Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > D:vymazání tomtoma a nahrání igo primo

 o Navštíveno 4537x o
o 27.04.2017, 09:27 | Davados
Koupil jsem si tomtom go live 1005. Kejs to má příjemnej,a hardaware taky. Ale nejsem spokojenej se softwarem.Šlo by nějak místo tomtoma přehrát igo primo? A ještě jeden dotaz. Uměl by někdo do něj nabastlit video vstup? Použil bych ho jako monitor k externímu dvd, sice je to jen 5"ale mám ho umístěnej docela fajn na palubce a další displej by se mi nehodil.


o 29.04.2017, 05:31 | maresk | Upraveno: 2017-04-29 05:32:13
čau, tohle nejde, protože na TT není Windows .NET, ale jejich "soukromej" Unixovej systém (netuším, na jaký bázi, jestli je to upravenej Linux nebo něco na bázi BSD), iGO potřebuje Wokna nebo Android a ani ten podle mého názoru na TT nepojede (atyp HW), takže bohužel

Videovstup padá se softem - pokud by to OS uměl, tak stejně by se muselo vyrobit komplet elektroniku toho vstupu (A/D převodníky, vymyslet napojení k CPU atd.), přičemž tipuju, že k HW, který TomTom používá neexistuje dostupná dokumentace ani na součástkový úrovni :-(
o 29.04.2017, 10:53 | DaveF
stručně: zapomeň na to :-)
o 29.04.2017, 11:39 | Davados
Děkuju za odpovědi :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3147 sekund.