Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Chorvatsko - Rabac

 o Navštíveno 9366x o
o 13.03.2017, 01:29 | PK
Ahoj, v létě chci někam vyrazit s rodinou, dvě děti 1 rok a 3 roky, tak bych rád něco relativně blízko. A zrovna ten Rabac tu docela chválíte. Jde mi ale o to, že bych rád něco blíž k pláži, aby se tam dalo s dětma dojít. Máte někdo tip na hezký ubytování, který bych rád rezervoval dopředu, ať nejedeme na blind? Nehledám 5* all inclusive, stačí něco normálního :)

Pláže jsou nabitý, nebo se to dá? V Chorvatsku jsem byl na makarský a tam teda bída, hlava na hlavě, tak bych rád něco klidnějšího. Jinak vyrazit chceme poslední týden v srpnu na max 10 nocí.

Předem díky.


o 13.03.2017, 07:21 | Only_One
Tak v Rabacu na něco klidnějšího zapomeň. Tam volnou a práznou plážu nenajdeš
o 13.03.2017, 15:07 | Harryp
Minulý rok jsme byli s malou 2.5 roku Kousíček od Zadaru v obci Kožino. Na pláž s apartmánu asi 50m k vodě. A blízko do Zadaru, kde bylo vše možné i nemožné. Zajímavé okolí taky
o 13.03.2017, 15:16 | Collin
Jako 0_O,tam je opravdu narváno.. Od 9h se sakra rychle plní pláže.. Klidu si tam neužiješ.. A pokud chceš hotel tak je to samozřejmě ještě horší,než když jdeš na pláž směrem na Bounty..
o 13.03.2017, 21:24 | PK
Prázdnou pláž ani nečekám, ale chci něco, kam dám v klidu deky, ne jako v Bašce, kde jsme si ráno v 7 mazali na pláž urvat místo, potom snídaně a pak v klidu k vodě, kde už byla hlava na hlavě a ani se tam nedalo kloudně projít k moři. Hotel ani ne, spíš něco menšího. Bazén nepotřebuju. Stačí menší město, obec, večer stejně budeme sedět akorát venku na terase/balkonu kvůli dětem, takže noční život mě taky nezajímá...

Harr: Máš víc info, případně odkaz, kde se můžu něco dočíst apod? Předem díky.
o 14.03.2017, 09:35 | AR
no jo tak když chceš míň lidí tak musíš do těch menších vesniček po okolí a nebo na konci hlavní sezony.

V sezóně je Baška narvaná až na půdu, ale kdybys jel o kousek dál tak v těch vesničkách je těch lidí méně. My byli několikrát v Podace, na konci sezony prázdno, v sezóně tam lidi samo sou, ale neměli jsme problém dojít klidně kolem poledne na pláž a najít si místo.
o 14.03.2017, 09:41 | Horal-11
zajed si někam dolů, nahoře je prd
o 14.03.2017, 13:30 | Harryp
PK: [ Link ]

a celý ten výběžek nad Zadarem severně je docela zajímavý na výlety a dá se tam najít plno aktivit. V samotném Zadaru to historické centrum, mořské varhany atp.
o 19.03.2017, 15:13 | PK
Díky za info. Kouknu na ten odkaz od Harryho a třeba něco vyberu. Ještě teda promyslím lokalitu - jestli fakt nejet dál, ale kvůli dětem jsem chtěl zvolit co nejkratší cestu. Na druhou stranu, jestli to tam bude klidnější, tak bych tu cestu skousnul.
o 19.03.2017, 15:56 | Crimson | Upraveno: 2017-03-19 15:59:42
Dolů je to opruz zejména v sezoně, navíc letos zdražujou HR dálnici, depák, dál jak 6h ze Znojma mě nikdo nedostane

mrkni na tohle, Medulin, Premantura Kameniak, Pjesčana Uvala, projed si ten poloostrov google streetem, je to vyhlášený,

hned kousek je národní park safari Brijuni, bývalé vládní ostrovy, dál Rovinj, Limski kanal (Mackenovo zlato), Pula Colosseum atd. atd.

a po Slovinský dálnici jsi tam hned

[ Link ]

foto k příspěvku  od Crimson

o 19.03.2017, 19:47 | Jeffry.j
a co takhle ostrov Cres? Zážitek pro dětska přeprava trajektem super. na tom ostrove třeba Cres, nebo Lošinj. Mám v plánu tento rok přesně tohle.
o 21.03.2017, 17:01 | PK
Crimson: Díky za tip, letmo jsem na to už koukal a zdá se mi, že tam není moc míst na koupání pro děti. Většinou kameny a takový "útesy", sem tam nějaká pláž, ale ty mi podle google map přijdou jako takovej proužek kolem vody. Třeba to jen zkresluje, kdo ví. Ještě se na to podívám pořádně. Náhodou tip na konkrétní apartmán, kde je hezký koupání by si neměl? :) Ale jinak to vypadá hezky. Ještě jsem náhodou narazil na jednu alternativu a to Stara Novalja na ostrově Pag. Jedná se o apartmán s kouskem pláže [ Link ] , která je vyhrazená jen pro něj a jeden sousední. Nevypadá to špatně, pláž se ale nezdá moc velká, ale zase to může zkreslovat. Taky se určitě bude dát přejít kus dál, kde to může být lepší. Stejně tak v lokalitách, které si mi psal. Díky za tip.

