Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > dual sim

 o Navštíveno 7883x o
o 23.11.2012, 21:35 | filip146
pořád se rozhoduju a vybírám dualsim telefon. Nejžhavější adept GALAXY S DUOS, pak LENOVO A660 [ Link ] , a LENOVO A789 [ Link ] . Má někdo některý z těchto elefonů, nebo osobní zkušenost a může poreferovat?


o 23.11.2012, 22:09 | JR
na GS duos jsem koukal taky .... mlada ma ted nejakej Sony na dve sim a funguje to velmi dobre.
o 23.11.2012, 23:25 | Antonio
duose mam a maximalni spokojenost. prechazel jsem na nej z iPhone4 a prvnich par dni jsem mel smisene pocity,ale uz vse ok
o 24.11.2012, 06:55 | filip146
antonio-máš v tom nějakou navi? prý setam blbě ukládá, protože ji msíš mí v paměti telefonu a nejde uložt na kartu

o 24.11.2012, 19:48 | Q
včera sem koupil Galaxy S duos.
jde to. i když sem zatím naštvanej, že když vyberu číslo a chci točit, tak se mě nezaptá kterou kartou voláme ven, ale vezme tu která je nahoře v tom okamžiku nastavena v režimu cosi jako hlavní. ale snad to půjde :(
o 06.03.2018, 11:18 | M.a.R.i | Upraveno: 2018-03-06 11:19:20
Ahoj všem,
poradí majitelé dualsim?

Mám momentálně svůj první dualsim tel (Note 8).
Překvapilo mě, že buď je v tel vypnuto nastavení "obě sim aktivní" , tudíž se mi 2.volající nedovolá a zahlásí mu to, že jsem nedostupný a poté mi přijde sms od operátora s infem, že mi někdo volal. A nebo je 2.možnost kdy je zapnutá funkce obě sim aktivní, což je dle infa Samsung linky vlastně přesměrování z jedné na druhou sim. Ale v tomhle případě je 2.volající přesměrovaný na 2sim. Ale to mě dost irituje, protože v tel mám služební a soukromou SIM. A když 2.volajícímu volám nazpátek, tak vlastně nevím na jakou SIM mi volal, jestli byl přesměrovaný a nebo opravdu volal na tu ze seznamu hovorů. A často se dostávám do nepříjemných situací.

To je opravdu vlastnost všech dual sim telefonů a nebo to má takhle shitově pouze Samsung? Dle infolinky Samsung jiná možnost není...
o 06.03.2018, 15:06 | HIGHTOWER | Upraveno: 2018-03-06 15:07:23
Honor 9 s Androidem 7, probíhající hovor na 1 čísle, voláno na 2 číslo, pak i na 1 číslo, ve zmeškaných číslech dva zmeškané hovory na 1 číslo... Asi holt bez řešení... Leda při nedostupnosti hlasovka, ne přesměrování na druhé číslo...
o 07.03.2018, 21:19 | JA
mari
sem s tim bojoval u prvního dual S 7 myslím, že jsem neměl něco aktivniho na simce...teď jedu NOTE 5 a bez problémů...mrknu jak to mám nastavený...
o 07.03.2018, 22:02 | M.a.R.i | Upraveno: 2018-03-07 22:03:34
Diky Highty za postrehy,toho jsem se obaval. Prijde mi tk strasne debilni, ale asi se spis jedna o techicke omezeni sim/operatora.

JA: A aktualne kdyz ti 2.volajici vola na sim1 a mas od nej zmeskany hovor, tak opravdu je zaznamenano,ze volal na sim1? A nwbi hi to presmerovalo na sim2?
o 08.03.2018, 10:41 | Ghofig
Zrovna jsem o tom diskutoval v prodejne, kdyz jsem si byl osahavat S9ku. Zalezi udajne na kombinaci opratoru. Nekteri se v rezimu dual sim maji radi mene, jini vice a ne vsechny kombinace funguji dle manika na prodejne stejne. Udajne to dela bordel napr O2 vs Vodafone a O2 vs Tmobile funguje apod...
o 08.03.2018, 12:23 | M.a.R.i
Ghofig:
Já mám služební O2 - máme nějakou flotilovou smlouvu
a soukromý je T-Mobile a tam mám zase nějakou flotilovou smlouvu pro doktory :).
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3088 sekund.