Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Jakou aku vrtačku

 o Navštíveno 12335x o
o 04.08.2015, 22:10 | thepyroman | Upraveno: 2015-08-04 22:17:24
Chci si pořídit aku vrtačku aby měla příklepem, dvě baterky , může někdo něco ozkoušeného doporučit, díky


o 04.08.2015, 22:28 | camron
To je furt dokola tady. Kup DeWalt, s tím chybu neuděláš.
o 04.08.2015, 22:30 | Rajdlos
Taky mam Dewalt. Spokojenost. Nebo Makitu.
o 04.08.2015, 22:40 | thepyroman
no a odkaz přímo na nějakou? koukal jsem na Dewalta měla baterky lion cena kolem 4000kč
o 04.08.2015, 22:53 | madaros
taky ted resim a vybiram mezi temahle a nevim kterou

makita
[ Link ]

dewalt
[ Link ]
o 05.08.2015, 00:43 | camron
thepyroman:

Jaký máš rozpočet? Já mám několik let tuhle (DCD970KL) - hrozný nezmar, vyvrtá všechno, má to brzdu, atd...)

[ Link ]
o 05.08.2015, 11:07 | Losky
Jedině Makita, ale nechá si za to zaplatit. Máme sadu DLX4008 a vše je super. Pak ještě křovinořez a fukar na baterie a taktéž mohu vřele doporučit
o 05.08.2015, 11:29 | kozlustechnykus
Neni lepsi postupne koupit 2 noname vrtacky v akci za 500 a postupne je reklamovat, nez jednu drahou?
o 05.08.2015, 11:43 | koren
hilti, milwaukee s trochou stesti aeg a obcas modrej bosch a domaci narex
jinak je to vsechno na jedno kopyto...
o 05.08.2015, 12:44 | camron
Stavet Milwaukee, AEG, Bosch a Narex nad Makitu a DeWalt...tak to uz je hodne sebevedome
o 05.08.2015, 12:46 | camron
Kuzluscosi: to neresi problem s tim, ze jedna vrtacka konkretni material provrta a druha ne. Ze jedna vydrzi vrtat nebo sroubovat cely den a druha se po pulhodine utavi...
o 05.08.2015, 14:15 | koren
camron: myslis?
mozna jsem to blbe napsal
prvni liga Hilti a Fein
v zavesu Milwaukee
pak cca nastejno aeg, profi bosch, makita, dewalt, narex ma vyhodu ze nahradni dily jsou vseude za par Kc

jinak podle mne plati ze kvalitni vyrobek se pozna az po case, kdyz ma neco za sebou (nebo naopak se urcitej typ zacne hromadne sypat)
jestli je ten nebo onen pripad se pri nakupu da tezko urcit. krom toho jsou lidi ktery nedaj dopustit na Lidl naradi a naproti tomu se umi vysypat i Hilti za dvacetinasobek ceny...
o 05.08.2015, 22:02 | Losky
Boschky modré řady jsou taky dobrý, hlavní je Li-ion baterie a aspoň dva kousky. Průměrně nabití trvá do 30 minut
o 05.08.2015, 22:34 | Rajdlos
Proč by si měl někdo kupovat aku Hilti za 10t.Kč a více? To si koupí někdo, koho to živí. Ne pro hobby.
o 05.08.2015, 22:44 | rebel
Pokud necoco vydrží a funguje tak Hilti nebo pak levnější Makita .Bosch ,Black&Deckera spol by sem se vyhl pokud chceš neco na dlouho.


