Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Výplň dvoukřídlé brány

 o Navštíveno 4602x o
o 20.04.2017, 11:53 | Leveler
Mám dotaz. Momentálně dělám 3x dvoukřídlou bránu + branka ( učel parkování vozů na pozemku ) Stojky jekl 100x100mm a samotné křídla z jeklu 60x40.

Výplň chci dělět z palubek 19x146mm sofline ( delší pero)

Nebo se na to vysrat a vzít jinej material? Palubky chci napustit kvalitním švedským olejem + na to hodit barvu aby to vydrželo. Ale taky nevím. Takle by jen ty palubky + barvy stálo možná cca 8-9 000.. Nebo co byste poradili? Nákou umělotinu o kterou se pak člověk nemusí starat?

Plastové palubky někdo rešil na brány?


o 20.04.2017, 12:02 | Leveler
Chci aby přes to nebylo vidět.
o 20.04.2017, 12:29 | fanous
Ja ted delam plot a brana me ceka. Na plot jsem koupil prkna v Artisanu - [ Link ]

a natiram to timhle

[ Link ] - odstin rosewood.

Delam tri natery - po prvnim natreni jemne obrousim. Je to pak krasne hladke a jakoby navoskovane.

Soused vedle ma na plote to wpc nebo jak se to menuje - proste to umele drevo a je to po par letech vysisovane od slunicka a kazde prkno ma jinej odstin a je to hnusny jak prdel. Stalobarevnost je peknej marketingovej kec.
o 20.04.2017, 12:37 | Leveler
Tý umělotiny se právě bojím, takže na to asi prdím:))

Na ten Xyladecor sem se díval v Hornabachu.

Právě jeden týpek co rozumí barvám at mě doporučil tu Švédskou značku COLOREX NORDEN.

No asi nakonec skončím u těch palubek:)
Konstrukci chci hodit do kovářské černé + dřevo asi mahagon.
o 20.04.2017, 14:32 | Ravo
Hlavně ty palubky poskládej tak aby ti v drážce nezůstávala voda a vršky prken seřízni dokulata nebo alespoň šikmo.
Jde prostě o to, aby se do dřeva dostávalo co nejmíň vody, aby co nejrychleji odtekla pryč.

Ale i tak počítej s tím, že budeš muset po pár letech obnovit nátěr, nic není věčný.

P.S. - k tomu WPC - záleží na výrobci. Dal jsem ho na balkonový zábradlí kvůli špatnému přístupu (je to fakt vysoko a brát si kvůli šmirglování a natírání lešení nebo plošinu fakt neee) a nemožnosti to zkouknout zblízka (na blízko je WPC fakt hnusná škaredá umělotina, zdálky je OK). Po 3 letech pořád stejný, pere do toho slunko fakt fest (jihozápadní strana na Jižní Moravě :D ). Barva tmavá hnědá. Ale výrobce ti fakt neřeknu, nepamatuju si to.
Na plot bych si to asi nedal, protože to jde zblízka prohlídnout a působí to pořád hodně plastově.
o 20.04.2017, 14:32 | Ravo
Hlavně ty palubky poskládej tak aby ti v drážce nezůstávala voda a vršky prken seřízni dokulata nebo alespoň šikmo.
Jde prostě o to, aby se do dřeva dostávalo co nejmíň vody, aby co nejrychleji odtekla pryč.

Ale i tak počítej s tím, že budeš muset po pár letech obnovit nátěr, nic není věčný.

P.S. - k tomu WPC - záleží na výrobci. Dal jsem ho na balkonový zábradlí kvůli špatnému přístupu (je to fakt vysoko a brát si kvůli šmirglování a natírání lešení nebo plošinu fakt neee) a nemožnosti to zkouknout zblízka (na blízko je WPC fakt hnusná škaredá umělotina, zdálky je OK). Po 3 letech pořád stejný, pere do toho slunko fakt fest (jihozápadní strana na Jižní Moravě :D ). Barva tmavá hnědá. Ale výrobce ti fakt neřeknu, nepamatuju si to.
Na plot bych si to asi nedal, protože to jde zblízka prohlídnout a působí to pořád hodně plastově.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3656 sekund.