Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Baby drifting :-D

 o Navštíveno 6914x o
o 08.01.2017, 12:52 | MaxxT
Youtube video:


o 08.01.2017, 13:30 | Bigboss
MaxxT: Předpokládám že je to tvůj prcek,kolik mu je? Podle videa to moc neodhadnu,ale bezpečně to zvládá,malému jsou dva roky a myslím že to je ještě málo. Kamarád taky koupil stejného rangera a říkal že poměrně slušný za ty peníze,snad jen opravoval nějaký blbě naletovaný kablík jinak ok. Byl sem se podívat na pár autíček a strašný zpracování :-/ a Gaucho od perega je zase za šílenou pecku...Má tohle aspoň pogumovaný kola? ty plasťáky dělají hroznej kravál :-)
o 08.01.2017, 18:29 | MaxxT
jo, malemu jsou 4 roky, ovlada to uplne bez problemu, co se tyce kvality auticka, tak je to docela v pohode, jen treba v plnem rejdu drhnou kola o predni naraznik, takze to budu muset ubrousit, jinak kola to ma prave pogumovany, takze jizda je opravdu ticha, spis jsou slyset ty elektromotorky. Kazdopadne to ma plno vychytavek, napriklad plynulej rozjezd - coz plno auticek nema, takze kdyz se rozjiszdi, tak to dost skubne s detma a neni to moc prijemne, ma to svetla, MP3 prehravac s radiem, klicky na startovani atd.. za me spokojenost, az bude trochu pocasi a cas, tak budem tunit.. :-) vetsi baterky, lepsi svetla, muziku a tak.. :-)
o 08.01.2017, 18:38 | crestik
já myslím, že to není pro děti dobré...přeskočil fázi chození a to se podepíše na jeho vývoji. Na mimibazaru jsou o tom podložené studie s fakty.

konec vtipu :-)

Malej dobrej, vidím to na svojich třech synovcích, co všechno jsou schopni se naučit.
o 09.01.2017, 04:27 | Alííí
MaxxT: Pekny, jen na videu 002 jezdi dost v protismeru, neresi chodniky a pesi cesty, asi na tom budes muset jeste dost zamakat. :-) Jinak napis co je to za model, co to umi, jak to vydrzi na baterky dlouho a cca cenu? Neni na to ve 4 letech velkej? Dceri budou ted 3, a vypada skoro na 5. Ze bych taky poridil elektriku? Premyslel jsem o slapadle.
o 09.01.2017, 06:18 | Bigboss
MaxxT: Našel jsem ho,je tam vypsané co všechno umí [ Link ]
o 09.01.2017, 10:39 | MaxxT
tak jelikoz jsem fanda do aut, tak mu rad takovou hracku poridim (ja kdyz byl malej, tak jsem to taky chtel a nemel :-) ). Malej jezdi od 3 let na kole bez kolecek a nema problem ani chodit :-)).

Co se tyce veku, tak urcite je to v pohode treba do 6ti let si myslim..

Tenhle vysel na necelych 8 tisic, kdyz je nabita baterie tak vyjede ve dvou (4, a 1 rok) vcelku hodne prudky kopec, vyhoda je dalkoveho ovladani, ktere jakmile zacnu ovladat, prevezme ihned rizeni nad autem, takze je to vcelku bezpecne.

