Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Co poslouchat v autě??

 o Navštíveno 7234x o
o 25.02.2014, 09:55 | Verano
Poradte pls někdo nějakou muziku do auta,rádio mě poslouchat nebaví a CD co tam mám sou ohraný.Za dva týdny jedu do Alp tak at nechcípnem nudou. Nemám vyhraněnej styl, jediný co neposlouchám je dechovka


o 25.02.2014, 10:06 | nome
tak třeba pár mých oblíbených alb

Amaranthe - The Nexus
Within Temptation - Hydra
Edguy - Rocket Ride
Nightwish - Imaginaerum
o 25.02.2014, 10:33 | gizmi
chlape jeste by chtelo dodat, co se ti libi. Nekdo ducduc, nekdo Cakovou, nekdo drnkacky na kytááááre, nekdo dechovku.
o 25.02.2014, 10:38 | Verano
jak řikám určitě ne dechovku,csákovou taky ne a ne hiphop,jinak vše můžu :)
o 25.02.2014, 11:01 | gizmi
Ja mam trebas rad tvrdsi muziku + do toho zensky jemny hlas, nebo takovy ten choralovy hlas. Jen jich moc neni :(
o 25.02.2014, 11:14 | nome
gizmi: ale jsou
treba z nich neco neznas

After Forever
Arch Enemy
Otep
Leaves' Eyes
Epica
Tristania
Theatre of Tragedy
The Gathering
Girlschool
Walls of Jericho
Drain STH
Hole
L7


o 25.02.2014, 11:17 | gizmi
nome: ze bych se trefil nekomu do vkusu? :D Kazdopadne SUPER!!!! Jdu hned stahovat :D Cekaji me od brezna docela streky autem, tak si to preberu. DEKUJI!!!!!!
o 25.02.2014, 11:57 | Freerider
Nome: ženský jemný hlas a Arch Enemy nejdou moc dohromady :oD Angela je příklad toho, jak lze growlovat v ženským podání. Nicméně doporučuji, protože se na to jezdí ukrutně.

Ještě doplním:

Xandria
Within Temptation
Tarja
Evanescence
Krypteria
Lacuna Coil
Nemesea
Lunatica
Edenbridge
Visions Of Atlantis
Delain
Unshine
Amberian Dawn

to by mohlo být za ty ženský :o)

No a pak doporučuju zkusit
At The Gates
In Flames
Dark Tranquillity
Amon Amarth
Amorphis
již zmíněné Arch Enemy

je toho spousta.

Zas na druhou stranu, když jedu v noci, pouštím si jednu ze starších desek R.E.M.

:o)
o 25.02.2014, 11:58 | Freerider
Nome: Tristania: LIKE :-)
o 25.02.2014, 12:08 | Freerider
Kdyby náhodou chtěl ještě trochu virtuozity v tvrdý muzice tak technickej death - ale je to na zbláznění chvílema :oD

Takže třeba:
Atheist
Cynic
Gorguts
Immolation
Decapitated
Cryptopsy
Spawn of Possession
Nile
Origin
Dying Fetus

Kdyby trochu toho coru

tak
Bullet For My Valentine
System Of The Down
Slipknot
Avenged Sevenfold
Bring Me The Horizon
Trivium
Still Remains

Kdyby troškuk té klasiky (neuškodí nikdy)

Pink Floyd
Led Zeppelin
Deep Purple
Whitesnake
UFO
Iron Maiden
Queen
Jethro Tull
Yes

mám rád i
Scorpions
Def Leppard


:oD
o 25.02.2014, 12:08 | gizmi
Heeeeej lidiiii..ja vic jak polovinu kapel neznam :D Vypsano do bloku a postupne zacnu stahovat a poslouchat. Dekujuuuuu!
o 25.02.2014, 12:09 | Freerider
Makeeeeej :oDDDDDDDD
o 25.02.2014, 13:20 | nome
tak jsem rád, že je tady někdo s rozumným vkusem na hudbu :-)
o 25.02.2014, 14:57 | All
Mnohé bylo řečeno + [ Link ]
Doplnil bych snad věci jako Cavalera Conspiracy, Chlidren of Bodom, Sabaton, Dark Moor, Alestorm, Korpiklaani, Arkona.
Z jiného soudku mi vynikající přijde třeba Seal, nebo CD Don´t Explain, které spáchal Joe Bonamassa s Beth Hart. No a slyšeli jste třeba doktora House (Hugh Laurie)? Je toho moc. Třeba Joan Jett.
o 26.02.2014, 07:18 | Zdeny60
Já bych radši poslouchal ticho v autě a bavil se spolucestujícími.
Je dobré, když občas člověk slyší houkající sanitku či hasiče...

