Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > ČEZ s odměnou?

 o Navštíveno 4230x o
o 16.03.2017, 19:15 | Tuner#2
Ahoj,

mám plyn od ČEZu stejně jako elektriku a u plynu mě teď nabídli přejít z ČEZ FIX 24 na ČEZ s ODMĚNOU.

Je to místo na 2 roky teď na tři a píšou úsporu až 16%.

Otázka je aby se nestalo to co u FIXu a to, že plyn šel spíše dolů, takže FIXace se moc nevyplatila.

Sleduje to někdo? Máme do toho jít?


o 16.03.2017, 22:23 | cendler
Dneska jsem to snima podepsal, šel jsem tam aby nám osadily hodiny do pilíře a co mě to vysvětlovala, tak cena jde dolů s cenou jaká je určená, tzn, že teď když je tčeba 2,5kč a já budu mít 2,1kč, tak když pujde na 2,5kč dolů, tak půjde i moje, ale když půjde nahrou, tak moje zůstane pořád dole, přesně takhle mi to paní vysvětlila.
o 17.03.2017, 07:41 | Cenda | Upraveno: 2017-03-17 07:44:43
kolik platíš za plyn? Resp. MND mi nabízela s výpovědní lhůtou 3 měsíce 776 Kč/MWh + 59 Kč/měsíc, vysoutěženo u jiné společnosti mám asi 725 Kč/MWh +10Kč/měsíc se smlouvou na 2 roky... Jen pro orientaci.
o 17.03.2017, 10:10 | xSam
Myslím, že fixovat cenu na 3 roky nedává moc smysl, cena klesá a tento trend bude i nadále. Dodavatelé to ví a proto nabízejí takovéto fixace.

Co se osvědčilo mně, tak takřka každý rok si nechám zaslat od různých dodavatelů nabídky a ty pak ukážu současnému dodavateli aby to dorovnal, nebo jdu pryč.
Vzhledem k tomu, že přejít k jinému dodavateli je fakt easy, tak proč to nedělat.
Znamená to pár telefonu, podpis jedné smlouvy a vše dál si zajistí nový dodavatel.
Pak jen nezapomenout změnit inkaso na novýho dodavatele.

Na konci roku jsem to znovu řešil. Můj současný dodavatel je EON jak na elektriku tak plyn. S elektrikou jsme se nedohodli, tak jsem přešel k 3E a plyn nabídli hodně slušnou slevu tak jsem u nich zůstal.

Takže za mě, se rozhodně nevyplatí fixovat, vždy se najde někdo kdo nabídne lepší cenu.

o 17.03.2017, 13:34 | Standa | Upraveno: 2017-03-17 13:34:57
Já jsem šel s energiemi znovu do elektronické aukce a mám nově za elektřinu 850,-Kč/MWh +32 Kč/měsíc a plyn za 529,-Kč/MWh + 0Kč/měsíc
o 17.03.2017, 14:29 | Cenda
Standa - s nebo bez DPH? U koho jsi soutěžil?
o 17.03.2017, 16:12 | Standa
Ceny jsou bez DPH a soutěžilo ecentre.
o 17.03.2017, 17:18 | Tuner#2
cendler: To se mě moc nezdá, když to půjde dolů, zůstane Tě právě ten FIX :-/

Jak a kde se ty aukce dělají? já nikdy neměl ani aukro a je to věc co mě bytostně nebaví.

Nicméně pohrozit odchodem bych mohl :-)
o 17.03.2017, 18:52 | cendler
ano, takhle mi to řekl, sama mi říkala že je to hodně výhodný, že když půjde dolu tak moje půjde taky, pokud by šla nahoru, tak moje půjde jen na to co jsem teď podepsal víc ne.
o 17.03.2017, 21:48 | Cenda
Firma porada vyberko, posbira vic odbernych mist a formou aukce ten balik proda. Ja to mel s A-tender, 711 kc/mwh (ne 725) s DPH. Posilas jim soucasnou smlouvu a vyuctovani, dostanes pak novou smlouvu s novym dodavatelem. O nic se nestaras.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3249 sekund.