pošták at vylezu ven, za mě super....vadilo mě že se u pošty nedá na rozvozce dovolat, ted mám čislo na toho mojeho a ideální stav.
o 12.01.2012, 13:49 | PlusOne
" 12.01.2012, 12:50 | BadyS
..ted mám čislo na toho mojeho a ideální stav."

Dobrý den, prosím dvakrát Turbolenta, z toho na jednu extra feferonky, a jednou Quattro formaggi. Adresa jako obvykle. Děkuji!!!!
:-D
o 12.01.2012, 13:58 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
ono ani obchodak s garanci 24hodin nebyl dodan jak mel

z Ase do Ostravy to za 24h neumi :-)
o 12.01.2012, 14:40 | Mr.Scully
kral007 - když mi DPD umí dodat balík ze Slovenska do Plzně během 10 hodin, tak mi není jasné, proč to pošta za prakticky stejné peníze neumí z Moravy ani za dvojnásobnou dobu :-)
o 12.01.2012, 14:43 | Luke_288
mě teda ta masivní kampaň taky minula. jinak českou poštu nesnáším, takový to jejich, že něco přijde, na lístečku "do vlastních rukou NE" a když jsem pro to poslal mladou, tak jí to nedali, fronty na přepážkách pekelný, ale posledně mi něco přišlo, poslali SMS, že si to mám vyzvednout, že mě nezastihli doma- nemám označenej zvonek- to mi přijde fajn. problém vidím ve zkostnatělým aparátu, kdy těží z toho, že jsou na ně lidi prostě zvyklý.
o 12.01.2012, 15:03 | Mr.Scully
Já vidím největší problém ve frontách. Nejsem v roce 2012 zvyklý stát kdekoliv frontu, i v narvaném Tescu u pokladny stojím maximálně tak dvě minuty, ale u pošty je to kolikrát na 20-25 minut, protože prostě nejsou schopni reagovat na to, že v pět hodin odpoledne tam ASI bude o něco víc lidí než v 10:30. A máloco mě vytočí víc než nesmyslná ztráta času.
o 12.01.2012, 15:17 | Petura
jediný na co se asi dá trochu spolehnout je EMS
o 12.01.2012, 16:04 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
ani EMS slo mi zbozi EMS kvuli svatku a auto melo ten den odjizdet, rekli mi trovnou ze ji nedodaj, ze nemaj lidi
o 12.01.2012, 16:15 | Mája
Ja ted vyzkousela EMS do USA a byla jsem vice nez zklamana. Garantovali na poste 48 hodin a trvalo to 4 dny nez to dorazilo na celnici v New Yorku. Za malou obalku s jednim papirem mamka platila skoro 1000Kc. Tak to pak reklamovala a dali ji 500KC zpet. Ceska posta je Bordel na entou. No ale na druhou stranku ta americka neni o nic lepsi :(
o 12.01.2012, 16:56 | HIGHTOWER
Kdo nastavuje to, v kolik se to má doručit, odesílatel a nebo adresát?
o 12.01.2012, 17:13 | CRK
HIGHTOWER: ve skutečnosti nikdo :-D
o 12.01.2012, 17:25 | dj.DEKL
Jenom někde se dá zvolit v kolik cca doručej...
o 12.01.2012, 18:15 | HIGHTOWER
Aha, takže služba na nic, jen reklamní tah, klamání spotřebitele...
No a jinak kdyby se starala ČP o poštu a nedělala dalších 50 věcí okolo, možná by to bylo lepší, neb není nad to, když u 2 okýnek si lidi vyřizují 30 minut inkasa na pošt. účtech Pošt. spořitelny :-(
o 12.01.2012, 18:37 | Šestikule
To jsou mi novinky. S poštou mám klasiku zákaznickou smlouvu na obchoďáky, který vybavuje přes tu jejich inet aplikaci. Letos už jsem jich taky pár poslal (doručeno do 24hod), furt to tisknu na štítky obchodní balík a nikdo nic. Žádný info, že by byla nějaká změna.
o 12.01.2012, 18:51 | TROY
6kule
pro smluvní je obchodák až do záři tohodle roku co řikal kolega co podniká
o 12.01.2012, 18:57 | tomi666
Já zaregistroval, že když něco tedˇpošlu na dobírku, tak den po doručení mi už ve schránce leží šek, vždy jsem na něj čekal od převzetí 3-4 dny, takže toto mě potěšilo.
o 12.01.2012, 18:58 | Rajdlos
jako Troy, OB plati az do zari, pak zanikne.
o 12.01.2012, 19:07 | Mr.Scully
HIGHTOWER - ono to asi jde zvolit na straně příjemce, kdy to mají doručit, ale musíš se přesně trefit do okýnka, kdy už balík dorazil k cíli (tudíž víš, že ho lze doručit), ale ještě nezačal být doručovaný (pak už je pozdě). Já se netrefil :-/