K té muzice nezapoměň přibalit růženec, kšiltofku a naraž si ji naopak. Je prokázané, že se pak muzika lépe absorbuje a přichází větší vodvaz.

Já se taky zeptám tak blbě: co si mám dát dnes k jídlu? Uzený už mě nebaví a sním všechno mimo rajský polívky. To je zase vlákno, tohleto...
o 26.02.2014, 07:31 | Tarrance
Zdeny60: Takže každý, kdo poslouchá v autě muziku, tak automaticky neslyší houkání? Si uber volume. ;-) A nebo sis spletl fórum, protože autohifi bez hudby je jako Zdeny60 bez sáhodlouhých elaborátů o "jak jsem si nevybral auto". (jen joke ;-))
o 26.02.2014, 07:40 | Bulík
Ale no tak chlapci....
Trošku tolerance.
Já si z topicu vyzobal typy na alba či kapelky,které znám pouze okrajově.
To Freerider
Nikde nevidím výborné SEPTIC FLESH :-)
o 26.02.2014, 08:11 | Zdeny60
Tarrance: než jsem napsal, co jsem napsal, jsem vše důkladně zvážil. O tom, že jsem na svých cestách potkal bezpočet těch, které jsem zatím neviděl, ale slyšel, pomlčím, Horší je, že takový vymaštěnec pak neslyší nic kolem sebe.A kupodivu, mýtur obrácené kšiltofky a růžence tam skoro vždy byl...
Nemyslím nikoho z tohoto vlákna adresně, ale jistou narážku jsem učinil. Takové obecné upozornění, A každý, ať se zamyslí. Nic víc, nic míň.

A radit někomu, co má poslouchat, je stejné, jako radit hladovému, co si má dát k jídlu.
Bude sto lidí a padne 100 názorů. A ani jeden nemusí dotyčnému tazateli sednout do noty.

Za mě: Pinetop perkins
Muddy Waters
Alvin Lee
John Lee Hooker
Eric Clapton
Aretha Franklin
B.B. King
Johny Winter
Garry More
Fats Domino
Cream
Gretaful Dead
Mickey Heart
Robert Johnson
Rory Gallagher


z doby hippies:
The mamas and papas
Canned Blues band
Procol Harum
CSN&Y
Fleetwoodmac
....
....

Z rocku: Rush, Zappa, Rainbow, LZ, UH, BS, DP, Yes, Genesis, Sting, Knopfler, Santana, Nazareth, Slade, Kiss, a miliarady dalších.
Jsem zvědav, co si vybereš... :-)

o 26.02.2014, 08:38 | walish
Příjemné překvapení, že zde jsou stále lidi, co mají vkus :-) podle rad výběrech aut jsem byl dost skeptický :-)
o 26.02.2014, 08:46 | Davados
OT:proč/k čemu si dávaj někteří na zrcátko růženec?
o 26.02.2014, 08:46 | Davados
OT:proč/k čemu si dávaj někteří na zrcátko růženec?
o 26.02.2014, 08:57 | Zdeny60 | Upraveno: 2014-02-26 08:58:09
Proč někteří nosí tepláky se 3-4 pruhy? Ale odpověď bych taky rád znal, i když si to asi myslím:-)))

