Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Dostanu sedačky z GVII do Oct3?

 o Navštíveno 6320x o
o 28.07.2015, 12:39 | MH13 | Upraveno: 2015-07-28 12:41:43
Neví někdo jestli jsou záměné sedačky z Golfu VII 5-dveř do současné Octavie III liftback?Jde hlavně o zadky?Jestli je možné to přehodit bez nějakých úprav,jestli tam sednou?U dřívějších verzí co vím,tak se sedačky napříč koncernem dali zaměnit,nutně bych potřeboval vědět jestli je to možné i u těchto.Bohužel nemám nikoho v okolí kdo má golfa VII a ani nepředpokládám,že by mě nechal vymontovávat sedačky na pokus:-)mám možnost koupit pěkný sedačky z G7 a dát je do své Oct3,která má social sedačky rovné lavice bez vedení...a sedačky z G7 jsou ve verzi SPORT.Bohužel to mám dost daleko,tak abych tam neletěl cca 500km tam a zpět a zjistil na místě,že je tam nedám:-(


o 28.07.2015, 16:04 | MH13
Žádný znalec koncernu?
o 01.08.2015, 01:24 | Augi
500km je 1000 Kč, takže jestli je máš za dobrou cenu, proč si neudělat výlet? :-) Vím, že to je rada na prd, ale já bych to tak asi udělal...
o 10.09.2018, 22:56 | JB
rád bych to obnovil, vyřešil jsi to? Já mám sice sedadla style, ale je to katastrofa, strašně mě z toho bolí záda a hlava. dík!
o 11.09.2018, 10:44 | Pglock
Sorry za OT, ale běžte se zeptat místího Škoda guru. On vám vysvětlí, že je to zádama a ne autem :D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3765 sekund.