Jinak přesně tak - pošta by pracovala efektivněji, kdyby neřešila různé spoření, pojištění a podobné kraviny, ale holt mají úkol prosperovat i za cenu nasraných zákazníků...
o 12.01.2012, 19:25 | HIGHTOWER
Jakého okýnka? Nějaká webová aplikace? Takže běžně když to na poštu přijde v 9 dopoledne a neklikneš třeba do hodiny v kolik to chceš doručit, tak máš stejně smolíka? Podle mě by to měli udělat pomocí SMS, pošlou ti SMS, že došel balík a budeš tam mít nápovědu a odešleš SMS v určitém tvaru a tím si nastavíš v kolik to chceš doručit, to samé že by se dalo mailem... Ale dost lidí na mailu není pořád, takže ta sms by byla ok a nějaký 3 kč třeba za ní je pakatel než se pak zdržovat na poště půl hodiny.
No uvidíme, jak to bude šlapat po půl roce...
o 13.01.2012, 09:43 | Rustapha-659
OB byl celkem dobrej vynález a levnější,než EMS... balík DO PR***mě teda zatím nenadchnul a byl jsem překvapenej,když jsem 2.1. dorazil na poštu s Obchoďákem a řekli mi že to už neexistujea tudíž si můžu průvodku vložit natí napřed(pouze pro smluvní zákazníky zatím zůstává-jak už bylo řečeno nademnou)
o 13.01.2012, 11:07 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
tak nove info od pani z posty z rana

doruceni baliku v urcity +-cas stoji dalsich 50,-Kc
a cas si muzes vybrat ze trech tusim ze okolo 9:00 / 11:00 / 14:00

da se to doricit i o vikendy a treba nedelni dodani dalsich 150,-Kc
o 13.01.2012, 11:08 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
castecne to nahrazuje i EMSku
o 13.01.2012, 11:31 | Mr.Scully
kral007 - jj, ale musí to nahlásit odesílatel (ne příjemce) a vlastně tedy několik dnů předem. To je tedy ohromující pružnost.

HIGHTOWER - jj, webová aplikace. Nastavit se to asi dá i víc předem, ale to nemá význam, protože nevíš, který den ten balík vůbec přijde. A když už přijde, tak ho čapne do auta doručovatel a ty máš smolíka, nastavit už nic nejde. Leda někdy v šest ráno :-)
o 13.01.2012, 11:46 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
dobry je podle mne rovnou na postu
je to tam od rana k vyzvednuti
o 13.01.2012, 19:32 | HIGHTOWER
kral007: Hmmmm, takže prostě o ničem, jen platit, platit a platit a nic z toho, jak píše tedy Mr. .....

Takže když si objednávám, tak abych do poznámky u objednávky zadal, v kolik to chci doručit, že? A to prodejce by to musel tam zadat, takže jen pakárna navíc pro obě strany :-(
o 14.01.2012, 17:27 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
H: ale to je pak jeste k cene baliku min 50, -Kc navic nanedeli dokonce +150,- k cene baliku

takze cenove mimo
o 14.01.2012, 17:34 | HIGHTOWER
Aneb jak zdražit, ale udělat to, jako že ne :-D
o 19.01.2012, 17:19 | HIGHTOWER
Takže čerstvá zkušenost:
Objednány směsi na chleba, dnes to podali na poště, přišla mi od pošty SMS:

Vazeny zakazniku,prevzali jsme do prepravy balik DR...........M,dobirka ...,- Kc.Bude dorucovan 20.1.Pro zmenu doruceni navstivte formular na www.post.cz

OK, mrknul jsem na net, proklikal se na ten formulář, zadal co chtěli a vím a ejhle :-D viz. obrázek. Zkoušel jsem to x-krát, jen tel., jen mail, znovu zadal číslo balíku, nic, nepouští to dál. Dle mě i kdyby bylo po době možnosti změny času, tak by to mělo pustit, že to je správné ty údaje, ale ono nic, takže pustili službu, která nefunguje!

