Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Zabezpečení plechový vrat garáže

 o Navštíveno 8548x o
o 23.05.2013, 12:07 | Losky | Upraveno: 2013-05-23 12:10:58
Ahoj, mám pronajatou garáž, která je trošku stranou a je tam jen obyč FABka. Chci dát na vrata ještě petlici a tím asi končím, protože čím víc věcí, tím víc je to nápadné a láká to. Ale co bych rád, tak dal nějaký výstražný nástražný systém. Ideálně houkačku z lokomotivy,náklaďáku, aby když vlezou dovnitř, aby jím to vymlátilo bubínky:) Elektrika tam je. Slyšel jsem, že tam bude muset být nějaký menší kompresor atd. Máte nějaký tip či zkušenost, čím ty kurvy nasrat?
Prostě to musí řvát jako kráva, aby vypadli pryč


o 23.05.2013, 12:32 | jimmy264
ještě je dobrý k zárubni přivařit řetěz a ten přivařit/přišroubovat k vratum. Známýmu chtěly vykrást garáž, řízli panty, ale vrata šly vytáhnout dopředu jen kousek, takže se na ten řetěz nedostaly, stačí tak 3-4 články jen aby šly v pohodě otevřít
o 23.05.2013, 12:38 | Losky
Díky, dobrý nápad:)
o 23.05.2013, 12:49 | jimmy264
a ještě lepší je tam dát řetěz z motorky, ten ty vrata nepustí prakticky nikam
o 23.05.2013, 12:52 | Losky
řetěz z motorky nebude problém:) Díky, tohle je dobrý nápad:)Chci tam právě ještě dát nějakou tu houkačku na 220V s nějakým spínačem, že když se třeba otevřou vrata, tak aby to třeba do 30s začalo hulákat (abych to sám stihl jít vypnout:))
o 23.05.2013, 13:27 | michall
Nějaký malý zabezpečovátko s dálkou a pohybovým/magnetickým čidlem, no a výstupem spínat nějakou tu sirénu.
o 23.05.2013, 13:31 | Losky
Kdyžtak prosím něco doporučte, ať vím, co a jak.
Děkuju moc
o 23.05.2013, 13:53 | michall
Něco v tomhle smyslu, aby to umělo vypnout/zapnout zvenku DO. [ Link ]
o 23.05.2013, 14:54 | Losky
tak to je levný, to jsem rád. Rád bych kombinaci pohybu a i senzor na dveře, jen sirénu bych dal nějakou jistější. Nemáte tušení, co by mohlo jet ze sítě a bylo to i za rozumné peníze? Třeba nějaké autofanfáry? Ideálně něco jako má náklaďák
o 23.05.2013, 15:13 | michall
Třeba normoš fanfáry z auta (když už je chceš, ale jsou taky "hladový"), v klidu jsou samo bez odběru, spínat je budeš "výstupem" (= místo sirénky) z toho "udělátka" přes relé. Chce to trochu bastlení, úplně primitivní to zas není, ale zdroj může napájet i ten alarm, aby nejel z baterek. Nebo prostě nějakou piezosirénku, ta bude sice slabší, ale taky míň hladová.
o 23.05.2013, 15:59 | Losky
sirénu bych koupil nějakou z aukra, trafem bych asi napajel oboje. Ještě mrknu na něco s gsm
o 23.05.2013, 18:10 | crestik
já taky chtěl něco jednoduchého, nakonec jsem skončil v návrhu s GSM, záložním zdrojem, kamerou nebo fotopastí...až jsem to překombinoval :-)
o 24.05.2013, 06:44 | michall
No faktem je, že než bastlit spoustu "nesourodých" prvků, tak raději něco profi. Záleží na tom, co hlídáš - na prázdnou garáž stačí nějaké malé lokální "cosi", i třeba na baterky; na garáž s autem třeba za 200t bych už nasadil něco lepšího.
o 24.05.2013, 17:50 | Losky
nic extra drahého. Jen skútr asi za 70t, ale nerad bych o něj přišel
o 24.05.2013, 19:11 | gizmi
otec kupoval stejnou sadu jako maji ted v akci v makru a spokojenost. Je to GSM alarm s cidlem na dvere, pohybakem a dalkou na odalarmovani. Posila to SMS a neni to vubec spatny za ty penize. Do sve garaze (az se dostavi) poridim to same.
o 28.11.2018, 11:33 | gizmi
Alitero: článek úplně k ničemu :(

Jinak já šel cestou mechaniky a GSM. Mám vrata osazena dvěma zámky od TOKOZ (snad píšu dobře), které nepřekoná dle testů ani hasič + uvnitř na dveře míří pohybové čidlo napojené na elektriku v kombinaci se záložním zdrojem, které mi ihned volá na mobil. Za mne spokojenost. Ovšem nejlepší zabezpečovačku máme v podobě spící hlídky policie v nočních hodinách :D :D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3542 sekund.