Jinak na te silnici kde jsem to natacel, tak samozrejme uz nejezdi temer auta (2-3 za den) a mel jsem v ruce to ovladani.. Uci se to, ale moc se to ucit uz nemusi, skoro bych rekl, ze mu jde parkovani lepe nez manzelce :-D
o 09.01.2017, 10:42 | MaxxT
jo a k baterce, je tam 12V 7Ah, ujede na nejrychlejsi jizdu cca 5km (z toho ale byla cesta 3km do kopce, tudiz po rovine bych tipnul ze to 6-7 da). Budem to ale upravovat, chtel bych aby tam byla aspon 40Ah, aby se tam dala da i nejaka decentni muzika, neony a tak :-) Dokud nejsou zakazane jeste tuningy na detska auticka :-D
o 10.01.2017, 08:31 | Augi
MaxxT: Já vím, že máš malýho rád, i já svýho syna miluju, ale abych se na netu chlubil "ničím"? Na to jsem už dospělej... O čem to video je? Jede v autíčku a na sněhu to hrabe... Aha... Všichni si sedneme na prdel... :-D No nic, jdu dál pracovat ;-) Ale chápu, že máš z "ničeho" radost :-)
o 10.01.2017, 10:35 | MaxxT
Augi: Neni to o chlubeni, vytvarim tam youtube program pro deti, jizda autickem.. :-) kdyz se nekdy podivas na youtube na rozbalovani kindervajicek, ktere maji 500 milionu shlednuti, spocitas si vydelek z reklamy, tak pak se na to vsechno budes divat jinak. Kazdy pracuje jinym stylem.. ;-)
o 10.01.2017, 10:56 | CRK
Augi: proč tak nepřátelsky, vždyť na to koukat nemusíš
MaxxT: pokud ti jde o sledovanost, tak by bylo dobrý, aby si aspoň mladej rozbil hubu :)
o 10.01.2017, 11:38 | Augi
CRK: Jsou tam smajlíky, nebylo to nepřátelské.
o 10.01.2017, 12:38 | M.a.R.i
Jak pise Maxxt, kdyz jsem byl doma u jednoho youtuberskeho paru a videl jsem na vlastni oci kolik jim to vydelava a jak zijou. Tak uz chapu proc spousta lidi toci uplny blbosti. Staci se kouknout na sledovanost :). A videa pro deti,idealne nemluvena a nebo v anglictine k tomu maji hodne naslapnuto. Dite klikne na jakoukoliv blbost a na jakoukoliv reklama :). S tou blbosti nic proti Maxxt. Jinak diky za tip na elektro vozitko. Tohle se mi moc libi a oproti vsemu co jsem zatom videl vypada i hezky zpracovane. A hodne me prekvapil velky dojezd :)
o 10.01.2017, 13:07 | Jozzo
Svět se v prdel obrací...
o 10.01.2017, 13:26 | CRK
Augi: to je jedno, si na něj vošklivej :)
o 10.01.2017, 14:56 | MaxxT
Ja se živím reklamou, sice na Twitteru, ale YouTube twd začínám taky. Myslim, ze i děti jednou budou rádi mít nějakou vzpomínku a nemluvě o tom, že třeba za 15 let bude mit profil vic odběratelů a předám mu nějaký odkaz s cim uz bude moct sam zacházet...
o 10.01.2017, 15:00 | .mycTD
YT za 15 let?
To si predstavuju podobne, jako by mi dnes otec predal profil na ICQ :)
o 10.01.2017, 16:11 | gizmi
Kdyby někdo chtěl, tak prodávám prckovo Audi. Malej s tím jel dvakrát, jsou mu 2 roky a už ho to nebaví. Koupeno použité za 3t, pak zjištěno, že jsem si naběhnul a musel jsem koupit novou baterku. Takže cena opět 3t a baterka je nová.

foto k příspěvku  od gizmi

o 10.01.2017, 16:30 | MaxxT
tak kdyz si vezmes, ze je youtube stary nejakych cca 12 let a jeho podstata se nezmenila a to same i ICQ, tak nevidim duvod, proc by za 15 let nemel byt :-) kdyz je to druha nejnavstevovanejsi stranka na svete :-)
o 11.01.2017, 07:21 | muSlim | Upraveno: 2017-01-11 07:21:39
Trochu ako Augi. A keď robíš do reklamy a potom splodíš toto video, tak by som asi ani nechcel vidieť výsledky tvojej práce :-D ako pochopil by som keby to video bolo (hoci aj pre spomínané deti) o niečom , malo koncept, kameru a strih. Ale toto je fakt veľmi slabé. Mámo počkej, vytáhnu telefon a natočím ho, hodíme to na jutjúb a budou kačáky :-D
o 11.01.2017, 08:20 | MaxxT
promluvil expert na reklamu..:-)
o 11.01.2017, 10:20 | muSlim
Kde som napísal že som? Ono stačí mať vkus a trochu skúseností s ľuďmi z oboru a nemusí byť človek expert aby videl... ale tak Tvoj boj ;-)
o 11.01.2017, 10:24 | Only_One
obsah je uplně egál, jde o ty počty lidí co to vidí.. a to je na tom to naprosto neuvěřitelný jak jsou nějaké videa prázdné tupé a přesto mají neuvěřitelnou sledovanost.. Doba je prostě zlá :-D
Nicméně mě spíš děsně žere to, že já sem byl rád, když sem měl po tátovi šlapacího moskviče a merkura.. dneska mají děti špičkový autíčka v kůži :-D s rádiem.. a můžou s tím i driftovat.. zkoušel jste někdo driftovat se šlapacím moskvičem? :-D fakt to moc nešlo
o 11.01.2017, 10:24 | Only_One
zřejmě malý výkon motoru :-D
o 11.01.2017, 11:09 | AR
OO: Ne teda s moskvičem ale my driftovali na homemade kárách z kopce. Pravda nebyl to úplně čistý drift :D ono přeci jen kolečka z kočárku byly docela úzké ale prdel to byla.
o 11.01.2017, 15:14 | gizmi
OnlyOne: otázkou spíš je, zda to je dobře. Otec si musel vše sám vyrobit a proto jeho generace je šikovná. Naše generace ještě ujde, ale generace cca dnes 20let věku je naprostá katastrofa. Neumí nic, jen čumí, hulí, mobil a PC. Mají vše a nemusí nic.
o 11.01.2017, 15:18 | Only_One | Upraveno: 2017-01-11 15:19:12
nic to nemění na tom, že mě štve, že sem to nemohl mít já :-D :-D :-D
o 11.01.2017, 15:49 | AR
Tak ono něco podobného šlo pořídit i v dobách dávno minulých jen pro většinu děcek to byl jen krásný obrázek v katalogu z říše.
o 12.01.2017, 08:57 | MaxxT
Není to o generaci jestli neco umi, je to o tom jak k tomu přistupují rodiče, pc, manuální zručnost, přístup k věcem (rozbije se a koupí nové, atd.)
o 12.01.2017, 11:25 | DaveX | Upraveno: 2017-01-12 11:26:29
Já mám taky svůj youtube kanál, jen je potřeba lepší techniky na natáčení :)

