Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > zdechnul mi vysavač....

 o Navštíveno 3529x o
o 16.04.2012, 14:11 | Rustapha-659
Chcípla mi plnoletá ETA,takže v podstatě urychleně řešim situaci...máte někdo zkušenost s tímhle reklamním kokošajsem? :o) nebo mám jít do něčeho jinýho? Eta mně vždycky dobře sloužila,nicméně chtěl bych něco s turbokartáčem(což mají některý ETY taky),ale padnul mi zrak na tenhle barevnej zázrak(mají ho teď v Lidlu za /i pro mojí peženěnku/sympatických 1290,-),nicméně nevím o nikom,kdo by ho měl..bezsáček,2300w příkon(takže podle konkurence by se sací výkon mohl pohybovat řekněme kolem 400w - snad),čili luxovat by to trošku mohlo..
Máte někdo zkušenost,případně doporučení?

foto k příspěvku  od Rustapha-659



o 16.04.2012, 14:15 | Rustapha-659
o 16.04.2012, 14:17 | Paczqo | Upraveno: 2012-04-16 14:19:40
Já vím že muSlima z toho klepne ale za mě mohu doporučit opět tento [ Link ]

fuguje perfektě je denně v provozu díky tomu že máme v bytě 3 linající a bordelářský zvířata takže dostává celkem zabrat. Sice má sáčky ale cenově nejsou nic hrozneho a vejde se toho do nich hodně.
Sací výkon 450W
o 16.04.2012, 14:22 | tappaja
Hele bezsackovej neber... kor ty jako alergik, astmatik a jinej matik...
V testech propadly i masiny od Dysonu.
o 16.04.2012, 14:26 | vomy7
Máme přesně ten samej Sencor jako píše Paczqo a všechno OK, saje opravdu dobře. Sáčky sice jsou, ale dají se sehnat i nějaký textilní sáčky, který se vysýpaj. Takže nejsou na jedno použití.
o 16.04.2012, 14:28 | Kallin
jako paczqo bral jsem toho sencora v akci za nějakých 1500 se sáčkama a dalším nástavcem na plovoučky. stoprocentní spokojenost.
o 16.04.2012, 14:49 | JR
Ja loni koupil bezsackovou Etu a uz bych to nechtel. Nejlepsi jsou klasicky pytliky a po mesici hodit do kose.
o 16.04.2012, 14:49 | Rustapha-659
Paczqo: nějakýho podobnýho Sencora mají v práci uklízečky,ale už se jim povedlo ulomit takovej klik-klak bajonet,co drží hadici ve vysavači(je to nějakej tvrdej poměrně křehkej plast)..to když jsem viděl,tak to mi dvakrát nepřesvědčilo(proti tomu teda zlatá ETA s kónickou trubkou,co se"zašroubuje"dovnitř).Jinak to podle všeho vysává dobře,o tom pochyby nemám.Jo a co ten turbokartáč-máš? Je to v tomhle pasivním pohonu k něčemu?Jak se z toho pak dostávají vlasy a chlupy?Nůžkama?Nebo to jde dolů snadno?
o 16.04.2012, 14:50 | Rustapha-659
tappaja: hmmm tak jestli to fakt jenom přemístí prach z celýho bytu do vysavače a zase ven,tak to je blbý..
o 16.04.2012, 14:56 | Jeffry.j
za mě ti doporučuji tento vysavač. Je to Rowenta silence force compact.
Lehký, TICHÝ-OPRAVDU TICHOUNKÝ, výkonný. Máme ho již několik let a bez problému.

[ Link ]
o 16.04.2012, 15:01 | Paczqo
No nevim jak se jim to podařilo ale vzhledem k tomu že ja za ten plastovej zmetek co drži hadici ve vysavači nosim ten vysavač od začátku co ho máme a ještě to neupadlo bych to tak horké neviděl, jinak ano turbo kartáč máme + nastavec na plovoučky a klasickej nastavec. Co se týká pohonu tak uplně v pohodě bere hoto fakt hodně ten vysavač má hodně velkej výkon na to aby to dokazal slušně roztočit máme doma činčilu a dva králíky kteří neustale línaj, dělaj bordel a ještě je vyčesáváme z toho je taky hdoně chlupů plus má mladá dlouhé vlasy takže srsti a vlasů máme doma bohatě a vše to krásně bere a abych řekl pravdu tak po vice jak roce používání tam nic moc neulpívá ja teda pokaždé když končim vysavani vytahnu hadici z te kovove trubkl a ten kartáč tim přejedu ale jinak jsem to zatim nijak moc neřešil asi jednou jsem takovej větši chuchvalec vytahoval ale je to dobře přistupné tak stačí nečim podebrat a vytáhnout nějak pracné to nenívabych nad tim travil cele odpoledne.
o 16.04.2012, 15:19 | Rustapha-659
Paczqo: hmm to vypadá slušně s tím rotačním kartáčem..já jsem spíš čekal že se např.delší vlasy namotají a (jak říkal Luděk Sobota)"..aby vzniknuvší chuchvalec aby tam,ani zpátky.. :o)
o 16.04.2012, 15:34 | gizmi
Ja jsem verny Karcheru uz cca 15let. Kdyz tchan nahanel nahradu za svou ETU, ktera po 2 letech vyhorela a chtel koupit nejaky smejd z Lidlu, dokopal jsem ho at si zajede vyzkouset do prodejen vse mozne a az pak neco koupi. Argumentoval hodnotama, ale ty jsou u vetsiny (i znackovych) firem jen vysmech. Nakonec si priplatil, koupil taky Karcher a spokojenost. Na luxu setrit = pekna kravina (kord pokud je nekdo z rodiny alergik/astmatik)..