foto k příspěvku  od HIGHTOWER

o 19.01.2012, 17:31 | tappaja
Jeden do ruky, druhej do huby... :o))
o 19.01.2012, 17:58 | Mr.Scully
Dneska člověk přede mnou jen nevěřícně zíral na napůl roztrhanej balík, kterej měl o půl kila míň, než byla uvedená váha. Nějaký laskavý pošťák ho vykradl. Musím říct, že to samé se mi pravidelně (!) stávalo před cca 7 lety, vyřešil jsem to tak, že jsem se určitým poštám začal vyhýbat - měl jsem podezření na konkrétní poštu.
o 28.06.2013, 12:46 | LukeFab | Upraveno: 2013-06-28 12:47:30
Tohle je totálně nespolehlivá služba.Už poněkolikáté se mi stalo,že mi to do druhého dne vůbec nedošlo.Dnes mi to má dojít a zase to od rána ukazuje "Zásilka připravována na dodací poště 600 11 - Depo Brno 72 k doručení." to je mi jasny,že to dnes už nedostanu.Člověk si připlácí,aby to dostal do pátku a hovno.Navíc minule mi ten balík do ruky ani nedovezli.Třetí den to hodili na poštu a nemít podací číslo,tak ani nevim že to tam mám.Bordel největší.Kdybych jen věděl kam si proto můžu dojet,tak si proto klidně dojedu už sám
o 28.06.2013, 12:53 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
reklamuj na poste, vrati Ti postovne
o 28.06.2013, 13:12 | Jendys | Upraveno: 2013-06-28 13:12:34
LukeFab: co tam zkusit zavolat? my si běžně jezdíme na depo pro balík, když se dohodneme s pošťákem co to veze

Základní informace o poště Depo Brno 72:
Adresa: Tuřanka 1333/92a, 600 11 Brno
Kontaktní telefon: (+420) 545 214 535
o 28.06.2013, 13:16 | LukeFab
zrovna jsem si začal stežovat,tak se status hnedka změnil :D,ale to ještě z mých zkušeností neznamená,že to dnes dostanu

Zásilka doručována dne 28.06.2013 poštou 600 11 - Depo Brno 72 v rámci odpoledního doručování.
o 28.06.2013, 13:19 | 1kw
Já mám naopak dobrou zkušenost, "balík do ruky" byl vždy doručen do druhého dne ikdyž to bylo přes celou ČR..
o 28.06.2013, 14:54 | LukeFab
nakonec sem do toho depa jel,ale hlavně že už to mám
o 28.06.2013, 15:10 | TROY
:DDDDD já s nima nemám problém - nejvíc pblm je s celnicí :(
o 28.06.2013, 15:18 | CRK
že se tomu furt ještě někdo diví... já sem jim dokonce vymyslel novej slogan, ale nechtěli ho :D "Nové názvy, staré služby" :D
o 29.06.2013, 09:52 | HIGHTOWER
"Nové názvy, horší služby", za stara to bylo většinou i lepší :-D, a horší nejen v pomalosti, ale i drahotě, zase prý budou zdražovat, aby prý byly konkurenceschopní :-D