Používam to jako hobby a s makita a hilti sem nadmíru spokojen oproti jinym šuntům
o 05.08.2015, 22:48 | dogeatdog
Také mám DeWalt v devítkové řadě a nemůžu to vynachválit. Jede jak pila, nabití trvá 20 minut, přežila pády na zem i prasárny typu odvrtávání šroubu kola u auta (asi hodina v tahu, opřenej o vrtačku celou vahou, jen jsem prohazoval baterky).
Jinak levný noname bych nechtěl už ani zadarmo, tyhle věci se vysypou kdy je nejméně potřeba a tyhle stresy si rád odpustím. Raději jednu kvalitní věc než tři shity. Flexy, malou a velkou plus hoblík na dřevo mám Makitu, taky šlape ok. DeWalt mám i aku kotoučovou pilu, taky jede jak blbá. Takže já aku věci už jen DeWalt (mám tři Li-Ion zdroje).
o 05.08.2015, 23:29 | deda
Mám dewalta... už hodně starého a je to neskutečný nezmar.. teď jsem dělal plot a zašrouboval jsem s ním asi 1500 šroubů a jenom jsem přehazoval baterky... Když porovnám výkon cena tak naprostá spokojenost
o 06.08.2015, 07:41 | Dudelina
Znám firmu, co přešla z Hilti na modrýho Bosche.
Koupil jsem si tedy aku modrýho Bosche a na hobby je to myslím bohatě :)
o 06.08.2015, 09:08 | camron
Thepyroman:
A teď si vyber :-). Každý ti bude doporučovat jen to svoje. Někteří dokonce absolutně nepřipustí jinou volbu :-)
o 06.08.2015, 09:15 | thepyroman
no skočim do toho DeWalta, recenze jsou na něj pěkné tak asi neni co řešit, pak napíšu dojmy..
o 17.11.2017, 11:26 | Mr.Scully
Obnovím téma... chci aku šroubovák a vrtačku s příklepem v jednom, LED osvětlení a aby to jednou za čas vyvrtalo díru na poličku do VPC cihly (která je supertvrdá, ale s příklepem to snad dají i tyhle akušroubováky, ne?). Cenovka pokud možno do 4k, koukal jsem hlavně po 18V. Po delším googlování váhám mezi dvěma:

Dewalt DCD776C2
[ Link ]

Metabo BS 18 LI
[ Link ]

Je v nich nějakej rozdíl nebo je to úplně fuk, kterou z nich vezmu? Já vím, že lepší je mít aku šroubovák a vrtací kladivo zvlášť, ale to už zase v součtu vyjde dráž, pokud člověk nekupuje shity... a já potřebuju fakt vyvrtat jednu díru za měsíc, tak spíš chci mít jednu univerzální (ale kvalitní, když už něco kupuju).
o 17.11.2017, 14:49 | crestik
nechtěl jsem mít dvě věci jako ty a mít jednu univerzál, jako ty :-), ale nakonec jsem stejně skončil tak, že mám malou malu aku s příklepem a "SDSko" na větší věci, oboje dohromady nestály zas o tolik více. Jinak ohledně toho příklepu v těch malých akučkách, tak to není žádný mejdan, je to jen takové poskakování přes ozubený segment a třeba v paneláku se to vůbec nechytá. Do cihly (nepřepálené) je to v poho . Mám konkrétně myslím tuhle
[ Link ]
vystačí na 90% práce kolem baráku, baterky vydrží fakt dost a jsou rychle nabité. Má to pár uživatelských výhod, jakože při míchání barvy nebo lepidla jí nemusím sundávat a nepřeváží se a když potřebuju, vejde se do kapsy u monterek.
o 17.11.2017, 15:37 | Mr.Scully
No to je právě otázka, jestli vápenopískový cihly jsou něco, co aku šroubovák s příklepem za čtyřku od kvalitní značky provrtá nebo ne... pokud jo, tak budu víc než happy s tímhle "dva v jednom", ale pokud mi někdo řekne, že ani ten Dewalt nebo Metabo VPC neprovrtá, tak samozřejmě bych musel hledat dva různý krámy (což se mi nechce).
o 17.11.2017, 16:56 | crestik
já nejsem žádný stavař, na to tady jsou jiní odborníci, ale co jsem v rychlosti poguglil, tak bych snad koupil jenom to SDSko kvůli tomu VPC :-)
Navíc s klasickou aku bych se kolikrát nedostal do míst, kde s tou malou.
o 17.11.2017, 17:14 | Djturtle
Z VPC mam nove postavenej barak a lepsi je vrtat bez priklepu.Mam jak SDS, tak aku od Makity tusim 18V a 3 ks 3Ah baterky. SDS je do VPC lepsi. Makita to sice da, ale je to asi na jeji hranici. Netrapim ji tolik a na VPC pouzivam SDS.
o 20.11.2017, 08:52 | Bucci
Scully: mam Dewalta a jsem nadmíru spokojen
o 20.11.2017, 18:19 | Pardal
Já koupil do pohotovostního kufru na časté šroubování a semtam vrtání s příklepem malým vrtákem tu nejmenší od HILTI.
Neskutečnej dělník ! Baterka se výdrží nedá srovnat s noname vrtačkama.
Po roce a půl začalo trochu vibrovat ložisko na hlavě. Jel jsem kolem HILTI v Brně. Bez dokladu jsem jim to hidil na pult a druhej den dostal bez keců novou a ještě jsem dostal omluvu.