PS: v Rusku je "in" mít na palubovce modlitební knížky a pravoslavé kostelíčky:-)
o 26.02.2014, 09:09 | gizmi
arab ma na palubce koberecek, pac by se mu jinak pod tim sluncem kroutila, verici ma ruzenec (ja trebas nedoporucuji, znam kolem rodiny 2 pripady, kdy prinesl smulu a to totalni) a teplaky kdyz nepocitam cikany, tak dost casto nosi zbohatlici z jedineho duvodu - je jim fuk co si okoli mysli a je to pohodlne (mysleno ty bavlnene, teple, pohodlne v cemz trebas beham doma a vencim kolem baraku psa). Co se tyce muziky, napsal jsem to hned na zacatku, ze zalezi na vkusu a rovnou jsem napsal svuj. Me trebas hodne pomohlo, kdyz me kluci (defakto jsme vsichni bez rozdilu veku jeste kluci hravi) poradi nejaky seznam. Hodne z kapel jsem neznal a proste jsem za to vdecny. Takze ten topic ma smysl minimalne pro me ;) Co se tyce hluku v aute, priznavam, ze v dobe kolem 18-21 let jsem poslouchal ducducarny (hrozne obdobi, ale zase jsem nefetoval, nechlastal, atd), ale pak se to zlomilo a spis mam muziku ladenou na hodne jedovate vyskace a utlumeny bass. Rozhodne slysim sanitku a co se deje kolem (narozdil od motorky, kde kdyz me dojizdela, tak jsem ji slysel na posledni chvilku a to me motorka zase tolik nerve). Takze asi tak :D Ju a pokud budes mit Zdeny cestu pres Plzen, privez mi prosim nejaky steak a nebo kvalitni burger - to ja proste miluji !!! (kdyz uz jsme u toho jidla :D )
o 26.02.2014, 09:15 | Zdeny60 | Upraveno: 2014-02-26 09:16:42
pro "znalce" muziky doporučuji doplnit
Steve Vai
John Stariani
Yngwie Malmsteen
Steve Stevens
Michal Pavlíček
Radim Hladík
Jimmi Hendrix
Jimi Page
Ry Coder
S.R.Vaughan
Duane Allman

A kdo rád lahůdky, pak společný projekt Steve Stevens-Tony Levin-Terry Bozzio. Experimentální fůze instrumentálního rocku podaná špičkovými hráči, psycho-jazzfusion-rock-metal-bůhví co ještě.

Dále neopomenout polskou prog-rockovou kapelu Riverside.Zejména alba Second life syndrome a Out of myslef. Pouze pro znalce! :-)

A pka si dáme trochu totalitního rocku: a jedem Hungary:
Omega
Piramis
Scorpió
Locomotiv GT
Kartgho (zejména Requiem!!!)
A Poláci Budka suflera, Cieslaw Niemen
A z jihu Bijelo Dugme
o 26.02.2014, 09:36 | kuja
Ja mam aktualne v changeru :
Silent Stream of Godless Elegy - Navaz
The Smashing Pumpkins - Siamese Dreams
Carcass - Symphonies of Sickness
2 CD The Stranglers - doom a sludge metal sampler
Jucifer/Show of Bedlam split

To uz verim, ze zaujme jenom par lidi :)

Nicmene do auta bych s chuti doporucil Dead Can Dance, Ulver, Cocteau Twins (to za shoegaze, new wave music)

Pak neco black metalu (Burzum, Mayhem, Taake, Horna, Gorgoroth, Chthonic, Dimmu Borgir atd.)

Death metal (Death, Konkhra,Obituary, Six feet under,Exhumed)

Sludge (Isis, Kylesa, Maybeshewill,Blackwaves,Year of no light)

Doom (Type o Negative, Show of Bedlam, Church of Misery, Earth, Boris, Sunn O)),Ahab,Esoteric )

Grind (Carcass, Cock and Ball Torture,Agathocles,Inhume,Anal Natraakh, Sete Star Sept,Ingested atd.)

Je to jenom takovej hrubej vycet, co me napadlo.

Nicmene z toho bych do auta dopoucil:

