Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > bonbóny Sparta - help :)

 o Navštíveno 10889x o
o 27.09.2015, 23:40 | Pajk
Jako dítě jsem tyto bonbóny měl strašně rád. Dnes jsem si na ně vzpomněl a nemůžu nikde najít obal, abych je připomněl ségře, která si je nepamatuje.

Pro upřesnění. Byly višňový a obal černo červený, velikost balení jako Slávie, tvar a velikost bonbónu taky stejný.


o 28.09.2015, 08:27 | kadel21
je, tyly dobrý. Taky sem si na ně vzpomněl. Slávie se ještě prodávaj ale tyhle už asi ne.
Na tom obalu byl velkej fotbalovej míč uprostřed esli si dobře vybavuju. Višňovou chuť si nevybavuju ale. Byly tušim černý i ta náplň.

Kadel
o 29.09.2015, 20:23 | Pajk
No pamětníků tu moc není. :D Sere mě, že to nemůžu nikde dohledat...
o 21.05.2017, 19:24 | Veider
Pajk tak tě potěším, včera jsem je viděl na fotbale na Spartě a prej jdou zase po letech do prodeje. Příchuť višeň a citrón.

foto k příspěvku  od Veider

o 21.05.2017, 20:36 | Pajk
Wow, schválně si je koupím, až to někde uvidím a napíšu, jestli je to ono :)
o 22.05.2017, 06:38 | Pajk
Kurnik asi to nakonec Sparta bonbóny nebudou, protože píšou, že se vrací po 40ti letech. Já je jedl tak 25let zpět. Ale našel jsem obrázek těch, který by to mohli být. Ty černý Cocktail furé. Nevzpomíná někdo?

foto k příspěvku  od Pajk

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3477 sekund.