Dělám s ní každý den a už bych neměnil.

o 20.11.2017, 18:25 | KaZaN
Pardal uka jakou please a co stála? Taky hledám náhradnici za ty co mi pokradli...protože s těma noname sragorama se neda dělat. Akorát ja bych ocenil SDS no.
o 21.11.2017, 10:53 | Pardal
SF 2H-A. Ale mám jí jako servisní nástroj. Na hrubou práci mám velkej příklep s SDS. Ten ale nejde nosit pořát ssebou v kufříku.
Pořád ale nechápu z baterky. Příjde mě, že i tahle malá vydrží mnohem dýl, něž 18V Lidl co mě leží ve skříni.
o 24.11.2017, 22:26 | DaveX
Trochu to oživím, neřešil někdo aku vrtačku s příklepem aktuálně? Použití jen párkrát do roka, nějaká skříň z ikee, navrtání hmoždiny do porothermu apod.
o 31.10.2018, 17:56 | DaveX
Ahoj, někdo zkušenosti? [ Link ]

Díky :)
o 01.11.2018, 08:42 | jedla
tuhle Makitu mají naši údržbáři a vypadají spokojeně, já mám na domácí žvýkání tohle [ Link ]
a za rok občasného vrtání do zdi s příklepem a hodně šroubování a vrtání do dřeva není co řešit, 2 baterky jsou nutnost na větší práci ale sílu to má slušnou
o 14.09.2019, 17:36 | LukeFab
Poradíte jakou fakt malou, ale přitom spolehlivou malou aku? Velkou s příklepemmám, ale chci něco malého přenosného a lehkého.

Co jsem zkoumal tak se rozhoduju mezi:

Metabo PowerMaxx BS [ Link ]
Bosch GSR 12-15 [ Link ]

Pro Metabo hraje takhle více věcí - krouťák, klipsna za opasek a sundávací sklíčidlo,takže aku má pouze 12cm, cena
Pro Bosch asi použitelnost ve více případných aku nářadích..... Nejde sundat sklíčidlo, nemá klipsnu..

S Metabo nemám bohužel zkušenost.
o 27.09.2019, 06:57 | Midi34
já mám tohle

[ Link ]

nebo spíš jeho předchozí verzi
nepsal jsi co s tím jdeš dělat - vzal bych dva kusy z lidlu a fertig

jen názor , nenutím
o 27.09.2019, 07:28 | crestik
mám tu Bošku, s "příklepem". Skvělý pomocník, baterky drží pořád kapacitu jaxviňa. Klips jsem nikdy nepotřeboval, je tak malá, že si jí strčím do kapsy, když lezu na žebřík. Do sklíčidla dám redukci a můžu nahodit jaký bit chci.
o 27.09.2019, 14:01 | xSam
Mám dewalt už asi 9 let a nemám výhrad, ale dával jsem za ní 6K.
Moji řemeslníci mají akučky z Lidlu a fakt s tím makají a taky paráda.
Já bych se parksidu určitě nebál.
o 27.09.2019, 16:04 | LukeFab
No nakonec jsem vzal metabo. Ty z lidlu mame na firmě asi 3. už teda postupně umírají a vydávají dost divný zvuky, ale zas dělá se s něma denně. Tu jejich Performance máme taky a s tou dělám zas já každej den a sedí mi do ruky víc jak profi od Makity.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4462 sekund.