Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Motorové pily ECHO

 o Navštíveno 10219x o
o 26.04.2016, 21:24 | Toxxx
Skúsim to aj tu,možno sa niekto nájde:) Má niekto skúsenosti s touto Japonskou značkou? Stihl nechcem aj keď je dobrá a Husqvarna je ako ďaľšia v poradí. Chcem skúsiť niečo iné než majú kolegovia (všetci idú Stihl). Servis mám blízko a dávajú na produkty ECHO celkom dlhú záruku. Už som aj niečo prečítal ale stále váham. Díky vopred za info.


o 27.04.2016, 11:46 | xSam
Tak nějak si myslím, že je asi důvod, že všichni kolegové mají STIHL.
Nevymejšlej kraviny a kup Stihlku.
o 27.04.2016, 16:23 | LoboCrew
jj za me taky stihl...
o 27.04.2016, 18:04 | Big_Max
pokud chceš zkusit něco jiného než Stihl nebo Husqarnu, mrknul bych na Jonsered. Myslím si že velice slušné pily a co vím od známých tak i hodně vydrží ...
o 27.04.2016, 20:33 | Toxxx
Dovod je že sa boja skúsiť niečo iné :) Preto majú Stihl a jednu Husqvarnu. Ono Echo by malo byť na úrovni Stihlu a Husqvarny.

Big_Max: V okolí mám servis a predaj iba Stihl, Husqvarna a Echo takže jedine toto.

o 27.04.2016, 20:42 | petis | Upraveno: 2016-04-27 20:43:27
Jonsered je neco jako Husa, Jonsered má pilu jako přes kopírák Husy 560XP. Jen Jonsered je oněco těžší.
Jak jsem ti Stano psal. Máme doma jen Stihl pily. ALe jestli chceš zkusit neco jinýho a servis je, tak jí vyzkoušej
o 27.04.2016, 20:55 | Toxxx
petis: No čím viac o Echu čítam tak tým viac sa k nemu ženiem. Bohužiaľ tu donedávna nemalo poriadne zastúpenie tak preto o tom nikto nevie.

o 28.04.2016, 07:56 | mista
Puma nebo Adidas...
Stihl nebo Husqarna...

mam zalozni 25 let stary ECHO (made in Japan), silna tezka vec, stale v puvodnim stavu (bezna udrzba), slape jak hodinky.
Pokud bych si kupoval novou ted - vybirám dle nejblizsiho servisu, pumu nebo adidas :)

o 28.04.2016, 10:53 | J-T. (P)
Toxx: Pro jaký účely to potřebuješ? hobby - farmář - profi? Odkud jsi?
Super pily ve farmář a profi řadě má SOLO. Hobby bych od SOLA nekupoval...
o 28.04.2016, 19:11 | Toxxx
mista: No skúsim asi Nike(Echo). Servis Stihlu mám 1km ,Husqvarna a Echo cca 1,5km takže všetko pod rukou :)

J-T: Som z Třebíče a SOLO sme mali doma a dopadla zle ale bola to hobby vlastne.

Aby som bol konkrétny tak pilu budem využívať na vyrezanie vezieb a behanie po streche takže aby bola píla jak výkonnejšia tak ľahká tak sa mi páči Echo CS 361Wes.
[ Link ]


Toto je varianta číslo 2 v prípade keď by som do Echa nešiel [ Link ]
o 28.04.2016, 22:22 | J-T. (P)
Toxxx: Tak v tom případě je SOLO pro tebe o ničem, ty se hodí na těžbu, a pro lidi co topí jen dřevem = dělají toho mraky.
Tak beru zpět, SOLO nedoporučuju :-)
o 29.04.2016, 12:07 | CHUROS
Toxx: Echo mame doma jeste z roku 85 a jsou to neskutecny drzaky.

A navic, kdyz jsme na ten typ shaneli startovaci kolecko, ktere se rozlomilo, tak kdyz se povedlo sehnat servisniho partnera, tak za 3 tydny dorazilo original kolecko za 480Kc :-)

Takze super.
o 30.04.2016, 18:54 | Toxxx
Churos: Díky za recenziu a tiež si myslím že sú to dobré pily;) Len už tieto nové ani u jedného výrobcu nebudú také držiaky ako kedysi :)
o 22.05.2016, 17:42 | Toxxx
Tak som nedal na rady všetkých v okolí aby som nevymýšľal a kúpil Stihl. Konečne je doma Echo 360WES a je to Made in Japan. V pozadí slávna Stihl ktorá behom 2,5 roku 4 krát v servise s tou istou závadou. Na pilu som dostal 5 rokov záruku tak som zvedavý. Pila je proti Stihl tichšia a má hlboký krásny zvuk. Nepiští to ako včela :) Do otáčok sa dostane plynule a nemá take vybrácie do rúk ako Stihl 181C. Ale uvidím ako bude na tom za rok.