ISIS
Kylesa
Mayhem
Burzum
Death
Dead Can Dance
Cocteau Twins
Carcass
Maybeshewill
Year of no light
Blackwaves
Ahab
Esoteric
Earth
Boris
o 26.02.2014, 13:12 | Bucci
Tiamat,
Cavalera conspiracy,
System of a down,
Austrian death machine,
Blood for blood,
Bring me the horizon
Bullet for my valentine
Static X
o 26.02.2014, 13:12 | Bucci
Tiamat,
Cavalera conspiracy,
System of a down,
Austrian death machine,
Blood for blood,
Bring me the horizon
Bullet for my valentine
Static X
o 26.02.2014, 13:12 | Bucci
Tiamat,
Cavalera conspiracy,
System of a down,
Austrian death machine,
Blood for blood,
Bring me the horizon
Bullet for my valentine
Static X
o 26.02.2014, 13:25 | giuseppe
U mě v autě zase nejlépe znění tyhle bandy:
Arch Enemy
Benediction
Carcass
Dark Funeral
Dark Tranquility
Decapitated
Fleshgod Apocalypse
Septic Flesh
Two Steps From Hell
Within Temptation
o 26.02.2014, 14:04 | Verano
chlapi díky za inspiraci :)
o 26.02.2014, 14:14 | MazliG
motoj ? .o)
o 26.02.2014, 14:25 | zach
a co zkusit třeba něco českýho?
Arakain
Kabát
Debustrol
Dymytry
Torr
Doga
Krucipusk
Skwor
Alkehol
Hannibal Lecter

nebo jednu zahraniční kapelku (kontrétně z Rakouska):
Sign Of Decay
ale asi bude problém něco sehnat na netu od nich,ale já se do nich zbláznil :)
na ukázku:
[ Link ]
o 26.02.2014, 16:18 | Freerider
Zdeny60: Konkrétně u mě jde o to, že těch 230 tisíc km za 4 roky jsem najezdil sám, takže bych musel trpět samomluvou :-)
Ale rozumím.
Takže bych dal ještě :-)

Emerson, Lake and Palmer
Moody Blues
Dire Straits
o 26.02.2014, 16:36 | walish
Když tady byla zmínka o domácí scéně - rozhodně bych doporučil Traktor - obzvlášť poslední dvě desky (Tmel a Alcatra´n´z) jsou perfektní. Kabáti už 15let nevydali dobrou desku.

A k tomu,co psal gizmi, že by rád ty holky, tak jsem tady neviděl mojí milovanou Elize, tedy Amaranthe a potom Delain. Jestli tu jsou, tak se omlouvám, četl jsem to na mobilu.
o 26.02.2014, 16:47 | Zdeny60
Freerider:
já jsem jezdil 1995-2008 tak 60-80tkm/rok, 99% sám, co by cesťák. V prvním autě (Pežot 306) jsem měl kulový. V druhým, Pežot 605 to hrálo slušně, leč mi ho rozmlátil debil kousek za Prahou. Ve třetím - Oktávka 1,9TDI jsem si po roce udělal komplet hudbu - Dynaudi, DSL zesák, SW atd - bylo mi vykradeno v Ružomberoku. Pojišťovna sice zaplatial, ale ty starosti. V dalším služebáku (Pežot 406)jsem se na to vybodnul. Poslouchal jsem rádio, nějaký CD. Vydržel jsem to 3 roky a v dalším autě, P807 jsem byl rád, že už mám klid. Mezitím jsem s i v dalším autě )opět O I 1,9TDI doma) postavil znovu komplet muziku, opět Dynaudio, DSL, Pio DEH 77, tu jsem pak prodal a od tý doby mámradši už v autě klid a rádio mám nastavený jen na zelenou vlnu, hlasiotst jinak na nule. Když chci poslouchta pořádnou muziku, radši si a to najdu čas doma. V autě to jsou pro mě vyhozený prachy. Jinak v Infiniti to hraje trochu slušněji. Mazda 3MPS nehrála taky vyloženě blbě (obě auta system Bose, ale celkově to má značné rezervy). Zase lepší, než seriovka v Subaru:-)

A k tomu ELP - jasně, mám všechny řadoivky v SHM-CD Japan. Dire Straits skoro všechny, jako M.Knoplflera.

