Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > D: wifi x ethernet

 o Navštíveno 3567x o
o 19.01.2017, 08:59 | Freerider
Mám možná blbej dotaz.

Potřeboval bych připojit na síť zařízení, které nemá wifi, pouze ethernet.
Po baráku mám wifi, od routeru tam prostě kabel nedostanu.
Existuje nějaké řešení, kterak toto zrealizovat?

Nějaký AP nebo něco na ten způsob?

Díky :-)


o 19.01.2017, 09:37 | kuja
Pouzij 220V to Ethernet moduly :) Dela to treba TP-Link.
o 19.01.2017, 09:46 | AR
nebo obyč APčko a přepnout do režimu klienta.
o 20.01.2017, 07:01 | z0diaC
buď jak píše AR nebo range extender .... rozšíříš wifi + má na sobě většinou 1 LAN výstup - tam by jsi to připojil ... u těch AP je problém,že většina (levných) jich dnes nejde přepnout do režimu klient ... nedávno jsem taky hledal které jdou ... použil jsem tohle : [ Link ]
o 20.01.2017, 09:47 | Milhauzz
Extedery jsou strašný zlo. AP do klienta. Jenom se uculuju, když sem tahal po baráku strukturku, každej mi říkal, že sem magor :)
o 20.01.2017, 11:48 | Ravo
souhlas s Milhauzzem (ve všem vč. toho uculování...optika do dílny taky není k zahození ;-) )

Vpodstatě jakýkoliv levný router by měl umět režim klient (někdy označované WISP atd), stačí prohrabat manuál
o 20.01.2017, 15:17 | AR
Milhauzz: taky taky. Klepali si na čelo když sem do každé místnosti tahal UTPéčka :D
o 20.01.2017, 15:59 | DaveF
tak zrovna s tím WISP jsem si u TPlinku pěkně naběhl...
klient ano, ale jakoby na WAN portu - vytvoří si další podsíť
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3158 sekund.