Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > převodovka BMW

 o Navštíveno 4807x o
o 22.04.2017, 22:13 | jura.j
kluci neznáte nekeho dobrýho na automaty BMW ?

tatovi to začalo blbnůt,tak zjišťuju kde to dat.

díky


o 23.04.2017, 01:33 | cezetko
Co si tak občas všimnu po fórech, tak [ Link ]

Co je to za bmw a co to dělá?
o 23.04.2017, 12:45 | TomasT
Typ vozidla, motorizace, rok, co to dela, kolik to ma najeto a odkud jsi. To cos napsal je strasne siroky pojem. Kazdopadne repase automatu neco stoji.
o 23.04.2017, 21:44 | CervinVega
Urcite to nedávej někam jinam jak do te ZF-Pakra. Záleží co mas za auto/skříň a co to dělá...
o 24.04.2017, 17:01 | muSlim
Zavolaj pánovi Muhrovi do Úval u Prahy, starý a skúsený típek, u dvoch známych dával dohromady to čo z nemenovaného veľkého servisu jazdilo ani nie mesiac...

Inak ako TomasT, môže to byť ZF, môže to byť GM, špecifikuj aké auto a motor
o 24.04.2017, 19:42 | KaZaN
Za mne ZF Pakra spokojenost, i když mne trochu zklamalo, že mne u toho nenechali se dívat, což hodně lidí říká, že je u toho nechali.
Slyšel jsem i různý pomluvy, že tam lejou bůhví jakej olej z barelu atd., ale já měnil olej v automatu u nich cca před 35 tisícema a všechno maká jak má. A neznám nikoho, kdo tam reálně byl se svým autem a stěžoval si. Takový ty mechanici co slyšeli někde něco, ty beru s rezervou.
o 24.04.2017, 20:21 | nocarret
já frčim do Pakry ve čtvrtek na výměnu oleje tak jsem zvědavej, v BMW origo servisu mi nabídli taky výměnu oleje, ale tihle to prý udělají echt i s protlačením oleje celým systémem u bawců na to nemají techniku neb mi tvrdili svorně, že je náplň toho osmikvaltu "celoživotní" ...to mi stačilo
o 24.04.2017, 20:50 | camron
Vydrží tam ta náplň po celou dobu života převodovky? Vydrží! Tak je celoživotní a experti měli pravdu...
o 26.04.2017, 20:32 | jura.j
tak konečně tata poslal co to dělá:

BMW 330D 170KW ROK VÝROBY 2007.
TYP PŘEVODOVKY GA 6HP26Z.
NĚKDY ZA NĚJAKY ČAS ZAPOMENE PŘEHODIT RYCHLOST,ALE NEDĚLÁTO PRAVIDELNĚ.TAKY SE NĚKDY STANE ŽE DOJEDU OD NAŠEHO NA HLAVNÍ ( doplním,to je cca 30 metrů )MUSIM K VŮLI AUTAM ZASTAVIT A PŘI ROZJÍŽDĚNÍ TO MÍRNĚ ŠKUBNE.

nejaký nápady?

díky
o 26.04.2017, 20:55 | CervinVega
Tak začal bych výměnou oleje+filtru, smazat adaptace (podrží se plyn bez nastartovaneho motoru dokud to necvakne) a uvidi... muze tam byt malo oleje, pri vymene take uvidi stav (barva a smrad oleje, špony a pod) a rozhodne se co dal...
o 26.04.2017, 20:57 | jura.j
olej dělaný minulý rok
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3235 sekund.