Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Android guru? :-)

 o Navštíveno 7560x o
o 06.04.2017, 23:55 | Samantus
mam nasledujici problem:

tatka ma v aute misto original radia, android jednotku, vse ok, ale je tady docela zavazny problem... pustim radio nebo mp3 a kdyz pak spustim nejakou aplikaci, treba GPS speed tak to nenecha zvuk hrat na pozadi a vypne se...a kdyz zase pustim radio, tak to tu druhou appku (GPS speed) ukonci... da se nejak tenhle system naucit multitasking? :-) ale treba navigaci to necha bezet i s radiem nebo mp3, proste jak ktera appka. Konkretnejsi info kdyztak dodam...

v mym starym focusu android radio co jsem tam mel tohle nedelalo :(


o 07.04.2017, 00:29 | AllInOne
Trochu ot, ale co ma za radio?
Premyslim do Focusu 2 taky nad necim s Androidem. Diky
o 07.04.2017, 00:39 | Samantus
ja mel tohle.... [ Link ]
o 07.04.2017, 01:05 | AllInOne
Dneska jsem na ne koukal akorat.
Muzes mi k nemu neco napsat pls?

Spokojenost? Neduhy?
o 07.04.2017, 09:53 | Samantus
ono pomalu ani neni co..

jedinej neduh je delsi cca 20s start a asi minutu to jeste hralo po vypnuti klicku.. jinak proste obycejnej docela i stabilni tablet... do focusu ideal.. ted mam mondeo s conversem a tam je to nesmysl... kvuli nulovy kompatibilite conversu...
o 07.04.2017, 10:05 | M.a.R.i
Viditelnost na sluníčku? Je vůbec nějaká?

Já koupil bratránkovi něco podobnýho za 4000 včetně pošty z DE do FocuseII a chválí si to. Ale je takovej nenáročnej :).
o 07.04.2017, 10:08 | AllInOne
Samantus
Docela i stabilni :-))
Trochu me to desi :-))
o 07.04.2017, 15:28 | Kapka (M)
hodně se řeší tyhle radia tady na Ford forum..

[ Link ]
o 08.02.2018, 09:13 | M.a.R.i | Upraveno: 2018-02-08 09:26:29
VYŘEŠENO

Ahoj Klucí a holky,
mám prosbu.

Tchýně mě poprosila ať prodám její S5neo. Tak jsem ho chtěl obnovit do továrního nastavení, ťukám heslo do google účtu ale tel mi stále tvrdí, že je neplatné id nebo heslo. Na konci prosince jsme opravdu heslo měnili (Tchýni jsem nastavoval nový tel a samozřejmě si nepamatovala heslo ke google účtu). ALe s5neo je připojený k internetu, tak si může načíst nové heslo.
Tak jsem v účtech google účet odebral a zkusil obnovit tovární nastavení, ale zase to hlásí neplatné id nebo heslo.

Tak jsem se přes web připojil do google a v nastavení účtu jsem přes PC odhlásil účet z mobilu. Ale zase při obnovení továrního nastavení to chce znova heslo ke google účtu a po jeho zadaní to znova píše neplatné id nebo heslo.

A fakt nejsem trubka a účet i heslo zadávám správně :).

Co s tím?


EDIT: Vím, že je v Android jedna chybka a nedávno jsem to řešil u známého, kterému nešel aktivovat tel a stále to tvrdilo, že zadává špatné heslo do Google účtu a museli jsme tuším 24 nebo 48h počkat a pak už to heslo sežralo. Google účet byl na tom telefonu zablokován z důvodu podezřelé aktivity (Pořád zjišťoval heslo) a na nějakém fóru jsem dočetl, že je potřeba den nebo dva počkat a pak to půjde. Ale tady mi ta S5neo leží v šuplíku 4 dny a předtím tam ležela měsíc a stejně to to heslo nežere...

Poslední možnost je zkusit změnit heslo, ale to se mi teď nechce. Musel bych zase ke tchýni a přenastavit jí heslo i v novém telefonu...


EDIT2:
Teď mi došlo, že se nejspíš jedná o samsung účet, který je registrovaný na email na google a tam možná má heslo opravdu jiné a v novém tel tuším, že nemá ani samsung účet přihlášený...

EDIT3:
VYŘEŠENO:
Tak nakonec opravdu jsem musel zadat heslo do samsung účtu, zmátlo mě, že je to účet @google.com.
Mazat příspěvek nebudu. Třeba to pomůže ostatním lamám :).
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3097 sekund.