Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Stavební firma dotaz

 o Navštíveno 4180x o
o 02.08.2016, 22:39 | Fordik
Čau lidi. Je tu fůra lidí co staví, stavěla nebo má jistě zkušenosti se stavebními firmami. Říká někomu něco firma Ekonomické-stavby? Názorů a diskusi sem na netu našel plno. Jde mi o osobní zkušenost vaší nebo někoho z vašeho okolí. Díky za info.


o 02.08.2016, 23:10 | Kamil07
Ti byli myslim i v cernych ovcich na CT1
o 03.08.2016, 06:59 | Lucni.konik
Ekonomickým stavbám se vyhni velkým obloukem....
o 03.08.2016, 11:55 | johanik
Stejně jako ti dva nademnou, pročetl sem dost, a vyhnout se jim
o 03.08.2016, 22:25 | cendler
kamarádovo kamarád snima stavěl což je prej asi 10let a doteď se tahají po soudech, takže jako nademnou, obloukem pryč, bohužel, taky jsem nad nima přemýšlel, pak mi ale říkal co se tam dělo
o 03.08.2016, 23:48 | brenky
my si je vybrali a zatím dobrý. momentálně se čeká na stavební povolení, takže nedokážu zatím říct. ale budu průběžně informovat.
o 04.08.2016, 09:43 | duke
Tchán stavěl a dobrý, ALE pouze s dobrou smlouvou a denním dozorem a předáváním odvedené práce před následující/zakrytím, kdy se nechalo v průběhu stavby předělat mnoho stavebních úkonů. Vždy platil částečně po dokončení dílčích celků (to byla jedinná motivace stavební firmy odvést kvalitní práci). Byl na stavbě denně.
A mám takový dojem, že to je kancelářská firma najímající si subdodavatele. Ne stavební firma s vlastníma řemeslníkama.
o 04.08.2016, 10:15 | Martyn
A co nejake zkusenosti s DDNK?
[ Link ]
o 04.08.2016, 11:29 | Fordik
Co je na netu sem si přečetl taky, ale víte sami jak to je. Konkurence je velká a psát příspěvky jako anonymní uživatel a házet na někoho špínu je to nejjednoduší co jde. V ovcích byli, ale taky sem si četl vyjádření majitele k těmhle reportážím a tam je úplný opak. A kde je pravda... Proto sháním osobní zkušenosti. Vlastní řemeslníky nemají a bavil jsem se o tom s nima. Důvod který mi řekl je celkem logický. Když něco posere subdodavatel, tak mu řeknou, že druhý den už nemusí jezdit a vezmou jinou firmu (což mě je ve výsledku jedno, já mám záruku u nich). Smlouvu samozřejmě budou probírat i s právníkem. Hypotéku řešíme taky přes ně, nabízejí full servis, což je pro nás příjemnější. Kdyby to byli takový šmejdi jak se všude píše, tak by tu fungovali tolik let? Myslím že ne :o/ Naopak zatím pocity dobré, kdy jsme včera seděli s projektantem i člověkem z ES a probírali kde co bude, z čeho to bude a tak a oba nám naopak radili jak co udělat lépe,levněji...že některé věci přes ně jsou dražší než když si je zařídíme sami atd. Taky nás mohli rvát do dražších věcí, ale neudělali to. Stavební dozor budeme mít jak od nich, tak náš a to ještě asi víc lidí :o) Takže hlídat si to budem, o tom žádná.
No uvidíme, není firma na kterou by člověk něco nenašel a lidi v reportážích si taky sami pod sebou větev neutrhnou...
o 01.10.2016, 16:53 | AllInOne
Diky pico, to bylo fakt prinosny
o 02.10.2016, 12:04 | AllInOne
Kua ted to vypada, ze to pisu Fordikovi :-))
o 05.10.2016, 08:44 | Fordik | Upraveno: 2016-10-05 08:45:34
All: si tě najdu :o)

Jinak k výše uvedené firmě jen ve zkratce, kdyby s nimi někdo chtěl stavět. Tak ne!
Smlouva v cajku, pokud člověk není idiot jako já a přečte si ji hned, minimálně dvakrát a všechny materiály které jsou v ní uvedené dostane taky hned. S manželkou jsme to bohužel neudělali v dobré víře, že pokud jim dáme jasné informace, tak že se jimi budou řídit (a to si normálně čtu i blbé všeobecné podmínky firem když kupuju něco dražšího za hotové :o/ ) a bohužel měsíc po podepsání Smlouvy jsme se dozvěděli, že vše ok, vše zařízeno, jen barák bude stát cca o necelé dva miliony víc...
Pokud by někdo chtěl podrobnosti, tak mu je milerád pošlu do mailu-na co si dát pozor, co nepřehlídnout a co ve Smlouvě nemít. Jelikož s nimi momentálně ještě řešíme vyrovnání, tak veřejně nic zmiňovat nebudu.
Ale jedno ano - stavět s nimi jen v případě, že neřešíte peníze (i když po naší zkušenosti už ani to) a je vám jedno jestli milion sem nebo milion tam.
A to jsme dopadli ještě relativně dobře, protože mají ještě jeden "šikovný" produkt, který jsme naštěstí nevzali a tam už jednou musel rozhodovat až nejvyšší soud.
o 05.10.2016, 10:06 | Lucni.konik | Upraveno: 2016-10-05 10:09:02
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Tak přeju, ať ti to moc netrhá žíly a nervy než to s něma vyřešíš.
Seš mladej kluk. Koukej si vyhrnout rukávy a hurá do toho!
o 05.10.2016, 11:56 | Fordik
Vyřešeno už to je, sere mě těch několik desítek tisíc vyhozenejch do vzduchu :o/
Ale děkuju :o)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3091 sekund.