Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Ochotný "Pračkař" v Praze na konzultaci závady?

 o Navštíveno 2321x o
o 16.02.2016, 14:50 | Rustapha-659
Kamarádce se vysypala asi po třech letech vrchem plněná pračka..(Začal mlátit buben..čili dle mýho uložení,nebo ulítlo nějaký závaží apod.)Nemáte někdo někoho známýho,kdo by byl ochoten přijet se na to za nějakej menší peníz mrknout - řekněme 300,- apod.)aby jí řekl jestli je to opravitelný a nebo to má rovnou vyhodit z okna a shánět a koupit jinou?Je samoživitelka s dospívajícím synem a peněz nemá zrovna nazbyt.. (Praha 8,Kobylisy)

Pokud víte,budu vděčný za echo..

Díky moc :-)

foto k příspěvku  od Rustapha-659



o 16.02.2016, 17:09 | jz33
Nechci si hrát na odborníka, ale podobnou mají rodiče od firmy Indesit? Vzadu nebývá kryt - otočil bych ji a podíval se na ty tlumiče - zda to při praní tlumí nebo je ten tlumič bubnu spadlý a lítá to jen tak...

Viz např.
[ Link ]
o 16.02.2016, 17:27 | Rustapha-659
jz33: Hele díky! :-) Já zatím ani tu pračku neviděl a kamarádka neví co má za značku...takže tohle je velice dobrej tip (ani jsem netušil,že se to dá volně koupit)..asi to risknu a půjdu to hrdinně prozkoumat..Každopádně kdybyste kdokoliv měli kontakt na někoho šikovnýho od fochu,tak budu jen rád,jelikož tyhle věci se vždycky můžou hodit.. (každej ví žejo?) :-)
o 16.02.2016, 17:32 | jz33
Není zač. Vypadá to celkem snadno jako v autě, doslouží tlumiče a jak to pak vypadá. Pokud tam zůstanou ty šrouby na přepravu, tak to taky slušně kope, jednou se nám to stalo - tlumič se tím blokuje a všechny vibrace jdou přímo na kastli - pračka doslova tancuje - dva lidi to neudrží :-))
o 16.02.2016, 17:56 | Rustapha-659 | Upraveno: 2016-02-16 17:58:28
jz33: Šroub na přepravu to myslím nebude..doteď to prej pralo 3 roky a vše ok...asi to risknu a zajdu na kafe a zahraju si na opraváře praček..s nejasným výsledkem,ale třeba taky ne a bude to cajk :-D

foto k příspěvku  od Rustapha-659

o 16.02.2016, 18:06 | jz33
Jasný, jen jsem se podělil o vtipnou zkušenost :-) Ten tlumič půjde asi celkem snadno sundat a zkusit, zda klade odpor - tím se nic snad zkazit nemůže - pak dej vědět, zda to tak bylo :-)
o 16.02.2016, 18:47 | Lucni.konik
Dle mě je to pračka whirpool. rodičům se týden po záruce utrhlo uložení ložiska na bubnu...prostě to prasklo....novej buben cca 3,5 tis...-pračka stojí max 6.....sehnal sem na aukru fungl buben i s vanou a ložiskama za 800....za pul hodiny přehozeno a pračka maká dál.
o 16.02.2016, 18:49 | Lucni.konik
Jo,jinak ty tlumiče drží max tak 4 měsíce a pak už stojí zaprd....tyhle pračky mi prošli rukama už tři.
o 17.02.2016, 09:14 | Horal-11
vem to tak že nová pračka stojí i 4k tak není co řešit, záruku přežije a zase koupíš jinou, já mám nouname za 6K a jede už 9tým rokem bez závad
o 19.02.2016, 01:29 | spek3d
Kdyz uz jsme u pracky dokaze nekdo vymenii loziska na motoru??
o 19.02.2016, 18:14 | Fordik
Kolik je kámošce let a jak vypadá?

;o)) Sorry,ale musel sem :o))))
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3525 sekund.