Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > STK - známky na SPZ

 o Navštíveno 10498x o
o 17.05.2016, 18:00 | majkl.s
Zdravím, mam takovej asi blbej dotaz. Teď jsem prodělal STK a ME a co mě zarazilo je že mi na SPZtce zůstala stará už vlastně neplatná známka pro emise, čekal jsem že jí sundají a nalepí tam tu bílou nálepku a nebo zůstane prázdné místo. Co s tou známkou, když jí sundám bude značka odřená a tu bílou samolepku asi neseženu...nebo se dá sehnat?
Mam obavy že když mě lapnou policajti v německu tak bude problém že tam mám podle známky propadlé emise...


o 17.05.2016, 18:20 | Tuner#2 | Upraveno: 2016-05-17 18:21:55
Znamku nechavaji, me se to bez ni ani nelibi, tak zaplat panbuh za to... Policajt se alespon u nas stejne muze podivat do TP a zjistit si co potrebuje.
o 17.05.2016, 18:38 | majkl.s
Mě jde spíš o to jestli nebude problém v zahraničí, že je tam stará neplatná známka...vlastně s "neplatnýma"
emisema...
o 17.05.2016, 18:39 | P.E.T.R
Za hranicema se to vysvětluje blbě, když tě zastaví a vidí propadlou známku. Na to bacha, radši seškrabat úplně a máš klid, já je taky sundaval.
o 17.05.2016, 19:02 | riviera.kidd
Mne ji sundali na stk sami
o 17.05.2016, 19:10 | majkl.s
Taky bych jí nejradši sundal sám...jenže zase pod tou známkou je značka nejspíš poškrábaná a to zase může být problém...škoda že ty bílé přelepky(s Atestem :-D ) nemají v trafice, bych jí koupil a byl by klid
o 17.05.2016, 19:18 | Rajdlos
Protože nemají krycí známky, prý nedostatek :D Na jednom autě jí mám přelepenou a na druhém nechanou také.
o 17.05.2016, 19:24 | majkl.s
Docela slušnej bordel...na to že se ty známky nelepí už rok a půl :(
o 17.05.2016, 21:12 | Crimson
Na všech 3 autech jsem ji ted sundal, nebudu tam mít propadlou známku logicky, nemá tam co delat a v cizině to fakt nebudu vysvětlovat
o 17.05.2016, 21:20 | Tuner#2
Tak to je dobrý bordel, mám taky značku odřenou a letos pojedu do ciziny :-/
o 17.05.2016, 22:11 | Kmoda
Nesundavají je protože nemají ty bílé kterými se to přelepí. Nevím jestli je vůbec někde mají,nebo jich mají málo,ale je v tom bordel. A když to sundáš a budeš to tam mít poškrábané,budeš mít problém s policií,protože máš vlastně poškozenou RZ...
o 17.05.2016, 22:37 | madmaik
[ Link ]
Muzete udelat hromadnou objednavku
o 18.05.2016, 06:22 | Crimson | Upraveno: 2016-05-18 06:23:09
kmoda:
co to je za kravinu, policie ti tak bude řešit milimetrovej škrábaneček :-)

hele známky jsem normálně sundal a zbytky po lepidlu umyl toulenem, nic na značce není
o 18.05.2016, 08:23 | Crimson
a jinak prý:

Současná legislativa neumožňuje nic nalepovat na RZ !!! a zároveň nesmí být RZ poškozena

Trochu patová situace
o 18.05.2016, 10:01 | Kmoda
Crimson pokud to máš jako já,ze tam máš první známky a poprvé se odlepují,tak si to šikovně sundáš a nic tam nemáš. Ale pokud je to už několikrát přelepované,tak je to poškrábané,ty známky moc dobře dolů nejdou a na STK nemají čas,tak to klidně sundavají šroubovákem a za těch pár let to vypadá...
o 18.05.2016, 10:16 | Lufas
Pánové chtěl bych mít vaše starosti...:-D
vezmu neco plastového seškrábu nečim omeju buď to bude OK nebo když tam něco zůstane tak přelepím fólií nebo zakápnu barvou. Kousek folie Vám dá každá reklamka...
o 18.05.2016, 11:30 | Ravo
neřeším vůbec nic...starou jsem seškrábal a na škrábance zvysoka se*u. Pokud mě bude policajt popotahovat, tak mu nedám ani korunu a půjde to do správního, kde to hodně rychle smeteme ze stolu (kde je materiální naplnění přestupku?)
Stejně tak bych se choval i v případě přelepených hvězdiček EU.
o 07.05.2018, 11:52 | Crimson
Znovu jsem se na to teď ptal na technický když jsem byl, náš zákon s tím prý počítá, že tam bude stará zelená známka, ale v Německu prý budu mít problem mi doslova řekli :-(
o 07.05.2018, 14:37 | Pglock
Polda mě prcal za starou známku z emisí.
Vytáhl jsem 3 dny starej protokol z TK a poslal ho do piče. A byl klid.

Mmj přes poškrábaný SPZtky se lepí jakási lepka. Dá se koupit na STk tušim.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3171 sekund.