Jeffry: Kouknu na to :)
o 21.03.2017, 17:16 | Collin
Ohledně Pula tak jsme byli kousek od kempu Stoja(mrkni na to) a na koupacku s dětma pohoda..

Bylo to v roce 2012,tak si na víc asi nevzpomenu..
o 21.03.2017, 17:22 | Collin
Dal bych foto,ale mám je v pc který je nefunkční.. Na pláži snad i nějaký bar, restaurace..

Každopádně Rabac samo sebou lepší,hezsi pláže.. :))
o 21.03.2017, 18:55 | Jeffry.j
tady posílám odkaz na nějaké foto ode mě, ostrov Cres. Trajekt, pláž Valun, Orlec.
[ Link ]

My byli v 2016 v Rabacu u Ivici, horní velký apartmán, super, ted už je bohužel již obsazený. Párkrát jsme byli dole pod promenádou na pláži, jako dá se najít místo. Ovšem pak jsme jezdili na místo Duga Luga a tam to bylo moc fajn a klídek, nepřeplněno, klid pohoda. Ale bohužel pořád musíš cestovat. Byli jsme tam s děckama taky 1rok a 3roky.
[ Link ]
píše o tom místě Crimson 1.7.2015 20:44
o 27.03.2017, 11:03 | PK
Díky, kouknu na to.
o 06.04.2017, 06:53 | Crimson
Domácí mi poslal poslední volné termíny v Rabcu, kdyby ještě někdo chtěl 8€/os/noc

[ Link ]

spodní velký apartman 6os (kuchyň, 2 ložnice + obývák)
1.6. - 6.7.
12.8. - 17.8.
27.8. - 30.9.

spodní nový apartman 4os (kuchyň, 2 ložnice)
1.6. - 24.6.
1.7 - 22.7.
12.8. - 17.8.
30.8. - 2.9.
9.9. - 30.9.

veliký nahoře 8os (kuchyň, 3 ložnice + terasa)
12.7. - 16.7.
27.8. - 30.9.

malý nahoŘE 2os (kuchyň, 1 ložnice)
1.6. - 10.6.
1.7. - 22.7.
5.8 - 17.8.
27.8. - 2.9.
9.9. - 30.9.
o 01.06.2017, 06:32 | Crimson
Halo, někdo jste mi psal ohledně Rabacu, já pink zpět odpověd mobilem a meil smazal, a nemám nakešovanej email, nechápu proč, tak se mi ozvi
o 19.06.2018, 14:41 | PK | Upraveno: 2018-06-19 14:43:11
Nema nekdo prosim tip na chorvatsko na ubytovani pro dve rodiny, kde ma kazda dve deti (2 a 4 roky)? Chceme odjet jeste ted v cervnu. Muzeme klidne bydlet vsichni spolu ve velkym apartmanu.

Treba Crimson? :-)

Klido ten Rabac, rad bych pak cihnul na tu vasi oblibenou plaz Duga Luga ;-)
o 19.06.2018, 18:53 | Collin
Kde jsi skončil nakonec minulé rok..?
o 19.06.2018, 20:09 | walish | Upraveno: 2018-06-19 20:10:09
PK: My teď byli na Pagu v obci Mandre konkrétně "apartments Cikač". Jsou to vybavené apartmány, dvě ložnice, balkón, super. V neděli jsme se vrátili, moře 25°C. Za mě ubytko můžu doporučit, ale jestli mají volno, nevím, koukni na booking. Jinak konkrétně k místu - u ubytování hodně ježků, v docházkové vzdálenosti 100m dvě místa, kde nejsou. Jinak jsme jezdili na pláž Planjka ve Staré Novalji. Písečná pláž, skluzavka, houpačky, záchody, občerstvení, pro děcka super. Přímo u té pláže je tam ubytování "Toni" i s restaurací.
o 19.06.2018, 21:45 | PK
Collin: Nakonec nikde, protože se nám naskytla výhodná koupě chalupy, takže jsme nakonec jeli víš kam a celý léto jsem pracovně strávil tam :)

walish: díky za tip, kouknu na to.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.341 sekund.