Zatím tam mám samé blbosti, alespoň budu mít v budoucnu k dispozici svoje začátky a řeknu si, jaký jsem byl blb :D
o 12.01.2017, 16:23 | MaxxT
Tal ho sem dej, rad se podívám. Ja tocim bud ma gopro kamery s gimbaly a nebo na Canon 6d..
o 22.08.2017, 16:58 | M.a.R.i | Upraveno: 2017-08-22 16:59:57
MaxxT:
Ahoj,
tak jaké máš zkušenosti s autíčkem po delší době? Prckovi je 16 měsíců, tak přemýšlím, že bych mu ho už pořídil, přesně to samé co máš ty :).

Dá se pořídit už od 7200Kč. Odkud si kupoval ty? Předpokládám, že padělky se nedělají :).

[ Link ]

Tady mají i facelift, ale nechce se mi připlácet další 3000Kč pouze za novější předek, předpokládám, že jiná změna není...

[ Link ]
o 22.08.2017, 19:16 | cob1,2HTP:)
Ja koupil ve dvou letech holce pegperego a dobry. Ted ji budou 3 a jezdi i couva v pohode. Toho modryho forda ma soused a je to vetsi china

foto k příspěvku  od cob1,2HTP:)

o 22.08.2017, 19:20 | cob1,2HTP:)
Ford je do terenu, ma dalkovy ovladac, dopredu a dozadu prepinas vypinacem.
Fiat ma radici paku 2 rychlosti dopr 1 dozadu, mnohem lepsi baterii, vetsi vykon/rychlost, zase plastova kolecka. Na dvojku na asfaltu to hrabe pri rozjezdu. Do kopce to jen hrabe na miste.
Chce to zvazit. Fiata dam do kufru, forda nedas. (Kombik)

foto k příspěvku  od cob1,2HTP:)

o 22.08.2017, 21:14 | M.a.R.i
cob1,2HTP:):
Diky za info :). My mame pres 100let stary velky kamenny kostky na dvore a neni to.vubec rovne, tak proto bych radeji nec vice terenniho :).

To perego mas tohle?
[ Link ]

Prekvapila me cena, cekal jsem ze to bude stat tak 15 a prekvapuje me, ze ma ten ford horsi baterku a rychlost. Protoze papirove je na tom lip :).

A je pravda ze je nevyhoda, ze se ford jednoduse nepreveze, je fakt velkej. Ale nemam ho v planu prevazet.
o 23.08.2017, 17:51 | cob1,2HTP:)
Nene. Peg perego na 12V a rovnou sem si bechal vymenit baterku ze 4,5 na 9ah. Stalo to cca 9000,-
o 23.08.2017, 17:53 | cob1,2HTP:)

foto k příspěvku  od cob1,2HTP:)

o 23.08.2017, 17:54 | cob1,2HTP:)
Akorat je soused venku. Dodelali sme i kouli a kluk jezdi i s podvalem na fiata.
Ford da tak 30 min a fiat 45 na stejnou AH batt.

foto k příspěvku  od cob1,2HTP:)

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3731 sekund.