Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > mall.cz - zkušenost

 o Navštíveno 7262x o
o 19.03.2012, 19:22 | relax
Rád bych se zde touto cestou podělil o moje zkušenosti s výše uvedeným eshopem. Před nějakou dobou jsem se dostal k dárkovým certifikátům na nákup v tomto obchodě. Sháněl jsem v té době přilbu na snowboard a tak jsem využil možnost a zakoupil ji přes tento eshop. Vybral jsem si tedy přilbu, objednal a druhý den vyzvedl, avšak přilba mi byla více než těsná. A to i přes to, že jsem pečlivě vybíral velikost dle informací uvedených na stánkách eshopu. Vybral jsem tedy jinou přilbu a zboží vyměnil. Nová přilba měla mít nastavitelnou velikost XS-M. Vzhledem k tomu, že jsem nepotřeboval využít maximální velikosti, tak mi přilba docela sedí, avšak někomu, kdo by potřeboval opět uváděnou velikost M - v žádném případě. Další věc byla, že přilba měla úplně jinou barvu než inzerovaná a mnou objednaná přilba, ale už jsem neměl chuť kvuli tomudle opět řešit výměnu. To byla tedy první zkušnost. Druhá přišla dnes - miunlý týden dosloužila moje stávající tenisová raket a tak jsem se rozhodl využít zbývající certifikát. Vybral si opět raketu na mall.cz, objednal a dnes vyzvedl. Jaké bylo moje překvapení, když jsem po rozbalní zjistil, že se jedná o starší model rakety, který je menší a těžší, než mnou objednaná raketa. Takže zítra mě čeká opět cesta na pobočku a věřím, že bude již poslední. Protože s touto společností já končím...


o 19.03.2012, 20:04 | nome
ta ja ti nevim ale kupovat helmu bez vyzkouseni je kravina... Kazdej ma jinej skopek tak tezko odhadovat...
o 19.03.2012, 22:19 | HIGHTOWER
nevím, sportovní věci jsem tam nekupoval, ale elektroniku a vždy plná spokojenost...
o 19.03.2012, 23:06 | relax
nome: j to máš recht, helmu už jsem měl párkrát půjčenou a vždy tak nějak ok, šlo o to "trefit" velikost. To jestli mi vyhovuje tvar apod. jsem tu teď neřešil. Ale ta velikost neodpovídá tomu co úvádí na netu ani náhodou.
o 19.03.2012, 23:32 | LukeFab
já už párkrát nakupoval a vždy ok
o 20.03.2012, 09:36 | Ravo
Já měl už i několik reklamací a vše naprosto OK.
Takže já můžu Mall jen doporučit. Když udělají krpu (viz špatný popisy atd. - nikdo není dokonalý a bezchybný), tak to okamžitě řeší a berou věci zpět atd.
o 20.03.2012, 10:10 | Petura
tak já helmu vybíral a zkoušel v kameném obchodě asi hodinu a půl (prodavač se celkem bavil), ale nakonec jsem vybral tu správnou, která sedí a netlačí ...