foto k příspěvku  od Toxxx

o 22.05.2016, 17:49 | Toxxx

foto k příspěvku  od Toxxx

o 22.05.2016, 21:34 | Knightey-
Tak pak dej reference az s tim nejaky metr dreva porezes :)
o 24.05.2016, 12:59 | Toxxx
Určite dám info časom.
o 26.05.2016, 08:59 | CHUROS
Dej dej, zajima mne to. Ja mam doma Stihl 171, dve husquarny, dve jednorucni echa a jednu jednorucni OleoMac :-)
o 26.05.2016, 09:32 | RedBaron
Já koupil vloni Dolmar PS5105c a taky velká spokojenost, řeže o 106 :-D

foto k příspěvku  od RedBaron

o 26.05.2016, 10:28 | Bart 007
to je maso :-))
o 28.05.2016, 13:14 | Toxxx
RedBaron: Si nečítal návod? :) Je to na rezanie dreva;) Brutus celkom. Ako sa ti to podarilo??
o 29.05.2016, 10:14 | vinzek fa
co si k tomu stroji koupit nejakej odev
o 29.05.2016, 10:25 | blázen
Pokud to máš domů na 2 stromy za rok, tak je to úplně jedno, pokud chceš pilu do nejnáročnějších podmínek tak v tomto pořadí.. Jonsered,stihl,husqarna.. vyšší řady toho vydrží fakt fest..
o 29.05.2016, 10:27 | blázen
ty echo,oleomac,solo..to by si dřevorubec nekoupil.-)
o 29.05.2016, 13:12 | Darker
Mame doma Echo, uz asi dvacet let, davame tomu pravidelnou udrzbu, poradny retezy a za tu dobu jsme nekolikrat vymenili listu a porad jde krasne, motor nesmrtelnej, dost vykonu... V provozu 2x do mesice v lese cely vikend, nemuzu rict krivyho slova, povedenej stroj :-)
Toxxx> Budu pak rad za nejaky reference, jak jsou na tom tyhle novy, chceme s tatou koupit jeste jednu trochu mensi na prorezavani a nikdo kolem nas Echo nema, sama Huska, Stihl,...
o 29.05.2016, 17:10 | Toxxx
blázen: Je vidieť že nemáš ani páru o firme Echo. Prirovnávať ju k Oleomacu je fakt blbosť. Táto značka je na úrovni Stihlu a Husqvarny aj keď Stihl bude o niečo ešte lepšia. Pilu som kupoval na prácu kde je denne v provoze. Bohužiaľ firma Echo tu v ČR ani SR nemala poriadne zastúpenie tak preto to skoro nikto nepozná. A Japonci boli vždy dobrý na motory tak aj preto som volil Echo.

Darker : Bohužiaľ tu idú iba 2 značky ale ja chcem aj skúsiť niečo iné:) Napíšem keď bude mať pila niečo za sebou.

o 29.05.2016, 17:33 | blázen
Toxx: já osobně nemám s touto značkou žádné zkušenosti, ale otec mé přítelkyně pracuje 25let v lese jako dřevorubec s partou kluků v jeseníkách a oni tu značku mají a znají. a do lesa by si ji už nekoupili.. preferují jonsered.. a ty 3 značky a samo u nich vyšší třídy v lese drží dobře.. zbytek se doslova roztopí.. já netvrdím,že je to zlá značka, to není žádná, jen tvrdím,že v lese nevydrží.. pokud to má někdo domů na zahradu, pak OK, tam vydrží dlouho asi cokoliv.. ale pokud chcce někdo denně řezat stromy či kubíky dřeva 12hodin ze dne..v lese..tak určitě ne.. Já osobně mám jednu čínu a nejsilnější model o oleo mac a nemám s tím doma nejmenší problém. To dřevo pro dům to zpracuje bez problému. 2x do měsíce 2 dny v lese zvládne každá lepší čína a hodně dlouho. Kvůli tomu bych pilu za 20-30tis určitě nekupoval.. necht ale každý at koupí co chce.. já jen vypsal nějaké ty letité zkušenosti lidí, které pily živí..
o 29.05.2016, 17:41 | Toxxx
blázen: To je iné ;) To máš napísať hneď že je skúsenosť ale prirovnať k Oleomacu nieje to pravé orechové. Ja čo som sa zaserozprával s kamarátom tak vyhodil Husky, Stihl a používa Dolmary na ťažbu v lese. Ono každému sedí niečo iné. Ja Echo používam na vyrezanie krovov a práce na strechách kde pila bude trpieť na časté štarty.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4297 sekund.