Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Používá někdo internet + TV od A1m???

 o Navštíveno 2494x o
o 25.07.2014, 15:49 | rcman
Ahoj,

jelikož mám ted zajímavou nabídku na internet i s Tv. Tak velice vážně uvažuju že skončím s O2...

Internet asi moc porovnávat nejde. Teď mám od O2 20Mb/s přes VDSL a u A1m bych měl 100Mb/s pře optiku.

Jedná se mě o programovou nabídku a nabídku služeb když to porovnám O2 WS A1m.

Asi zásadní otázky.
Funguje u A1m HBO OD a HBO GO?
Jde a A1m nahrávání na VŠECH programech?
Jsou na A1m ňáké časté výpadky nebo poruchy internetu?

Předem děkuji všem za pomoc...


o 25.07.2014, 16:03 | AR
nemyslíš že by ti na tyto dotazy ohledně dostupnosti a nahrávání nedokázali odpovědět přímo u nich?
o 25.07.2014, 16:25 | rcman
AR: To oni samosebou řeknou že u nich funguje i sprchování přes optickej kabel když se jich na to zeptám... Ale já chci pravdu, kterou se nejlépe dozvím od někoho kdo to skutečně má doma zapojené.
o 25.07.2014, 17:32 | AR
no máš to tak půl na půl ;) [ Link ]
o 26.07.2014, 08:31 | rcman
AR: To jsem všechno prolezl než jsem se zeptal tady... Právě to vyšlo 50:50. A jinak to jsou debaty třeba 5let starý. To už je trochu neaktuální info.
o 28.07.2014, 11:04 | Daryl (A)
Mam několik let. Start over funguje na vsech kanálech az 48 zpetne. (Pustím si film co dávali včera i kdyz jsem si ho nenahral). Hon on demand funguje stejne jako vsechny verze topfunu přímo v StB. Výpadky jen kdyz jim překotnou kabel. Občas zpomalení kdyz si několik uchylu pustí torrenty v době kdy maji v rámci nabídky po 20:00 neomezený net. Ale jinak pohoda.
o 28.07.2014, 19:39 | rcman
Daryl: Děkuju za odpověď. Oni mají ňák omezený stahování či co???
Jsem to nikde nevyčetl. Stránky mají trochu dost zmatený...
o 28.07.2014, 19:57 | AR
tak máš agregaci ne? takže prostě se ti vyčerpá pásmo a jsem na limitu.
o 28.07.2014, 20:14 | Daryl (A)
Tak omezeny stahovani ... mas nejakou rychlost, ne ? Jestli myslis FUP tak to tu neni. Jestli mas doma nejaky NAS co umi torrenty, tak doufej, ze na to sousedi neprijdou, jinak te vykosti :) To je mor na jakekoli lince u jakehokoli providera.

Ted si vem, ze jsi v panelaku, kde je 160 bytu. Uplink muze byt 10Gbit s tim, ze pro iptv je vyhrazene pasmo 10mbit na kazdou pripojku. Starover je uz ale mimo toto pasmo, i kdyz je taky prioritizovane. Bezne je na pripojku asi 20mbit s tim, ze 20:00 jim vsem zrusi omezeni a jedou max (neboli 100mbit). V tu ranu jsi mimo hranice uplinku a to se musi nejak projevit. Samo agregace funguje, ale rozdelovani pasma vetsinou bezi by connection. Takze pokud brouzdas web, mas otevrenych rekneme 10 spojeni. Pokud nekdo pusti torrenty, otevre 2-3000 spojeni.

Je to vyssi IT, ale zde celkem bezpredmetna. Jak rikam, k nejakym vypadkum dochazi minimalne, web browsit jde vzdy a vsechny funkce pracuji v poradku v 99,9% casu.

Kdyz budes dobry obchodnik, tak dostanes i dobrej price :) Ja uhadal 360 mesicne za 20 mbit a 65 programu vcetne HBO(2, comedy), AXN setu, cinemax setu, sport setu, a vseho v HD.
o 30.07.2014, 17:23 | rcman
AR: Díky za vysvětlení. Podle prvního popisu mě nebylo úplně jasný o co jde...

Daryl: Torrenty nepoužíváme. Že si občas stáhnu něco přes ulozto apod se asi nedá ani počítat.

Zatím se dohadování seklo na programu Discovery HD Showcase a E! které podle všeho u A1M nejsou a u nás se na ně koukáme celkem často.

Pak jsem nepochopil tu TopFun půjčovna. To mám jako platit 100kč měsíčně jen za to že si třeba jednou za čtvrt roku půjčím film za 30kč? Nebo to je ňákej fix ve kterým mám třeba měsíčně film zdarma?
o 31.07.2014, 14:05 | Daryl (A)
Ja mam Discovery HD Showcase :)

Co je E! netusim
o 31.07.2014, 14:06 | Daryl (A)
Ad discovery: oni to maj v ceniku jen jako Discovery HD. Proto asi pani na podpore netusila co chces :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3244 sekund.