Z domácí scény jasně Efekt ve všech variacích. Vláďa Mišík, Progres, Synkopy, Jazz Q a Martin kratochvíl, ale i Olympic, Vašek Neckář (škoda, že toho nenehrál ve starých dobách PPB více)a mnoho dalších výborných českých-dnes už zapomenutách - rockových kapel...
o 26.02.2014, 23:10 | maresk
ještě bych přidal Ronnie James Dio a pro mě super relax do auta, který neuspí, ale nakopne (teda aspoň mě) - TPG aneb The Piano Guys :-)
o 16.05.2017, 06:52 | jjjaajjj
Ahojky díky za tipy co poslouchat v autě. Poslední dobou jezdím vlastně denně takže tohle se mi opravdu hodí a něco podobného jsem hledala. Takže díky
o 16.05.2017, 08:11 | AllInOne
Poslouchej starýho
o 16.05.2017, 09:00 | thetuky
Já třeba poslouchám mluvené slovo Hra o trůny (kniha píseň ledu a ohně) -každá má asi 45hodin poslechu, takže na dlouhé trasy paráda :)
o 16.05.2017, 09:43 | kiklop32
Sabaton
The unguided
Powerwolf

Ideální :)
o 17.05.2017, 01:34 | maresk
taky něco přihodím:-)

Amberian Dawn
Kamelot (hlavně alba Silvethorn a Haven)
Dark Moor
Five Finger Death Punch
Blind Guardian
Hammerfall
Turisas
Lyriel
Salamandra - stylově je to podobná hudba, jako Helloween, akorát z našich luhů a hájů, bohužel nejsou tak známí

z jiného soudku:
Melody Gardot
Yvonne Sanchez
Clarinet Factory
Buena Vista Social Club, hlavně Ibrahim Ferrer,
Natascha Atlas
PJ Harvey
Tracy Chapman
Vaya con Dios

další oblíbenci už tu jsou vypsaní :-)
o 17.05.2017, 10:02 | All
Toto vlákno je takový to "kousni si co chutná mně". Ovšem připomnělo mi jak dobrou muziku kdysi hráli maďaři.
Pro úplnost aktuálně poslední v autě Lita Ford - Wicked Wonderland a Beth Hart s Bonamssou - Don´t Explain
o 17.05.2017, 15:22 | muSlim
2 All, Zdeny60: palec hore že poznáte maďarov, veľké pecky. Prekvapili ste :-)
o 17.05.2017, 17:04 | Zdeny60
Muslim:

Omega, Kartago, Locomotiv GT, Scorpio, Piramis a řada dalších - holt zlatá doba rocku 60.-70. a ještě kus 80. let. Na to se nedá zapomenout. Ve "starých" dobách je ukryto tolik pokladů, že člověk nemá šanci vše znát. Takže mám před sebou obrovské pole neorané objevování a radostného nacházení.

All: Beth Hart + J.B. jest velmi vysoký standard pořádného poctivého rocku. Osobně mám J.B. velmi rád, tak jako například S.Sheparda. Podobný styl hutného elektrického blues rocku. Palec nahoru!!!
o 17.05.2017, 22:17 | All
Gyöngyhajú Lány, Requiem, Lady in Black, Stairway to Heaven a spousta dalších mně učili poslouchat muziku stejně jako třeba koncertní šňůra Petry Janů s maďary V´Moto-Rock. Na to se nezapomíná. Dodnes je 10000 Lépes z mých nejoblíbenějších.
o 19.05.2017, 21:24 | jjjaajjj
AllInOne: tak přítel se mnou tak často nejezdí

a jinak kromě rádia ještě poslouchám ortel
o 19.05.2017, 21:39 | kiklop32
jjjaajjj

Tak to se jdu vyzvracet.
o 20.05.2017, 13:03 | JA
:-)))))))
o 20.05.2017, 20:26 | jjjaajjj
kiklop32

Každému se holt líbí něco jiného 100 lidí 100 názorů
o 20.05.2017, 20:39 | kiklop32 | Upraveno: 2017-05-20 20:39:51
jjjaajjj

líbí? Kytara, bicí o ničem. Zpěv total mimo, texty vyhání oběd z žaludku. Frontman nacista a IQ honí po louce. To chce odvahu se prezentovat...
o 20.05.2017, 20:48 | Georgedup
kiklop32 a proto poslouchas sabaton skupina nekolikrat obvinena z propagace nacismu?
o 20.05.2017, 20:50 | kiklop32
Sabaton? Vážně?
o 20.05.2017, 20:53 | kiklop32 | Upraveno: 2017-05-20 20:54:36
Už jsem to našel :)

[ Link ]


Řekni jednu písničku, která propaguje nacismus
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3292 sekund.