Možná by i pomohlo, kdyby alespoň polovina lidí, který chodí na poštu platit složenky (jak zastaralé a pomalé), nechají tam za každou 25,- Kč a více, platili přes net. Stále to tam do nich hučí pošťačky, sice samo přes jejich, ale mají pravdu, ale když vidím někoho přede mnou, jak jde platit složenky a jen za poplatky za ně tam nechám 150,- Kč :-D Tvl, asi si sednu s NTB před poštu a budu to brát od lidí v hotovosti a platit ze svého účtu a chtít jen 1/2 co by oni zaplatili za složenku, budu za 2-3 měsíce milionář :-D
o 29.06.2013, 10:00 | gizmi
Mesic zpet jsem posilal obalku s doklady od auta (pro clena "M" odtud) a to Plzen - Praha ... balicek jsem po 3 dnech zacal hledal a NIKDO netusil, kde momentalne je. Po tydnu me bylo receno, ze jsem to sice poslal rychlou sluzbou, ale ze dle obchodnich podminek maji na doruceni v krajni situaci tyden. Po 9. dni se obalka vratila zpet nedorucena. Doklady jsem "prebalil" do jine obalky a odeslal znovu. 2. den je kolega mel u sebe. Kez by tu byla jina podobna firma a CP by padla :(
o 29.06.2013, 10:06 | CRK
teď ještě dělali nějaký změny, o co se kdo má starat, takže balíčky ze zahraničí rezdělili na dvě části, jedny vozí týpek s balíkama (poctivě... protože dostali prcáka a u mejch zásilek má připsaný vykřičníky :D) a druhou část balíků, nyní asi označenou jako dopis, má na starost pošťačka a já minulej tejden, zhruba v poledne chodim pryč a najdu tam vždy oznámení, jak sem nebyl ráno zastižen doma...
o 29.06.2013, 10:25 | PachezZ
Já naposled zíral, překvapen prozměnu pozitivně.
Jeden den kolem poledne vyřídím online ručení, druhý den v 9 ve schránce smlouva, odpoledne odesláno zpět a ráno sms že už jim to přišlo...
o 29.06.2013, 10:32 | CRK
mám za sebou několik tisíc zásilek a tohle chodí opravdu rychle: obyčejný dopis, doporučený dopis (dá se tak poslat i menší balíček), cenné psaní, EMS (doručujou i v sobotu)... Balík do ruky by měl do druhýho dne, ale zaručený to není a tak ani často druhý den nedorazí (šlo mi už dokonce 4 dny!!!)... Můj rekord s ČP: balík Praha-Kladno 15 dní!
o 29.06.2013, 12:56 | hifim@ni@k
Já hlavně když dám balík na poštu, tak vždy dojde na hlavní poštu, která je na náměstí. Pokud chci na poštu, která je hned u mne, tak musím volit balík do ruky.
o 15.07.2013, 13:04 | HIGHTOWER
Tak asi před týdnem byla aktualizována aplikace "Česká pošta" pro Android a mohu ted jen doporučit.

Práce v aplikaci je lepší jak na netu, lze tam i měnit dispozice poslaného balíčku, ne už jen sledovat, mapa s přesným ukázáním, kde byl balík podán, kde se momentálně nachází, zda byl člověk spokojen se službou apod. Konečně něco "navíc", když už je to tak drahé...
o 15.07.2013, 13:10 | CRK
tak to čumim, zkusim, díky za info
o 17.02.2017, 20:11 | M.a.R.i | Upraveno: 2017-02-17 20:12:37
.
o 17.02.2017, 20:11 | M.a.R.i | Upraveno: 2017-02-17 20:12:18
Aktualni zkusenost s Balikem na postu (Doruceni do 24h.)

Tak posta zas nezklamala :). Odesilatel podal balicek ve stredu. Ve ctvrtek v 8:30 prisla zprava ze v patek od 12:00 bude balicek na poste. Prijdu tam v 17:30 a pry, ze balik nedorazil a nejspis ho privezou v sobotu v 10:00, akorat posta v 10:00 zavira, tak si mam prijit v pondeli :).

Takze jsem zbytecne chvatal 30km z prace domu, abych stihl postu pred zavirackou :). Odesilatel muze doruceni reklamovat, ale vsadim se, ze to spis bude pakarna navic pro nej nez nejake ponauceni pro postu :).
o 17.02.2017, 20:30 | HIGHTOWER
Jednoduché.

Když to bude reklamovat, tak mu vrátí rozdíl ceny mezi obyčejným balíkem a balíkem na poštu (do těch 24 hodin je uvedeno v podmínkách, že to tak bude?) :-D Takto jsem to měl já, vraceli mi 31,- Kč :-D

Nekoukal jsi během dne na web, zda to tam na poště je už uložené? Já dneska už na poštu na blind nejdu, až když na 100% vím, že to tam je, jinak je to zbytečná cesta...
o 17.02.2017, 20:47 | CRK
KO KO TI

já sem si chtěl spočítat on-line cenu nějaký zásilky do zahraničí a... Musel jsem zajít na poštu a tam se zeptat... i po letech není vůbec odladěno...
o 17.02.2017, 21:49 | HIGHTOWER
CRK: no, na webu jsem si něco pozjistil, ale je to tam na nic, neb na přepážce jsem pak stejně platil více :-( No, zásilka do zahraničí prostě ber automaticky 200-300,- Kč. Oni od ledna navíc zdražovali, co vím...
o 17.02.2017, 22:02 | CRK
HIGHTOWER: já počítám cenu zásilek často a potřeboval jsem doporučeně obálku do Německa - cena do 100 Kč, nicméně ten jejich kalkulátor mi nic takovýho nebyl schopnej spočítat...