jinak na mallu jsem nakupoval pleny, dětskou kosmetiku, psí granule a vše OK

jen soused to zkusil taky, objednal si dražší granule ProPlan, jenže oni to ještě přeblují do neprůhledných pytlů, takže při rozbalení vytáhnul levný Pedigree, který nešikovně proříznul, takže to nemohl vrátit (kdyby to neproříz, tak s vrácením nebyl problém)
o 20.03.2012, 10:39 | Conan
Taky s Mall.cz zatím spokojenost...
o 20.03.2012, 10:45 | bassaqq
u mall nakoupeno a vždy spokojenost, reklamace v pohodě, bez řečí vrátili peníze na místě za nefunkční výrobek. pokud měli zpoždění s dodáním zboží, dostal jsem poukaz na slevu při příštím nákupu
o 20.03.2012, 10:53 | relax
J s reklamacema jsem taky neměl problém a i když pominu tu velikost, která byla částečně moje blbost, tak v prvním případě jiná barva v druhym jinej, horší typ zboží. A raketu jsem objednával i třeba proto, že jsem měl v pondělí večer tenis a raketu jsem měl od nich v pondělí mít. Takže mi nezbylo než volit mezi hraním s novou a tím znemožnit vrácení a nebo vysolit prachy za půjčení. Zkrátka mě nepotěčili a i když není problém zboží vyměnit je to pro mě zase vyhozenej čas navíc...
o 20.03.2012, 13:52 | ssvobi
Mám z mallu plno věcí a vždy max. spokojenost..........
o 20.03.2012, 17:13 | Daryl (A)
Tak ono se casto stane chyba na strane dodavatele. Mall nic nevyrabi, nakupuje a prodava. Pokud mu dodavatel posle stary model misto noveho ... nebo dojde k jine zamene ... je to obrovsky moloch a klobouk dolu pred nima. Pri takovem obratu zbozi proste obcas k chybe dojit musi.
o 20.03.2012, 17:31 | macomb
Zatím taky vždycky spokojenost.
o 20.03.2012, 19:03 | fredy
já taky vždy spokojenost, poslední dobou tam nakupuji sice jen granule pro psa, ale pár vůní, HDD, TV jsem tam už taky bral a nikdy žádný problém. TV jsem během 14 dní měnil, protože mě nevyhovovala a vyměnil jsem ji za externí HDD a doplatek z jejich strany, protože vyloženě peníze nevracejí. Jsem s tímto eshopem opravdu spokojený...
o 20.03.2012, 20:01 | Paczqo
Za mě taky max spokojenost za posledni 3 roky nekupuju elektroniku už nikde jinde než tady a vždy naprosto super.
o 20.03.2012, 20:07 | relax | Upraveno: 2012-03-20 20:08:03
Achjo aby toho nebylo málo, tak splečně s raketou jsem si koupil funkční triko, abych vyčerpal celej certifikát. Triko super, vše sedí jak má. Teď mi to nedalo a ještě jednou si ho prohlížim a ve švu na rukávu je roztržený :( Jak to tady tak čtu, tak jsem jim asi vykoupil veškerý kazoví a špatně popsaný zboží :D
o 20.03.2012, 20:08 | relax
kazový :)
o 20.03.2012, 20:33 | empiK (M)
ja teda jinde nez u nich ani nenakupuju. holt si smolar :)
o 20.03.2012, 20:55 | relax
a to mi ještě zbejva jeden poukaz - chcete někdo ? :D
o 26.11.2017, 01:30 | tomk123456789
MALL rozhodně NEDOPORUČUJI !!!! V září 2017 jsem u MALLcz koupil plachtovou garáž od firmy Shelterlogic za 16 600 Kč . Na obrázcích v eshopu vypadala slušně , ale hned po vybalení bylo jasné , že moc bytelná není - trubky slabé , plachta tenká , zemní kotvy krátké . Nicméně jsem potřeboval jenom něco dočasného , tak jsem doufal , že na dva tři roky to bude stačit . CHA ! Po sestavení vydržela stát jenom asi 14 dní , do prvního větru. Trubky se zohýbaly , nekvalitní sváry trubek se vylámaly , plachta se roztrhla . Takže sem podal u MALLu reklamaci - kterou zamítli , že prý se jednalo o živelnou událost .... POZOR ! nedošlo k tomu při orkánu HERWART , ale už o měsíc dříve ( Herwarta by to samosebou ale taky nepřežilo ) . Nebyly u nás žádné popadané stromy , žádné utrhané střechy ... prostě žádná živelná událost . Jednoduše MALL.cz mi prodal šunt , za který odmítá nést zodpovědnost . Více informací o případu - včetně fotek - najdete zde : [ Link ]
o 26.11.2017, 07:40 | crestik
Příště to chce použít trochu hlavu. Chatrná konstrukce už musela být vidět při vybalení (můžu do 2 týdnů vrátit) a když to dám dohromady z místem, kde to podle záběru fučí i při bezvětří, tak je jasné, že taková almara nepřežije ani hromadné uprdnutí těch zvířat, co tam měly být. Za 16k jde postavit takový přístřešek svépomoci z trámků a patek. Pokud to teda nebude dělat ten, co tu ohrádku vedle :-)
o 26.11.2017, 07:48 | HIGHTOWER
SPAM...
o 26.11.2017, 07:53 | Kamil07
tomk123456789: To nemuzes myslet vazne, kazdemu rozumnemu musi dojit, ze tento "stan" nevydrzi ve vetru ani 5 min.
o 26.11.2017, 11:24 | tomk123456789
hm , tema diskuse je "mall.cz - zkusenost" ... me tedy neslo ani tak o to podelit se o zkusenost s tim smejdskym stanem ... ale s MALLem , ktery na to neuznal reklamaci a ktery kvuli tomu nedoporucuju ... nevim proto , kdo to oznacil jako SPAM , kdyz je to k tematu
o 26.11.2017, 11:31 | Tuner#2
Mall neni tim soudcem, to zcela jiste zamitnul vyrobce/dovozce stanu...

Jinak s mallem jen dobre zkusenosti...
o 26.11.2017, 11:34 | Tuner#2
Konec koncu mas to i v tom vyjadreni. Mall te nic neprovedl, reklamaci zamitnul vyrobce nebo dovozce stanu do CR.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3106 sekund.