PS: ETA uz neni co to bejvavalo - sam jsem 2x reklamoval jen blbuvzdornou rychlovarku.. :(
o 16.04.2012, 16:07 | Ravo | Upraveno: 2012-04-16 16:09:37
Karcher je spíš "průmyslová" klasika, nic proti němu, ale na doma je to možná moc velký kalibr.

Máme taky tu tichou rowentu co píše Jeffry.J a musím vše potvrdit, nechápal jsem jak může být vysavač tak tichý a výkonný zároveň. Má taky sáčky, souhlas s tím že bezsáčkový nebrat.
Jediný co mi na té roventě trošku vadí je jak blbě jezdí (jakože jezdí dobře, ale je takovej "jankovitej", když ho chci potáhnout tam a pak zpět, tak se tak divně motá - ale dá se na to zvyknout) a pak že má vedlejší efekt "Marylin Monroe" - vzduch fouká směrem nahoru a když nad ním stojíš, tak máš oblečení naruby kolem hlavy, jakej to má "fuk". A ten vzduch je teplej, takže v létě ještě navíc opocenost :)

Nicméně svojí práci dělá skvěle a potichu, takže klidně vysáváme i v noci po 10té, nikdy si nikdo z bytovky nestěžoval, protože blbá TV v běžném provozu umí hrát hlasitěji.
o 16.04.2012, 16:09 | Paczqo
Jako že se namotaj to je asi běžné ale nestalo se aby to valec zastavilo je to tam po stranach celkem kryté takže si myslim že se tam ani vlasy nemaj jak dostat takže skutečn v cene do 2tis jinej než tenhle vysavač doporučit nemužu.
o 16.04.2012, 16:21 | gizmi
Ravo: prave ze diky zkusenostem z prumyslu nedelaji zadne smejdy. Na chate mame nas prvni Karcher a ten strci vetsinu dnesnich vysavacu do kapsy - jen se rozbil kartac, takze na chatu a do auta super. Navic uz tenkrat v dobe slavne ETY mel tlacitko s nakreslenym bacilem a kdyz clovek doluxoval, tak se stisklo a vysavac se doslova "upekl" a znicil vse zive uvnitr.. Skoda ze tuhle funci nemaji i dnesni stroje. Dneska mame doma Karchera za cca 4t, ale nema problem s beznym luxovanim, suti, vodou, atd..
o 16.04.2012, 16:31 | Beda
kup si Rainbow :o)
o 16.04.2012, 16:58 | muSlim
Paczqo: ty si <|> :-DDD
o 16.04.2012, 17:05 | gizmi
Beda: jenze on nahani vysavac, nikoliv tepovac. V tom je VELKY rozdil. Hlavne cenove vyjde PUZZIna od Karcheru (vlastnim a pujcuji v Plzni) na uplne jinou cenu a navic mam i spatne zkusenosti s Rainbow v Plzni :( Nechali me "na kramu" cekat 45min (nespechal jsem) pac meli zrovna skoleni jak ulovit co nejvice lidi, silena arogance, nemoznost si veci osahat (v pripade vuni je to docela zasadni) a hlavne cena :) Neuveritelne co si tam dokazou rict za ceny a nechapu ze to za to nekdo da :D
o 16.04.2012, 17:59 | shamania
gizmi: rodice maji rainbow pres patnact let (jeden kus) a stale funguje jak novy, zadna reklamace.
Navic vodni vysavac je proste nejlepsi. Ale je pravda, ze kdyby je lidi od Rainbow v ty dobe nepresvedcovali, tak jak to umi, tak by ty penize za "vysavac" asi nikdy nedali.
o 16.04.2012, 19:00 | Paczqo
muSlim: :-D
o 16.04.2012, 19:04 | Jujk0
Tiež máme doma Rainbow, kupovali sme v roku 1996 a tento rok sme menili kefy (27€). Toť vsjo. Keby spočítam náklady na sáčky za 16 rokov tak by to stálo možno aj viac ako Rainbow... Budúci svokrovci majú Vorwerk (sáčkový) ale tiež je to perfektná (ľahká a skladná) mašina... Prípadne počkaj, kedy bude v Lidli vysavač, vodník, vhodný aj do dielne. Majú ho dvaja známi, a chvália ho :)
o 16.04.2012, 19:43 | Beda
ja ho ososbne nemam, ale zkousel jsem ho a docela se mi vysledek libi, jen ta cena :(
o 17.04.2012, 08:24 | duke
Za mne Miele. Konkrétně mám S6 Ecoline a max. spokojenost. Rainbow jsem měl možnost vyzkoušet - solidní vysavač, ale nebavilo by mne čistit a vylévat nádobu s bordelem. Jediný s čím měl u nás doma Rainbow problémy jsou chlupy našeho kocoura v sedačce (má je poměrně specifický).
Takže jsem se v myšlenkách vrátil k sáčkům a Miele si nemůžu vynachválit, i ty chlupy zvládá bravurně.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3356 sekund.