Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > ještě jednou VIN

 o Navštíveno 1704x o
o 31.03.2015, 14:33 | Drtič
Psal jsem několika lidem, esi neumí, ale pač se zítra jedeme podívat na Supa s kámošem (měl jsem tady poptávku), je potřeba to pořešit co nejdříve. Umí někdo?

Díky

TMBBT23U739020966


o 31.03.2015, 17:53 | Drtič
Už mám....a krom toho, že je to stočené o 100 000 a bourané na předek to sedí :D
o 31.03.2015, 18:11 | Kamil07
Dej odkaz, treba to nekomu pomuze nenaletet.
o 01.04.2015, 18:03 | Drtič | Upraveno: 2015-04-01 18:05:36
[ Link ]


JEdná se o tohodle. Byli jsem se ted na něj podívat. Prvně teda řeknu, že jednání bazarníka naprosto v pohodě, necpal klíny, jak je to super atd. Pravil, že auto je takové jaké je, nebude to stav nového, že je stočené věděl. Mohli jsem si s tym zajet do nějakého servisu, což jsem odmítl, VIN na požádání bez problému poslal smskou. Vozidlo tam mají v komisi.

Ale...psané na okně mají perfektní stav. Nynější závady na něm. Koroze levého zadního lemu, hučí asi pravé přední ložisko a to hodně. Na pravé straně na nápravě vepředu trochu něco poklepává, ale fakt jen když vymelu velké nerovnosti. Ale! Motor se mi nezdál, to je důvod, proč jsme to nevzali. Na volnoběh kolísaly otáčky, neměl plynulý tah, jak když vynechával jeden válec. Těžko říct, co tomu bylo, možná nějaká prkotina typu svíčka, ale možná také těsnění pod palicí. Nevím, neřešil jsem. Ale proto jsme nekoupili.

Jinak auto má najeto hrubo přes 300. V roce 2009 mělo 289. Pak je ještě záznam v 2014 a tam je 310. Asi 4 roky stálo v kopřivách a nejezdilo se s nim :-) Bylo buchlé na předek v roce 07, ale opraveno ve škodovce. Hnije vepředu pravej blatník u světla - následek bouračky si myslím. V servisní historii ale nebyly měněny blatníky, jen nárazík a příčka, jinak karosařina a lakování. Těžko říct, jak moc to koupilo, ale dle mě žádná tragédie. Interiér vcelku pěknej, jen řidičova sedačka a volant jeví teda maličko víc známky užívání. Rozhodně ne těch 269 tisíc, co píšou. To jsem měl v galaxyně po 400 v takovém stavu. Je ochotný jít k 60. Tot otázka, jestli to za to stojí, může posoudit další případný kupec.

EDIT: češtin :-)
o 02.04.2015, 18:13 | Libor
Mohl by mi někdo prosím prověřit tento VIN TMBGT61Z4D2049721, děkuji.
o 04.04.2015, 19:08 | Libor
Vyřešeno, díky.
o 06.08.2015, 11:05 | Losky
Mohl bych taky poprosit o tohle?
TMBKE21Z678034247

Díky moc
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3118 sekund.