A co se týče zásilek u nás, tak se mi dokonce stalo, že to napsalo, že taková zásilka neexistuje - nicméně existovala a byla poslána :)
o 18.02.2017, 08:18 | Crimson
V týdnu jsem prvně využil služeb České pošty, poslal jsem klientovi na Moravu 1m fotoobraz zabalenej v bublinkách a 4 vrstvách tvrdýho kartonu z krabice od plazmy, po rozbalení na něho čekalo toto překvapení, to museli prostě prošlápnout, protože jinak si to neumím vysvětlit :-(

foto k příspěvku  od Crimson

o 28.02.2017, 18:38 | CRK
[ Link ]

už mi byly tři balíky z Číny Českou poštou poslány minulý rok (zřejmě nějaký zkušební provoz) a nic moc tedy... balíky téměř nešlo sledovat, doba dodání cca 4-5 týdnů a ze 3 se 1 ztratil...
o 28.02.2017, 19:02 | mr.brain
Cca od listopadu 2016 se pošta v ČB zhoršila. Oznámení ve schránce nikde, kdybych neměl čísla zásilek, tak by se rovnou vracely zpátky. V lednu to samé a v únoru taky. Za mě teda kde můžu, tak se poště vyhnu a radši si to nechám poslat DPD, tak pozitivní člověk, co sem jezdí, to se moc nevidí, navíc už cca 4-5 let a všechno v naprostém pořádku.
o 28.02.2017, 20:45 | HIGHTOWER
naposledy balíček z Německa. Posílal mi to jako obyčejný balíček, v pátek to odeslal, v pondělí to "doručovali". No, dali oznámení, že mám dojít na poštu. Nic víc, do kdy tam bude, číslo balíčku, prostě nic. No tvl. Za 1 nechápu tu rychlost, za 2 nechápu to oznámení o hov.., no, ale ještě že tam vůbec něco dali. Balíček prý do schránky nedali, že se tam nevešel. Ani na poště jsem nepodepisoval převzetí. Člověk se stále diví...
o 28.02.2017, 20:55 | CRK | Upraveno: 2017-02-28 20:55:43
HIGHTOWER: tak co bys chtěl, když ti to někdo poslal jako obyč zásilku... ale já mám lepší zkušenost, do schránky mi strčili úplně stejný oznámení a když jsem tam přišel, tak prej my to nemůžeme najít, asi to zmizelo... a můžeme se vám tak maximálně omluvit, tak se omlouváme :) Takže Oťas, buď rád, já měl hovno :D
o 28.02.2017, 21:57 | HIGHTOWER | Upraveno: 2017-02-28 21:59:49
Poslal to jako balíček, mělo to podací číslo a štítek z Německa, ne jako dopis, obyčejnou zásilku...
o 28.02.2017, 22:04 | CRK
no... ale tady to vzali jako obyč zásilku, proto si ani nic nepodepisoval... jinak bys musel...
o 01.03.2017, 12:12 | HIGHTOWER
To je mi jasné. Bylo v tom zboží již zaplacené za 2.000,- Holt, česká pošta...
o 01.03.2017, 17:21 | CRK
Tak u Český pošty bych byl vděčnej, že to vůbec dorazilo :D
o 06.03.2017, 18:58 | CRK
HIGHTOWER: jako bych to neříkal... dneska mi měli doručit zásilku... pošťačka to nepřinesla, ok, balíkář to nepřivez, tak koukám, kde to skončilo... a podle sledovače vyzvednuto... WTF?
o 06.03.2017, 21:09 | CervinVega
Už ani nedávají lístek, musím jít na poštu a sondovat... WTF?

foto k příspěvku  od CervinVega

o 07.03.2017, 17:36 | dj.DEKL
Večerní doručování 18-21 spokojenost
o 07.03.2017, 19:14 | mrazik
Nedavno u dvou baliku neprinesli ani oznameni, ani nedorucili balik, musel jsem si pro ne na postu. Jeden byl cizina, druhy vnitrostatni.
o 08.03.2017, 09:05 | Collin
Ono je to všade zajímavé.. Mě vezl balík ppl(večerní doručení 17-21h) tuším.. Borec dojel v 17 15h,ok cajk.. A v 17 45h SMS,že mě nemohli zastihnout,balík tedy na depu..
o 08.03.2017, 20:25 | dj.DEKL
Včera přijel 20:15, volal předem...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3771 sekund.